پلیس تبدیل خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن در طول coronavirus مستند اگر انگلستان و اسکاتلند را به روش های مختلف به تسهیلات از محدودیت های فعلی رئیس پاسبان پلیس اسکاتلند نشان داده است.

هشدار می آید به عنوان بوریس جانسون که وعده داده است “حداکثر احتیاط” در هنگام سرهم بند با مستند اقدامات آماده به ارائه یک آدرس به ملت روز یکشنبه در تشریح این دولت گام های بعدی.

خواسته در BBC Radio 4 امروز برنامه که آیا کاهش قوانین در انگلستان بود “مشکل” Iain لیوینگستون پاسخ داد: “من فکر می کنم آن را قوام عمومی پیام سخت تر مردم خواهد بود شنیدن چیزهای مختلف زمانی که آنها گوش دادن به اشکال مختلف رسانه ها.”

در حالی که او گفت مردم استفاده می شود به تفاوت بین اسکاتلند و انگلستان در مورد مسائل مانند قوه قضائیه و نوشیدن و رانندگی رئیس پاسبان در رفت: “این امر می تواند سخت تر از آن بوده است اما من مطمئن هستم که پلیس قادر خواهد بود برای پاسخ به هر گونه اختلاف که سیاستمداران تصمیم بر.”

پرسید که آیا پلیس در مرحله بعدی از شیوع کروناویروس خواهد شد بیشتر به چالش کشیدن به طور کلی او پاسخ داد: “من فکر می کنم که نظر منصفانه.

“به وضوح هر حرکت به دور از آنچه که بوده است یک پیام بسیار روشنی از “ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی’ – آن شده است کاملا سازگار برای شش تا هفت هفته است.

“هر اسایش و یا هر گونه تغییر در اطراف آن که دارای سطح تمایز این که آیا آن را با محل چه که توسط بخش چه که توسط معیارهای سن یا شغل ناچار می افزاید: سطح از پیچیدگی است.”

دولت بریتانیا گفته است از “چهار-سازمان ملل رویکرد” برای مقابله با بحران اما وجود داشته اند نشانه هایی روشن از اصطکاک بین هیچ 10 و تفویض دولت در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در روزهای اخیر.

در روز جمعه خوانده شده را علامت Drakeford مجموعه ای از “متوسط” تسهیلات به محدودیت در ولز پیش از خیابان داونینگ گفت: قوانین خواهد بود کاسته در مراکز باغ باز و ورزش بیش از یک بار در روز مجاز خواهد بود.


صحبت کردن با همسرم اما ویلز اولین وزیر گفت به اعتقاد او وجود دارد خواهد بود یک “رویکرد مشترک برای کاهش مستند در سراسر انگلستان است.

“این اجتناب ناپذیر است که ما باید به ریز لحن که رویکرد پاسخگویی به شرایط مختلف از نقاط مختلف انگلستان است اما من فکر می کنم که ما را از حرکت رو به جلو در همان اساسی راه” آقای Drakeford گفت.

آقای Drakeford گفت که “قطعا نه” قصد خود را برای اعلام روز جمعه به تحت فشار آقای جانسون به آمدن به گام با ولز پیش از این نخست وزیر نشانی در روز یکشنبه.

“مسئولیت من این است که به مردم بگویید در ولز رژیم که با آنها مواجه می شود بیش از سه هفته بعد” او گفت:.

“ما در سه هفته نقد و بررسی روز جمعه به پایان رسید و من مشتاق به مطمئن شوید که مردم در ولز می دانم تصمیم گیری است که خود دولت در حال ساخت از طرف آنها.

“آن ها در نظر گرفته نمی شود یک شکل از فشار و یا هر چیز دیگری در هر کس دیگری آن را به سادگی در یک تفویض پادشاهی متحده – 20 سال از انتقال به تخلیه مسئولیت است که ما در ولز در راه است که نشان می دهد به مردم در ولز تصمیم گیری است که ما در حال ساخت برای آنها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de