با بسیاری از ما در مستند و انجام بهترین های ما به #socialdistance, #flattenthecurve و نه #loseourmindsمحدود کردن سفر به فروشگاه یکی از بهترین حرکت شما می توانید. اما ما هنوز هم عاشق خوردن — و بنابراین ما سگ — بنابراین اگر شما صاحب سگ شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن مناسب سگ خدمات تحویل مواد غذایی (برای مطابقت با خدمات تحویل غذا تنظیم کرده اید تا به صورت انسان در خانه خود) برای حیوان خانگی خود را در وعده های غذایی در طول coronavirus قرنطینه. همه حیوان خانگی عرضه شرکت های زیر ذکر شده است هنوز عامل در نیروی کامل و توصیه های ما باقی می ماند تا به امروز.

ادامه مطلب: خوراک سگ رفتار ما کاملا می خواهم به دزدکی حرکت کردن یک نیش

ما نه فقط صحبت کردن در مورد یک حیوان خانگی به پدر و مادر خود را حیوان خانگی مواد غذایی تحویل از شرکت های مواد غذایی حیوان خانگی. پیدا کردن بهترین سگ خدمات تحویل مواد غذایی می تواند چالش به حداقل می گویند به عنوان وجود دارد بسیاری از گزینه های تحویل غذا به از را انتخاب کنید و بسیاری از نظرات در مورد “بهترین راه” برای بهینه سازی تغذیه مواد و ویتامین ها و مواد معدنی موجود در حیوانات خانگی خود را در برنامه غذایی. آیا شما انتخاب می کنید دانه غذای سگ خام, غذای سگ, غذای سگ خانگی یا ساده خشک سگ غذا ؟ آیا شما انتخاب می کنید katchers یا مواد غذایی ؟ اگر شما در حال تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی که متناسب با خز کودک نیازما در حال رفتن به شکستن آن را برای شما. و ما به شما التماس به دقت نگاه کنید به عنوان بسیاری از آنها از جمله نقطه و تانگو و NomNomNow را بزرگ اولین بار تخفیف — شما می توانید تا آنجا که 30% کل سبد خرید.

 • نقطه و تانگو: تازه غذای سگ و تحویل دسته ای کوچک و آماده به خدمت
 • اسم اسم: تازه preportioned غذا برای سگ و گربه
 • حیوان خانگی صفحه: آماده به خدمت به وعده های غذایی برای سگ
 • جویدنی: Autoshipping و بی نظیر خدمات مشتری
 • کشاورز سگ: انسان درجه مواد غذایی مناسب به فرد خود را سگ
 • Smalls: تازه پخته شده مواد غذایی برای گربه ها
 • PetFlow: Autoshipping حیوان خانگی خود را از غذاهای مورد علاقه
 • Ollie: برنامه غذایی مناسب برای سگ های فردی
 • Aspca: ماهانه مضمون مجموعه ای از اسباب بازی ها و رفتار برای سگ خود را
 • فوق العاده Chewer: Aspca برای سگ که سخت در اسباب بازی
 • قلدر بسته نرم افزاری: ماهانه تحویل کم بوی میله های قلدر
 • PupJoy: رفتار سالم و اسباب بازی تحویل هر ماه

ادامه مطلب: سگ خود را می توانید لذت بردن از تابستان این کباب رفتار با شما

Gary جرارد Otten/نقطه و تانگو

برای حیوان خانگی پدر و مادر که همه چیز در مورد مزرعه به جدول مواد غذایی و سلامت و رفاه خود را سگ نقطه و تانگو ممکن است مناسب انتخاب کنید. انسان درجه مواد غذایی سگ ساخته شده است از محلی پرورشی مواد تازه در نیویورک در دسته های کوچک و بدون مواد افزودنی مصنوعی و مواد نگهدارنده یا پرکننده. تازه سگ تحویل مواد غذایی دستور العمل های فرموله شده توسط دامپزشکی متخصصان تغذیه و آمد در preportioned بسته (تعیین شده توسط خود سگ سن و وزن و شیوه زندگی) که خلاء مهر و موم شده برای طراوت. غذای سگ وارد منجمد و فقط نیاز به یخ می شود قبل از خدمت. شما دریافت می کنید 50% off اولین سفارش خود را و باید دو هفته دوره آزمایشی برای تست اینکه آیا این خدمات تحویل غذا برای شما کار می کند. اگر شما تصمیم به لغو در دوره زمانی که شما پول خود را به عقب.

فراوانی و قیمت گذاری: هفتگی تحویل; 2 $در هر وعده غذایی و بسته به سگ خود را با سن و وزن و نژاد است. شما می توانید مانع از 50 ٪ برای اولین بار جعبه با کد تبلیغی CNET50.

ادامه مطلب: بهترین وعده غذایی کیت تحویل خدمات 2019

آن را بسیار پذیرفته شده است که مواد غذایی تازه برای شما بهتر است از مواد غذایی فرآوری شده و بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی بر این باورند همان صادق است برای مواد غذایی حیوان خانگی. اگر شما ترجیح می دهند برای تغذیه خود را خزدار دوستان تازه ساخته شده, وعده های غذایی, اسم اسم نزدیک ترین شما می توانید به خانه. شرکت شما می فرستد کاملا بخش تازه مواد غذایی حیوان خانگی ساخته شده از رستوران-مواد با کیفیت و مناسب برای حیوان خانگی خود را اندازه سن و وزن. آن را در حال حاضر ارائه می دهد چهار دستور برای سگ و دو گربه ها و همچنین به عنوان مکمل و رفتار است.

