وزن پتو ممکن است مفید برای مراتب بیشتر از فقط یک خواب خوب شبانه. با ارائه عمیق فشار در سراسر بدن خود را وزن پتو-که به طور معمول بین 10 و 20 پوند-ترویج تولید سروتونین انتقال دهنده عصبی است که در تنظیم خلق و خوی حفظ دستگاه گوارش و جنگ بی خوابی است. وزن پتو نیز گفت: برای کمک به آرام کردن کودکان در طیف اوتیسم و همچنین کاهش طیف گسترده ای از شرایط از جمله اضطراب و استرس و سندرم پای بی قرار, حسی, اختلال حسی و اختلالات پردازش.

آماده برای خرید ؟ با بسیاری از وزن پتو خارج وجود دارد می توان آن را سخت به انتخاب کنید که کدام یک به شما کمک خواهد کرد بهترین خواب شب و یا باد کردن بعد از یک ویژه روز پر استرس. خوشبختانه ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین وزن پتو شما می توانید خرید نمایید.

اگر شما مطمئن نیستید که چگونه به را انتخاب کنید این راهنما به شما می دهد چهار نکته برای انتخاب بهترین وزن پتو. اگر شما احساس فریبنده شما همچنین می توانید خود را وزن پتو بیش از حد برای کودکان یا بزرگسالان!

ادامه مطلب:

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 راه برای پوشش چراغ روشن چراغ بنابراین شما می توانید خواب


1:39

این محصولات و خدمات به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما.

بهترین وزن پتو مقایسه

قیمت نوع وزن قابل پوشش می دهد ؟ وزن گزینه های در پوند اندازه در اینچ
جاذبه $249 دانه های شیشه ای شامل 15, 20, 25 48″ x 72″, 90 x 90″ & 42″ x 66″
YnM 69 دلار و تا دانه های شیشه ای به طور جداگانه به فروش می رسد 5, 7, 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25 اندازه های مختلف*
SensaCalm $89 و تا دانه های شیشه ای به طور جداگانه به فروش می رسد 3-20 34″ x 50″, 38″x 62″ & 38″x 72″
Bearaby 199 دلار و تا دانه های شیشه ای یا لایه پارچه تریکو به طور جداگانه به فروش می رسد 15, 20, 25 اندازه های مختلف
Harkla 119 دلار و تا دانه های شیشه ای شامل 5, 7, 10, 15, 20, 25 اندازه های مختلف
Baloo $149 و تا دانه های شیشه ای با پلی استر پنبه حلاجی شده به طور جداگانه به فروش می رسد 15 یا 20 60″ x 80″
موزاییک 79 دلار و تا دانه های پلاستیکی, پلاستیک به طور جداگانه به فروش می رسد 5-25 اندازه های مختلف
لیلا 119 دلار و تا دانه های شیشه ای بدون پوشش, اما کل پتو قابل شستشو 15, 20 یا 25 48″ x 72″, 60″ x 80″ & 80″ x 87″
لونا $39 و تا دانه های شیشه ای به طور جداگانه به فروش می رسد 5-25 36″ x 48″, 48″ x 72″, 60″ x 80″, 80″ x 87″

*اندازه های مختلف شامل پرتاب پتو دوقلو, ملکه و پادشاه گزینه به علاوه متفرقه دیگر اندازه.

لیلا

از لیلا وزن پتو محدود اندازه و وزن گزینه های اما پتو را می سازد که با یک خوبی ساخته شده و لوکس-احساس محصول. به لیلا می آید در سه اندازه: دوقلو, ملکه و پادشاه. من تست ملکه که وزن 20 پوند است. باید منصفانه آن است که به چالش کشیدن برای من برای حرکت و مانور های سنگین پتو (به عنوان آن را در حدود 7 پوند بیش از توصیه می شود وزن پتو وزن). اما این احساس شگفت انگیز برای تحت آن ،

پتو دو طرفه: یک طرف پتو پارچه های سیاه و از طرف دیگر به انتظارنشسته بودند با یک مصنوعی سمور یا راسو در یک ذغال رنگی (که “minky” احساس می کنم که بسیاری از مردم پس از این روز). فازی طرف احساس نرم و دنج مناسب برای کسانی که به دنبال خم کردن و به خواب رفتن با یک کتاب خوب در یک شب سرد زمستان و آن دستگاه قابل شستشو است. این کلیدی است که این پتو به معنی این نیست که می شود با استفاده از یک پوشش قابل جابجایی.

