خواستار بررسی ‘نامتناسب’ پلیس تیزر استفاده پس از دو مرد سیاه هدفمند در یک هفته

فعالان خواستار فوری بررسی استفاده از اسلحه تیزر توسط پلیس بعد از دو حادثه از مردان سیاه و سفید بودن tasered در فضا از یک هفته باعث هتک حرمت شد.

دولت است که خواست برای جلوگیری از اجرای از اسلحه تیزر نگرانی آن منجر به “افزایش نگران کننده” در “نامتناسب” استفاده علیه مردم سیاه و کسانی که با روان بهداشت ،

تظاهرات صورت گرفت در منچستر در روز شنبه پس از تلفن همراه فیلم به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که درگیری چهارشنبه شب بین یک مرد سیاه و سفید دو افسر پلیس در یک ایستگاه پمپ بنزین در آن است tasered به زمین در حالی که پسر جوان خود را در قاه فریاد “پدر”.

شهردار Greater Manchester اندی برنهام به سوال که آیا این تیزر استفاده شد “متناسب یا توجیه” است و خواستار فوری نقد و بررسی. در حالی که Greater Manchester پلیس به طور داوطلبانه به ارجاع این موضوع به استقلال برای پلیس انجام (IOPC).

در ضمن سه افسر پلیس در حال تحقیق در لندن پس از یک مرد در بیست سالگی tasered و چپ با یک تغییر زندگی آسیب در Haringey در روز دوشنبه. این IOPC توصیف این حادثه به عنوان “بسیار جدی” و گفت: آن را در نظر بگیرید که آیا وجود دارد هر گونه “انجام و یا در امور کیفری”.

این IOPC گفت: آنها می دانند که این مرد دستگیر شد و برای جرایم مرتبط با مواد مخدر فرار کردن و افسران پلیس, تعقیب و سپس tasered او را به عنوان او شروع به پریدن کرد بیش از یک دیوار که در آن نقطه او سقوط کرد و دچار آسیب های جدی.

دولت اعلام کرد در ماه سپتامبر گذشته که بیش از 10 ، 000 اضافی افسران پلیس در سراسر کشور بود به مسلح با اسلحه تیزر با £10 متر ساخته شده است در دسترس برای افزایش تعداد آموزش دیده و مجهز افسران.

در آن زمان وزیران متهم شدند از خطر یک “تشدید خشونت” با بودجه بیشتر بی حس کردن اسلحه برای کم در ضرب و شتم با حقوق بشر فعالان کوبیدن اعلام به عنوان یک “زانو حرکت تند و سریع” در واکنش به افزایش حملات در افسران و هشدار دهنده است که می تواند قرار داده و امنیت عمومی در خطر است.

یک پزشکی قانونی گزارش در ماه گذشته موجب مرگ 30 ساله پدر مارک کول هشدار داد که پلیس بریتانیا ممکن است باعث مرگ و میر بیشتر توسط tasering مردم مگر اینکه اقدام صورت گرفته قانونی هشدار داده است.

فعالان در حال حاضر خواسته است که اجرای متوقف شود بیش از ترس از قرار دادن آنها در زندگی مردم در خطر است و می تواند در تشدید بیش از policing از اقلیت و حاشیه رانده جوامع است.

دبورا Coles, مدیر موسسه خیریه استنطاق است که پشتیبانی از مردم سوگوار پس دولت مربوط به مرگ و میر گفت: مستقل دو حوادث اخیر شد “جدا نیست” و خواستار “فوری نقد و بررسی از اسلحه تیزر خود را نامتناسب استفاده و پاسخگویی برای سوء استفاده از نیروی”.

او افزود: “نامتناسب استفاده از زور علیه مردم سیاه و کسانی که با ذهنی بیماری است که به خوبی مشهود است و منجر به یک الگوی مرگ و میر و صدمات جدی شدند. دهها و تبعیض آمیز پلیس است سیستمیک موضوع است.

“اجرای از اسلحه تیزر دیده می شود نگران کننده افزایش آن نامتناسب استفاده و مشروع وجود دارد سوال بپرسید در مورد ایمنی آن و استفاده از آن به عنوان اولین و نه آخرین رفت و آمد مکرر. فرهنگ معافیت از مجازات پس از مرگ و میر و حوادث جدی تضعیف اعتماد عمومی در یک پاسخگو نیروی پلیس.”

یک گروه از بالا به 15 نفر مشاهده Covid-19 اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها جمع آوری و در یک ایستگاه پمپ بنزین در جلوخان در منچستر که در آن پدر بود tasered در مقابل پسر خود را.

در میان معترضان در این رویداد در صحنه ایستاده اند تا به نژادپرستی در روز شنبه بودند Paul Davidson, یک وزیر در کلیسای خدا از نبوت که گفت: “من اینجا هستم چون این خبر به خشم مردم در سراسر کشور. ما در حال بدیهی است که مشتاق برای پیدا کردن آنچه در جزئیات و اینکه آیا وجود دارد شرایط دیگر ما آموخته اند که از فوری کلیپ.

“اما اگر فوری کلیپ هر چیزی به رفتن پس از آن مردم باید به سوالات پاسخ دهد و ما باید در انتظار پاسخ به عنوان یک جامعه است. این نوع رفتار باید انتظار هر کسی در یک جامعه متمدن.”

مردی که tasered الطائر Ziggy Mombeyarara, 34, به نظر می رسد قبل از اینکه دادستانی در روز جمعه که در آن او اعتراف کرد تعدادی از جرائم از جمله سرعت نوشیدن رانندگی عدم توقف و غیر ضروری سفر.

در مصاحبه با تایمزآقای Mombeyara گفت که او باور نداشت چنین “قدر زور” بود موجه و که او هنوز هم در شوک و فکر می کردم که پلیس به ضرب گلوله کشته بود او را.

او به این روزنامه گفت: “من می گفت به افسران ‘اجازه دهید ما آرام کردن وضعیت برای یک کمی به این دلیل که یک کمی را احساس نمی کند راحت’. اما آنها مانند من با استفاده از او به عنوان یک سپر انسانی.”

در پاسخ به تیزر حادثه در Haringey کارآگاه رئیس سرپرست Treena فلمینگ فرمانده ملاقات شمالی منطقه فرماندهی واحد گفت: “من افکار و آرزوهای خوب هستند با جانبازان و خانواده اش. با من سخن گفته اند مرد و یک عضو خانواده و باید به آنها اطمینان داد که من به طور کامل متعهد به حمایت از IOPC بررسی است.

“همه افسران پلیس به طور کامل آگاه است که آنها خواسته خواهد شد که به حساب اعمال خود – افسران هستند و نه معاف از قانون است و ما نمی خواهد می شود. سه افسر مطلع شده است آنها تحت بررسی قرار داده و در محلی محدودیت.

“یک حادثه مانند این بسیار غم انگیز است و به طور طبیعی تحریک تفسیر و مکالمات درون جامعه محلی است. من به مردم اجازه می دهد تا تحقیقات مستقل به محل و گزارش یافته های خود در موعد مقرر به طوری که تمام شرایط را می توان تاسیس شده است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر