جدید قرنطینه قوانین تنظیم شده برای خرد کردن انگلستان سفر صنعت برای بسیاری از هفته های مخرب خارج از کشور برنامه های تعطیلات برای میلیون ها نفر.

مستقل می داند نخست وزیر اعلام خواهد شد در روز یکشنبه است که مسافران پس از رسیدن در انگلستان توسط هوا و دریا و یا راه آهن خواهد بود موظف به خود منزوی کردن در شرایط سخت برای 14 روز.

هدف این است که برای کاهش میزان عفونت کروناویروس. Covid-19 پخش شده است در سراسر جهان بین المللی مسافرت هوایی.

این وزیر حمل و نقل اشاره کرد در مورد سیاست که در مصاحبه با بی بی سی را Andrew Marr نشان می دهد در 3 مارس. Grant Shapps گفت: “من فکر می کنم این مهم است که [قربانی] ما می خواهیم مردم را همسان هستند با هر کسی که می آید به این کشور است.

“من به طور فعال به دنبال این مسائل در حال حاضر به طوری که هنگامی که ما میزان عفونت در داخل کشور تحت کنترل ما وارد نیست.”

این حرکت را پاک کردن تقریبا همه مسافرت های بین المللی برای گردشگری و کسب و کار و از انگلستان به عنوان طولانی به عنوان آن را در نیروی باقی مانده است – که به احتمال زیاد حداقل تا جولای.

در حال حاضر خلبانان اتحادیه درخواست کرده است که دولت می پردازد و برای جبران مالی خسارت این حرکت باعث خواهد شد در حالی که بریتیش ایرویز می گوید ممکن است زمین پرواز.

این مسائل کلیدی است.

تعریف قرنطینه

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در قرنطینه است: “محدودیت فعالیت یا جدایی از افرادی که بیمار اما که ممکن است در معرض یک عامل عفونی یا بیماری و با هدف نظارت بر علائم خود و حصول اطمینان از تشخیص زود هنگام موارد است.

“قرنطینه متفاوت از انزوا است که جدایی از بیمار و یا افراد آلوده از دیگران برای جلوگیری از گسترش عفونت یا آلودگی.”

چگونه بسیاری از مردم در حال آمدن به انگلستان?

در حال حاضر کمتر از 10 ، 000 نفر می رسند هر روز – در مقایسه با حدود 300,000 روزانه قبل از ورود Covid-19.

اکثر مسافران پرواز به فرودگاه هیترو. Stansted, Luton و منچستر دیگر پیشرو ورود به فرودگاه. چند ده نوبه خود در این واحد روزانه قطار یورواستار از بروکسل و پاریس به لندن St Pancras. و چند صد بیشتر می رسند در بنادر با کشتی.

آنچه که پیشنهاد ؟

تقریبا همه ورود از خارج از کشور در انگلستان, فرودگاه, بندرگاه و یا بین المللی و ایستگاه راه آهن خواهد بود گفت که آنها باید خود منزوی به مدت دو هفته تحت شرایط سخت. قاعده این است که به احتمال زیاد به در آورده و در پایان ممکن است.

تنها استثنا به شمار می رود ورود از ایرلند; برخی از کارگران کلید; رانندگان کامیون; پرواز و قطار و کشتی و خدمه و بین المللی حمل و نقل مسافران اکثریت قریب به اتفاق آنها خواهد بود اتصال در هیترو.

فرآیند چیست ؟

ورودی مسافران به طور موثر درمان می شود, به عنوان اگر آنها علائم کروناویروس. آنها را با پر کردن یک فرم با شخصی خاص از جمله گذرنامه داده بیان کرد که در آن آنها در نظر گرفته شده به خود منزوی و ارائه جزئیات تماس. آنها داده خواهد شد “stay-at-home متوجه” (SHN) گفتن آنها را به ماندن در خانه و اجتناب از تماس با افراد دیگر.

پس از 14 روز اگر آنها از توسعه علائم آنها اجازه خواهد داشت برای پیوستن به جمعیت عمومی است.

ورود با آدرس در انگلستان خواهد بود گفت: به ماندن در یک اتاق هتل در هزینه های خود را – اگر چه تعداد کمی از مردم به احتمال زیاد به این دسته قرار می گیرند.

چگونه خواهد قرنطینه اجرا شود?

به صورت اتفاقی. مقامات ممکن است حفظ برخی از مرتب کردن بر اساس, تلفن, تماس, اما گوشی های تلفن همراه رندر که بی معنی برای اجرای.

