دولت است که به ارائه £16m به مواد غذایی سازمان های خیریه برای کمک به مردم در حال مبارزه برای غذا خوردن به اندازه کافی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزیران گفت: برخی از 5000 فارسی موسسات خیریه می توانند با گروه از جمله FareShare و اتلاف منابع و برنامه اقدام (بسته بندی) کمک به ارائه وعده های غذایی بیش از 12 هفته است.

لیندسی Boswell, مدیر اجرایی Fareshare ضد زباله های مواد غذایی خیریه گفت: پول هرگز نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش آن هزینه های در حال اجرا – به این معنی که همه از آن خواهد شد نسبت به ارائه مواد غذایی است.

او در بیانیه ای گفت: “ما شاهد سخاوت از صنایع غذایی که به شدت به کمک مواد غذایی و پشتیبانی لجستیکی برای کمک به ما در انجام این کار و دولت در حال حاضر به بازی در آن بخش است.”

دولت بودجه بخشی از £750 متر در حال حاضر متعهد به خیریه بخش Rishi Sunak اعلام شد در روز جمعه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی.

قرار دادن رئیس اجرایی مارکوس Gover گفت: سازمان در حال تهیه اولین دسته از برنامه های کاربردی توسط سازمان های خیریه.

وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی در بیانیه ای گفت: “این منابع را در علاوه بر این به کسانی که در حال حاضر اهدا شده توسط سوپر مارکت ها و کسب و کار مهمان نوازی و عمده فروشان و خرده فروشان کوچکتر کنندگان و تولید کنندگان که کار کرده اند در مجموع هماهنگ توسط موسسه توزیع مواد غذایی.

“این بودجه بخشی از £750 متر گلدان اعلام کرد که صدراعظم برای خط مقدم سازمان های خیریه در سراسر انگلستان در طول شیوع کروناویروس.”

در اوایل این ماه, آمار و ارقام نشان داد که تعدادی از کودکان با تکیه بر مواد غذایی بانک ها تا به حال دو برابر شده در انگلستان دوره از coronavirus مستند. برگزارکنندگان گفت: از دست دادن درآمد و تاخیر و یا مشکلات با دسترسی به مزایای شایع ترین دلایل تقاضا با بسیاری از مردم که هرگز قبلا با استفاده از مواد غذایی بانک ها در حال حاضر متکی به آنها.

مستقل در حال اجرا است جداگانه کمک به گرسنه کمپین است که همچنین به دنبال جلوگیری از ضایعات مواد غذایی و تبدیل مازاد تولید را به وعده های غذایی برای افرادی که در حال مبارزه. این سایت متعهد شده است به منظور بالا بردن £10 متر به کمک فلیکس پروژه تغذیه افرادی که قادر به پرداخت هزینه و یا دسترسی به مواد غذایی به اندازه کافی در طول سه سال آینده.

ما در حال تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران — پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de