برخی از وزن پتو به من یادآوری بیش از حد به هم دوخته شده cornhole, کیسه, اما من لیلا به بیشتر منسجم یک پتو دور و پر سر و صدا کمتر از دیگران است. دوقلو اندازه پتو شروع می شود در $129 اما این احساس بیشتر بالا پایان از قیمت نشان می دهد.

— ربکا Fleenor CNET نویسنده

YnM

YnM را وزن پتو است که به شدت در آمازون و دلیل خوب است. آن را محکم هفت تنفس لایه می آید و در پنج اندازه مختلف و نه وزن گزینه ها از 5 به 25 پوند است. و آن شروع می شود در حدود $60 و آن را یکی از بهترین وزن پتو گزینه برای کسانی که در بودجه است. این بدان معناست که اگر شما در حال برخورد با اضطراب ADHD یا سندرم پای بی قرار این است که شما با استفاده از پتو برای دیدن اگر برخی از فشار عمیق کمک می کند تا خود را پردازش حسی. من خریدم این وزن پتو برای خودم در پاییز گذشته و من آن را دوست دارم. به صداقت, من فکر می کنم آن نقش کلیدی در کمک به من احساس آرامش در استرس و پیامدهای دشوار فروپاشی است.

پتو خود را به خوبی ساخته شده و پر از دانه های شیشه ای — و نه پلی گلوله. این یک وزن پتو برای بزرگسالان و YnM به فروش می رساند بسیاری از دستگاه های مختلف قابل شستشو لحاف را پوشش می دهد که آن را بسیار آسان تر برای نگه داشتن پتو تمیز…. پوشش می دهد در دسترس هستند در انواع پارچه از جمله نرم خاکستری minky پوشش من است.

— سارا Mitroff, CNET, ویرایشگر

Bearaby

یکی از قابل توجه ترین چیزی که من در مورد Bearaby را Napper پتو واقعیت این است که این طراحی را در بافتنی با الگو. هر چند آن را می سازد آن را سخت به انتخاب کنید تا و برابر منظمی گاهی اوقات من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از است که با توجه به وزن خود و نه در مورد آن باز توری طراحی شده است.

آن بهره مند شوند هر چند که آن زیبایی خشنود است و احساس می کند بیشتر باز و “نور” (حتی اگر آن را در همه نور) از دیگر وزن پتو که من می ترسم خواهد بود بیش از حد گرم و یا خفقان به خواب یک شب خوب. زمانی که من با استفاده از آن بر روی نیمکت و یا به خواب در رختخواب آن را احساس نمی کند ، این تنفس پنبه است که نرم و با کیفیت بالا. آن را در واقع احساس می کند بسیاری مانند ساده پنبه شال پوشاک آمریکا مورد استفاده برای فروش چند سال به عقب.

در $249 پتو اجرا می شود در سمت گران — در واقع آن را گران تر از همه از دیگر پتو در این لیست به جز گرانش (که آن هم 250 دلار). شما برای پرداخت این رمان بافت این واقعیت است که آن را عینی به نظر می رسد خوب بر روی مبل اتاق نشیمن و به گفته این شرکت دلیل آن را ساخته شده از اخلاقی پنبه آلی. زیرا این پتو نیست ساخته شده با دانه های شیشه ای یا پلاستیکی و گلوله های توزیع وزن باقی می ماند و حتی آن را کمتر احتمال دارد به اسلاید کردن زمانی که شما در حال چرت زدن یا خواب رفتن در رختخواب برای شب.