یک سیستم تصادفی نقطه چک توسط بازرسان احتمال وجود دارد; آنها را برای تماس اعلام نشده در اعلام آدرس. اگر فرد در خانه نیست آنها به دنبال خواهد شد و تحت پیگرد قانونی قرار.

آن کار خواهد کرد ؟

حتی اگر تقریبا همه کشورهای مبدا را بروز پایین تر از coronavirus از انگلستان است که نسبت به ورود از خارج از کشور ممکن است حمل coronavirus و مشخص خواهد شد از طریق قرنطینه روند.

اما سازمان جهانی بهداشت توصیه نمی قرنطینه برای عفونت فاز است که در آن انگلستان خود را پیدا کرد.

که می گوید: “معرفی قرنطینه اقدامات اولیه در شیوع ممکن است تاخیر در معرفی این بیماری به یک کشور یا منطقه و یا ممکن است تاخیر اوج یک بیماری همه گیر در یک منطقه که در آن انتقال محلی در حال انجام است و یا هر دو.”

به عبارت دیگر اگر قرنطینه است مورد استفاده قرار گیرد باید آن را مستقر زود است. معرفی اجباری خود جداسازی در این مرحله شده است به عنوان “بیش از حد, بیش از حد دیر شده”.

پس چرا این اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

خیابان داونینگ معتقد است که معرفی قرنطینه در همان زمان به عنوان دیگر اقدامات در حال کاسته خواهد شد ارسال یک پیام است که دولت نه روشن کردن بیش از حد یا بیش از حد سریع است.

انگلیسی عمومی به نظر می رسد به شدت در حمایت از این اقدامات است. برخی از مشخصات بالا و ارقام از جمله پیرز مورگان ITV را خوب صبح بریتانیارا توصیف واقعیت است که وجود دارد هیچ کنترل بر ورود مسافران به عنوان یک خشم.

آقای مورگان در توئیتر خود نوشت: “بنابراین ما در حال انجام این کار در حال حاضر سه ماه پس از این که اعلام Covid-19 جهانی بهداشت اورژانس پس از ما اجازه 100s از 1000 s پرواز در از تاج زده کشورها با هیچ چک و بعد از 55 k+ از مردم که در حال حاضر مرده در انگلستان ؟ آنچه یک بیمار شوخی است.”

در توییتر نظرسنجی انجام شده از طرف مستقل با بیش از 2000 خود انتخاب پاسخ دهندگان بسیار زیادی اکثریت 78 درصد بود و در حمایت از گروه شاهد است.

چه اثر باشد ؟

قرنطینه خواهد کمین کردن برنامه های که شرکت های هواپیمایی, فرودگاه, راه آهن اپراتورهای خطوط کشتی و سفر شرکت های آماده برای از سرگیری تدریجی از تعطیلات خارجی و بین المللی کسب و کار سفر.

قطره ای از مسافران – به طور معمول کسانی که در بازگشت از گیر بودن در خارج از کشور – ممکن است تحمل 14 روز در قرنطینه به منظور پیوست با عزیزان. اما آن را دشوار است برای دیدن است که هر کسی که قصد سفر به خارج از کشور اگر آنها می دانستند که آنها در مواجهه دو هفته در مراتب سخت تر از مستند از در حال حاضر در نیروی در انگلستان زمانی که آنها بازگشت. بنابراین اکثریت قریب به اتفاق برنامه ریزی شده سفر لغو خواهد شد.

پیشرو تور اپراتورها مانند Jet2 تعطیلات و توی امیدوار بودند شروع به ارائه بسته های تعطیلات در مقیاس به عنوان اواسط ماه ژوئن.

بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی از جمله بریتیش ایرویز easyJet Jet2 و Ryanair شد با هدف از سرگیری عملیات و از انگلستان در یا در اطراف شروع به تیر. آنها در حال حاضر ترس است که “پروژه آسانسور-خاموش” خواهد بود را در خود نگه دارد به طور نامحدود بیشتر آسیب رساندن به آینده رزرو.

چه مفهومی برای مسافران با پروازهای یا تعطیلات رزرو?

قوانین استاندارد اعمال می شود در حال حاضر: از حقوق مصرف کننده’ چشم انداز آنها باید فرض کنیم که در سفر پیش خواهد رفت مگر اینکه و تا زمانی که رسما لغو شد توسط اپراتور.

یک بار لغو ابلاغ بسته بندی تعطیلات شرکت قرار است به بازپرداخت در عرض دو هفته. شرکت های هواپیمایی باید پرداخت بازگشت مسافران پول نقد بیش از یک هفته پس از عدم خروج.

با توجه به جمع شدن میلیون ها نفر از لغو و بسیاری دیگر که قرنطینه حرکت خواهد ماشه بازپرداخت بعید است که برای چند ماه.

چگونه است که صنعت سفر در پاسخ?

با حیرت و خشم در آسیب اجباری قرنطینه باعث خواهد شد به شرکت های هواپیمایی فرودگاه ها و شرکت های تعطیلات.

“این مضحک گام این است که قطعا یکی که باید در نظر گرفته شده است سه ماه پیش گفت:” پل گلدشتاین مالک Kicheche اردوگاه صفری در کنیا.

“ما باید از شیر گرفتن آن در حال حاضر معرفی شده است. آن را نشان می دهد و در عین حال دوباره تقریبا derisory سطح نگرانی دولت برای صنعت مسافرت.

صنعت سفر بوده است به شدت زخمی توسط coronavirus و در حال حاضر دولت به نظر می رسد مصمم به کشتن آن را خاموش به طور کامل.”

Abta این انجمن تجارت به نمایندگی از اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی استفاده بیشتر محدود زبان. یک سخنگو گفت: “سفر و گردشگری شده است به شدت توسط نهفته Covid-19 بیماری همه گیر.

“Abta به شدت معتقد است که هر گونه اقدامات جدید باید متناسب رهبری به بهترین شکل ممکن علمی و پزشکی مشاوره و قادر به سرعت انطباق را به حساب هر گونه تغییر در این مشاوره.”

ویلی والش مدیر اجرایی با پدر و مادر شرکت IAG قبلا هشدار داد: “اگر 14 روز در قرنطینه من انتظار می رود ما را به انجام هر پرواز یا بسیار کوچک پرواز است.”

کارن دی, مدیر اجرایی فرودگاه اپراتورهای ارتباط گفت: “قرنطینه نه تنها تاثیر مخربی در انگلستان صنعت هوانوردی بلکه در اقتصاد گسترده تر.

“فرودگاه نمی تواند زنده ماندن بیشتر از دوره طولانی بدون مسافر خواهد بود که نتیجه اقدامات قرنطینه.”

او به نام برای یک چکیده از سیاست گفت: “اگر دولت بر این باورند قرنطینه پزشکی لازم است و سپس باید آن را اعمال و بر اساس انتخابی زیر علم. وجود دارد باید روشن استراتژی خروج.”

انگلیسی خلبانان شرکت هواپیمایی’ Association (Balpa) می گوید: ده ها هزار شغل در حمل و نقل هوایی در حال حاضر از دست داده است و پس از coronavirus همه گیر شروع و اجباری قرنطینه نابود خواهد شد بسیاری از. خلبانان اتحادیه درخواست کرده است که شرکت در حال جبران به آنها کمک کند صرفه جویی در شغل.

برایان Strutton دبیر کل گفت: “این نمی تواند درست است که حمل و نقل هوایی کارکنان باید اخراج به پرداخت هزینه برای دولت محدودیت ایمنی.

“دولت محدودیت های تحمیل شده باید جبران شود توسط دولت است. در غیر این صورت شرکت های هواپیمایی مجبور خواهد شد خود را به انجام تهدیدات بررسی قرار گرفته است.”

گردشگری ورودی به انگلستان خواهد بود نوشته شده است. یک گردشگری رقم گفت: “حتی اگر این اقدامات برداشته و پس از یک یا دو هفته آسیب های باور نکردنی خواهد انجام شده است.

“این پیام را به همه گردشگران را به سادگی خواهد بود ‘ما نمی خواهیم شما” حتی اگر این اقدام می افزاید: یک میلیون یا دو به دل و برگ لندن به عنوان شهر ارواح.”

وجود دارد هر گونه جایگزین برای قرنطینه برای شناسایی حامل?

بله حداقل با توجه به اتریش مقامات که در حال حاضر عامل 14 روز در قرنطینه سیاست. مسافران پس از رسیدن در فرودگاه وین می تواند به جلوگیری از آن با حضور در یک مرکز پزشکی در نزدیکی ترمینال و تحت یک آزمون برای کوروناویروس.

شرکت کنندگان باید پرداخت €190 (£166) و صبر کنید به مدت سه ساعت برای نتایج, اما اگر آنها عبور آنها “در بیرون از زندان رایگان” کارت و نیاز نیست خود جدا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de