برای اولین بار سازمان ملل, Inuit و Metis رهبران در حال افزایش نگرانی در مورد یک تعداد رو به رشد شیوع COVID-19 در جوامع بومی و می گویند آن را سخت تر برای پیدا کردن پول و منابع برای مقابله با آنها.

ملی رئیس پری بللگرد مجلس از سازمان ملل گفت: مجلس عوام کمیته جمعه که در استان ها و حوزه های قضایی باید با احتیاط در مورد لغو محدودیت های همه گیر داده که تعدادی از COVID-19 موارد در سازمان ملل افزایش یافته است.

به عنوان از آوریل 7 وجود دارد 164 موارد تایید شده در سازمان ملل ذخایر.

ادامه مطلب: COVID 19 شیوع در شمال ساسکاچوان ‘نگرانی’ می گوید کانادا ارشد بهداشت افسر

“در حالی که این ویروس شده است کندتر اول برای رسیدن به سازمان ملل تعداد موارد در حال افزایش است روزانه” بللگرد گفت.

“من از ترس در حال حاضر وجود دارد بیشتر موارد در میان مردم ما از ما در حال حاضر می دانیم.”

بللگرد با اشاره به تعدادی از مسائل سیستمیک است که بومی جمعیت بیشتر در معرض ابتلا به این ویروس از جمله پر ازدحام مسکن ناکافی خدمات بهداشتی در بسیاری از جوامع عدم امنیت غذایی, عدم وجود آب پاک و به دور از شمال, پرواز در جوامع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کانادا در پاسخ باید همه این عوامل منحصر به فرد به حساب” بللگرد گفت.

شیوع کروناویروس: برای اولین بار سازمان ملل جوامع را افزایش COVID-19 موارد

شیوع کروناویروس: برای اولین بار سازمان ملل جوامع را افزایش COVID-19 موارد

او اشاره کرد که بومی خدمات وزیر مارک میلر حال به نظر می رسد قبل از این کمیته هفته گذشته که در آن او به تفصیل به $740 میلیون دولت فدرال قرار دادن در جهت کمک اول ملت, Inuit و Metis پاسخ به بحران بهداشت عمومی.

“قدردانی می کنیم که این بودجه ها مقیاس پذیر و مبتنی بر نیاز, اما ما نیاز به دیدن این بودجه تا حد زیادی گسترش یافته که نیازهای بسیاری دارد,” او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

اتاوا تصمیم گیری در مورد چگونگی آن اختصاص منابع به سازمان ملل برای مقابله با بحران بدون ورودی و یا دخالت بومی رهبران بللگرد گفت: این چیزی است که او گفت: باید تغییر فورا.

“کانادا باید تعامل برای اولین بار سازمان ملل به طور مستقیم به آدرس درست شرایط ما و احترام اولین کشور حوزه قضایی است. که شامل یک صندلی در هر جدول پرداختن به سلامت فعلی بحران _ حتی در آینده زمانی که شما شروع به دنبال در بازگشایی اقتصاد ما باید در این جداول.”

ادامه مطلب: برای اولین بار سازمان ملل, ستاد بالا بردن زنگ بر سلامت روان اثرات COVID-19

Natan Obed رئیس Inuit Tapiriit Kanatami گفت: کمیته او سپاسگزار است که در شمال سرزمین شده اند امان از شیوع این ویروس تا کنون. در همه Inuit Nunangat _ از جمله 51 Inuit جوامع در سراسر مناطق شمالی چهار استان ها و مناطق مختلف _ شده اند وجود دارد تنها 17 تایید COVID-19 موارد است. همه بهبود یافته اند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما Obed اشاره کرد که همه گیر محدودیت داشتن یک معضل اساسی در Inuit سرزمین که در حال حاضر صورت چالش های اقتصادی است.

اتکا سالانه sealift که حمل و نقل محموله های غیر کالاهای فاسد شدنی به این سرزمین در طول چهار یا پنج ماه هنگامی که آب یخ-رایگان است که باعث نگرانی زیادی در این سال ، Obed گفت.

“توانایی افراد و کسب و کار به جای سفارش شده است نهفته در انبارها در جنوب است که به طور معمول شروع به پر کردن در حال حاضر, اما در حال نشستن خالی است. این خواهد شد که تاثیر مستقیم بر کسب و کار و خانواده ها در این و در سال آینده است.”

شیوع کروناویروس: اول COVID-19 مرگ در B. C. بومی جامعه

شیوع کروناویروس: اول COVID-19 مرگ در B. C. بومی جامعه

او نیز نامیده می شود بیشتر برای تست ظرفیت و کاهش زمان انتظار برای نتایج به عنوان یک نیاز کلیدی به خصوص که اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

دیوید Chartrand, معاون رئیس جمهور از Metis شورای ملی می گوید مردم خود را در حال سقوط از طریق قضایی ترک است که او معتقد است به افزایش شدید در COVID-19 شیوع بیماری در Metis جوامع در غرب کانادا.

وی با اشاره به افزایش موارد در داخل و اطراف از راه دور Dene ایجاد کرد La Loche, 600 کیلومتری شمال غربی ساسکاتون. یک Metis روستا در کنار La Loche بیش از 100 نفر است اما نه همان فدرال و استانی حمایت به عنوان اولین سازمان مرکزی درب بعدی Chartrand گفت.

“در Metis طرف آن را فقط شاید به دلیل وجود دارد هیچ برنامه ای بدون پشتیبانی هیچ برنامه و هیچ زنجیره تامین زیرا هر دو دولت هستند گفت: “نه این و نه صلاحیت آن را مال شما, بنابراین هر دو هنوز هم سرزنش یکدیگر و این خزنده به آینده روستاها در حال حاضر” Chartrand گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: بعد 2 هفته بسیار مهم در سازمان ملل شیوع مقامات می گویند

این همان اداری و قضایی گوه نیز سرزنش به دلیل Metis شورای ملی تا به حال برای خرید های شخصی خود تجهیزات حفاظتی برای آن روستاها به طور مستقیم از چین. Chartrand می گوید نه استان و نه اتاوا را فراهم کرده است مردم خود را با لازم PPE یا دیگر تجهیزات پزشکی, به طوری که آنها رفت و به باز کردن بازار و تهیه خود را.

تمام رهبران می گویند که آنها فاقد اطلاعات دقیق و به درستی مسیر گسترش ویروس از طریق جوامع خود است که مانع توانایی خود را برای تعیین اندازه حقیقی و دامنه گسترش و چگونه به بهترین پاسخ دهند. این است که به علت در بخشی به واقعیت خیلی از این اطلاعات جمع آوری شده توسط ولایت است و نه به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته رهبران گفت.

آنها همچنین تاکید کرد که اگر چه آنها قدردانی فدرال دلار است که شروع به جریان به تاریخ COVID-19 پاسخ خیلی بیشتر مورد نیاز است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de