اگر شما به دنبال یک وزن پتو بیشتر برای ابزار آن و اهمیتی نمی دهند در مورد طراحی آن من می خواهم بگویم آن صرف نظر کنید و سعی کنید از یک گزینه ارزان تر. در حالی که تخمگذار در زیر آن احساس خوب من متوجه بسیاری از تفاوت در سطح اضطراب یا کاهش خواب-اما این بدان معنا نیست که آن را نمی خواهد کمک به شخص دیگری دریافت یک خواب خوب شبانه و یا احساس می کنید آرام تر.

می خواهید سنتی وزن پتو ؟ این شرکت همچنین دارای یک وزن تسلی دهنده خواب.

— Lynn La, CNET سردبیر ارشد

Baloo

Baloo 15 پوند تسلی دهنده است مانند چتر نجات از وزن پتو. به نظر می رسد و احساس می کند لوکس در حالی که باقی مانده فوق العاده مینیمالیستی. من می توانم به این پارچه را میدهد که حتی توزیع وزن و نرمی پنبه. به علاوه Baloo با استفاده از مواد شیمیایی-رایگان دانه های شیشه ای به عنوان آن “وزن” و هنوز هم پیدا می کند یک راه بسیار آرام در حالی که ارائه یک خوش عمیق فشار است. را در سروتونین!

پتو فروخته شده است به عنوان کامل و یا ملکه اندازه تسلی دهنده و شامل حلقه برای اتصال پوشش خود را یا یکی از Baloo است. حکم: Baloo مزایای نیز معایب خاص خود است. پتو جای تعجب است که نازک داده و وزن خود را و هرگز به سمت چپ من عرق اما من مدت زمان طولانی تر به خواب من, ضخیم و پرزدار تسلی دهنده. پوشش لحاف ممکن است فقط بلیط برای دستیابی به احساس l هستم به دنبال زمانی که من خواب است.

بدون تسلی دهنده پوشش پتو را نرم و پنبه نیز در آن فرود بر روی زمین در وسط شب که می تواند خود را قطع ، همچنین Baloo باعث می شود آن تسلی دهنده کوچکتر از میانگین برای جلوگیری از لغزش اما در آن اندازه آن را قابل اشتراک گذاری بین دو نفر است. اگر شما خواب در کنار یک شریک در نظر بگیرید که شما ممکن است نیاز به دو جداگانه پتو.

در $169 آن میانی برای وزن پتو. من می خواهم پیشنهاد Baloo به هر کسی که به دنبال یک مینیمالیستی وزن پتو که نگاه پاک و ترد بخور بیش از یک تخت یا مبل — آن را نگاه بسیار زیبا بر روی صفحه نمایش. اما هدف از نشستن روی مبل و کاهش استرس پس از یک روز طولانی, من می خواهم برای یکی از گزینه های ارزان تر.

— Sharon Profis, CNET سردبیر اجرایی

Sensa آرام

پس از سال را صرف خواب زیر یک قوی پشته comforters-ما زندگی می کنند در مین — من 9-جوان و دگرگون شده به خواب زیر 10 پوند SensaCalm انبار وزن پتو (199 دلار) با خنک کننده ساتن ابریشمی پوشش لحاف ($129). او آن را دوست دارد و بعد از چند هفته من تشخیص داده و مسائل خود را با کیفیت و یا طراحی. قطعا آن را می کند کار خود را — تخمگذار به شدت با آن وزن به طور مساوی توزیع شده — به اندازه کافی. اما در حدود 330 آن را در گرانتر طرف.

که اشاره SensaCalm صف ظرفیت غیر منتظره ای درجه بالایی از customizability شامل یک آرایه وسیعی از وزن و اندازه و پارچه — از جمله یک تعداد انگشت شماری از گزینه ضد آب ساخت آن را ایده آل برای مردم مسائل حسی که ممکن است دیگر مسائل مربوط به سلامت می گذرد. شما می توانید اضافه کردن polyfil برای fluffier تسلی دهنده یا جست و خیز آن را برای تملق گفتن بیشتر لحاف مانند پتو — هر چند جالب اینجاست که گزینه هزینه بیشتر (شما پرداخت اضافی برای نیروی کار). شما همچنین می توانید اضافه کردن جرقه بزند به اتصال به یکی از این شرکت بسیاری از دستگاه-قابل شستشو لحاف را پوشش می دهد که در شروع $110. و شما می توانید اضافه کردن یک طغرا برای $25.

SensaCalm را پتو شروع در $90 — و این است که برای پتو برای کودکان و نوجوانان. وزن پتو برای بزرگسالان گران هستند. من به کاوش گزینه های در وب سایت شرکت و پس از انتخاب همه اضافی قادر به ساخت 20 پوند. پتو که هزینه حدود $350. (متاسفانه چاشنی 350 دلار اسکناس به فعلی خود را تسلی دهنده را اضافه کنید و حدود یک پوند.) SensaCalm باعث می شود آن پتو در ایالات متحده ارائه می دهد حمل و نقل رایگان در سفارشات داخلی بیش از $100.

— جاستین Jaffe, CNET, ویرایشگر

موزاییک

موزاییک Coolmax وزن پتو تنفس پتو برای افرادی طراحی شده که نیاز به خنک ماندن به خواب یک شب کامل. پارچه قطعا سرد به لمس و بزرگ خواهد بود و وزن گزینه برای افرادی است که اجرا زمانی که آنها خواب. متاسفانه من همیشه انجماد زمانی که من خواب و پتو بود که راه بیش از حد سرد در برابر من سر پوست. من تا به حال به لایه آن بیش از دیگر پتو ساخته شده است که آن را بیشتر در معرض ابتلا به لیز کردن بدن من.

این Coolmax می آید در چهار اندازه های مختلف با وزن های مختلف از 5 تا 25 پوند است. من تست دوقلو در 12 پوند که می آید در 10 پوند یک گزینه خوب برای کوچکتر عامیانه که 15 پوند بیش از حد سنگین است.

پتو است که به خوبی ساخته شده و دوخته مربع کوچکتر را نگه می دارد در این وزن به خوبی توزیع شده است. اما آن را به من از دو دوجین ذرت سوراخ کیسه های دوخته شده و به عنوان یک ثابت fidgeter من نمی تواند به توقف بازی با داشتن مهره های کیسه. هر کسی در معرض ابتلا به بی قراری می شود بهتر اجتناب از وزن پتو پر از گلوله های پلاستیکی — شما می توانید انتخاب کردن برای Bearaby بافتنی نسخه به جای.

اگر بیش از حد است موضوع خود را به 199 دلار برای دوقلو اندازه ممکن است ارزش این قیمت…. این Coolmax بود قطعا به خوبی ساخته شده و آیا رسیدن به خنک کننده. آن را فقط مناسب برای من است.

— ربکا Fleenor CNET نویسنده

همچنین تست شده

ما آزمایش مختلف وزن پتو و از آنجا که بسیاری از آنها مشابه ساخت و ساز و مصالح آن سخت بود برای پیدا کردن چیزی واقعا منحصر به فرد در مورد همه آنها. پتو در زیر ذکر شده هنوز هم توصیه می شود توسط کارکنان ما اما کاملا برنده ستایش بالا.

Harkla

Harkla باعث می شود وزن پتو برای کودکان و بزرگسالان جلیقه وزن و وزن دامان پد پلاس یک حسی peapod و نوسان دار برای کودکان مبتلا به اختلال پردازش حسی مسائل.

اولین بار من با استفاده از 15 پوند Harkla من انتظار می رود به احساس آرام تر و آرام تر قبل از لغزش دور به خواب. برعکس اتفاق افتاده است زمانی که من سعی کردم به رفتن به خواب: قلب من ضرب و شتم سریع تر از آن را باید قبل از خواب و من نمی توانستم راحت و خواب رفتن, مهم نیست چقدر سخت من سعی کردم.

من سعی کردم Harkla در حالی که نشسته و دراز کشیدن بر روی نیمکت در رختخواب دراز کشیده و فقط پیچیده در اطراف من در رختخواب. اما هر بار که من صعود تحت آن به عنوان نرم و گرم و نرم به عنوان minky لحاف اطراف پتو احساس من شروع به نگرانی در مورد چه زمانی است, چه مدت من نشسته وجود دارد و حتی نتیجه پزشکی قانونی, فایل, قسمت, من, تماشای (همه آنها پایان همان btw: با یک قاتل توسط علم).

در تضاد کامل با من گریزی به پتو بهترین دوست من آن را دوست داشتم و آن را قرار داده و او را بلافاصله به خواب بر روی نیمکت فر در زیر آن است. که من حدس می زنم می رود برای نشان دادن وزن پتو به یک چیز شخصی است. من خواهد بود چسبیده به پایین پر تسلی دهنده از شما بسیار متشکرم.

— Caitlin Petrakovitz CNET نامزدی ویرایشگر

جاذبه

چه 15 پوند در واقع احساس می کنید ؟ یکی بیش از حد تغذیه گربه دروغ گفتن در سراسر تمام بدن خود را. یازده بسکتبال متعادل بیش از قاب خود را. به دام افتاده در فکر راحتی اجرا توسط کسی که یاد گرفتم این ایده از یک داستان کریسمس. شاید که بودن بیش از حد مغرضانه اما پس از خواب lounging و مصرف رسانه های سرگرمی در حالی که تهيه شده توسط گرانش پتو… من هیچ نظری ندارم که چگونه مردم زندگی می کنند و یا تحت این چیزها.

پتو وزن به طور مساوی توزیع شده است که خوب است از یک “است که این ساخته شده است ؟” چشم انداز. پوشش لحاف نرم و در همان راه به عنوان در داخل یک فازی hoodie از Uniqlo. اما در حال حاضر زمانی که کل پتو احساس می کند مانند این مدرسه چیزی که در بالا از شما و شما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه فرار برای پای خود را به طوری که آنها می توانید برخی از هوای سرد آن را احساس می کند مانند این قضیه اطمینان از راحتی. آن را احساس می کند مانند آن Ryan Reynolds فیلم هیچ کس به یاد.

بدون در نظر گرفتن قیمت بدون در نظر گرفتن رنگ واقعی تنها سوالی است که به نظر می رسد مهم این است که چگونه شما می بینید یک وزن پتو اتصالات به ایده های خود را از راحتی. آسایش و راحتی است تنگ در آغوش و پذیرش این محل که من در حال حاضر به جای من خواهد بود برای دو ساعت ؟ بزرگ آن را یک شات بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که خونتان جای خود غلت بزنید و عطفی قبل از حمل و نقل آن را به عقب.

در سمت روشن و پس از چند هفته گربه من در نهایت آن را پذیرفته به عنوان یک عضو از خانواده آغاز شده و نشستن بر روی آن… که در آن نقطه آن را رسما او شد و هنوز مورد استفاده توسط انسان دیگر.

— Morgan کمی ارشد مدیریت رسانه های اجتماعی

لونا

بهترین بخشی از لونا وزن پتو قیمت است. فقط برای $62, شما می توانید 15 پوند پتو است که ارزان ترین از همه پتو در این لیست است. آن را با استفاده از پنبه آلی و دارای چند لایه طراحی با پنبه حلاجی شده است که باعث می شود پتو احساس می کنم مثل یک نازک تسلی دهنده.

مدل من سعی کردم شد 12 پوند و مانند YnM وزن پتو لونا اساسی اما محکم طراحی شده است. این نوع پتو شما می خواهید برای قرار دادن یک لحاف چرا که بر خلاف جاذبه Harkla یا Bearaby پتو آن را شیک کافی خود را برای نشستن بر روی نیمکت خود را. این شهر همچنین دارای روابط در هر گوشه ای که وجود دارد به لنگر پتو در محل لحاف.

من این را به عنوان یک استارت خوب پتو. اگر شما کنجکاو در مورد تلاش یک وزن پتو و یا شما فکر می کنم بچه های خود را ممکن است مانند خواب بهتر با پتو سنگین به لونا راه ارزان برای پیدا کردن. آن شروع می شود در $39 برای 5 پوند کودک به اندازه پتو و می رود تمام راه را تا 25 پوند برای بزرگسالان وزن پتو.

— سارا Mitroff, CNET, ویرایشگر

ادامه مطلب:

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

این مقاله در اصل منتشر شد.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de