فراوانی و قیمت گذاری: هفته ای دوبار یا ماهانه تحویل; $96 دلار و 328 در هر ماه برای سگ بسته به اندازه سگ و $245 $به 256 در هر ماه برای گربه ها.

ادامه مطلب: ما بچه های مورد علاقه تحویل مواد غذایی اشتراک خدمات در سال 2020

تعادل بخش مهمی از هر رژیم غذایی — از جمله رژیم غذایی سگ خود را! همین دلیل است که حیوان خانگی پلیت ارائه می دهد متعادل مواد غذایی با مواد مغذی مناسب برای یک رژیم غذایی خوب طراحی شده توسط دامپزشکان. این شرکت با استفاده از USDA گوشت و مواد غذایی تازه برای ایجاد precooked, preportioned وعده های غذایی برای تغذیه سگ خود را به طوری که تمام حیوان خانگی پدر و مادر باید انجام دهید این است باز کردن ظرف و بشقاب آن را برای سگ خود را. وجود دارد چهار های مختلف, تازه, دستور العمل های در دسترس — مرغ و گوشت گاو و بوقلمون و بره-و شما حتی می توانید گرم کردن غذا در مایکروویو اگر سگ شما این است که آنها در مورد آن است.

فراوانی و قیمت گذاری: هفتگی تحویل; $2.50 به 19 دلار در هر روز بسته به سلامت سگ خود را و سن و وزن و نژاد است.

ادامه مطلب: چگونه و چرا به غذای سگ خانگی

جویدنی است که اساسا آمازون از حیوان خانگی. این خرده فروش آنلاین حمل انواع بسیار متنوعی از لوازم برای تمام انواع حیوانات از گربه ها و سگ ها به خزندگان و اسب و هنگامی که شما انتخاب کردن به autoshipments خود بروید-برای مواد غذایی حیوان خانگی شما صرفه جویی 5% به 10% در انتخاب برندها. بنابراین هیچ نگرانی در مورد در حال اجرا از katchers — و یا احمقانه پد یا تیک پزشکی یا هر چیز دیگری. به علاوه جویدنی آن شناخته شده است خدمات به مشتریان درجه که در دسترس است 24/7.

فراوانی و قیمت گذاری: خود را انتخاب کنید فرکانس; قیمت گذاری بستگی دارد که چه محصولات شما سفارش.

سگ منحصر به فرد نیازهای تغذیه ای — شما نمی خوراک یک چیهواهوا همان مقدار از مواد غذایی سگ شما خواهد یک Newfoundland. به همین دلیل کشاورز سگ ایجاد یک شخصی مشخصات و رژیم غذایی برای سگ خود را بر اساس نژاد و سن و سطح فعالیت وزن ایده آل و حساسیت آن باعث می شود که تنظیمات خود را به سگ غذا طرح به عنوان مورد نیاز است. کشاورز سگ و انسان با استفاده از مواد درجه (مانند چیا دانه و روغن ماهی) برای ایجاد آسان آماده به خدمت به وعده های غذایی — همه شما باید انجام دهید این است باز کردن بسته و اجازه دهید خود را پوچ حفاری به سگ غذا.

فراوانی و قیمت گذاری: انتخاب ایده آل خود را و فرکانس در هر نقطه بین هر دو و 12 هفته; $16 $90 در هر هفته بر اساس اندازه سگ.

گربه سزاوار کیفیت مواد غذایی بیش از حد! اگر شما یک افتخار گربه سانان صاحب شما ممکن است مانند Smalls که یکی از معدود مواد غذایی حیوان خانگی خدمات تحویل غذا صرفا به kitties وجود دارد. Smalls با استفاده از, تازه, با کیفیت بالا مواد تشکیل دهنده که به آرامی پخته شده برای ایجاد طبیعی همه دانه ها-رایگان غذای گربه. آن را نیز ممکن است در خانه, مواد غذایی است. این شرکت حتی مربیان شما را از طریق انتقال از گربه خود را به وعده های غذایی خود را ارائه می دهد و هزینه کامل اگر گربه شما چوب بینی خود را در مواد غذایی (به عنوان گربه های مناسب برای انجام این کار).

فراوانی و قیمت گذاری: خود را انتخاب کنید و فرکانس در هر نقطه بین هفته و هر شش هفته; $2 به $3.50 هر گربه در هر روز.

مانند جویدنی PetFlow یک بازار آنلاین اختصاص داده شده به تمام چیزهایی که حیوانات خانگی. آن caters به گربه و سگ “حیوان خانگی به پدر و مادر” و شما می توانید انتخاب کنید که محصولات به طور خودکار به شما حمل در یک محدوده زمانی معین برنامه به طوری که شما هرگز اجرا پایین در مواد غذایی و رفتار یا منابع دیگر. تمام مارک های مورد علاقه خود از غذای خشک و کنسرو مواد غذایی و سایر محصولات حیوان خانگی. به علاوه برای هر سفارش حمل PetFlow اهدا یک کاسه غذا به پناهگاه های حیوانات, پس از آن یک خرید شما می توانید احساس خوبی در مورد.

فراوانی و قیمت گذاری: انتخاب ایده آل خود را و فرکانس در هر نقطه از هر دو به 16 هفته; قیمت بستگی دارد محصولات شما را انتخاب کنید.

Ollie یکی دیگر از گزینه های محبوب برای وعده های غذایی سگ است که catered برای رژیم غذایی سگ خود را و نیازهای فردی. آن را به شما ارائه با یک بخش توصیه های خود را بر اساس pup سن و وزن و غيره و به شما تحویل آن چهار دامپزشک-حاوی دستور العمل های ساخته شده با, تازه, انسان, درجه, گوشت, سبزیجات و مکمل های. و آن را ارائه می دهد سگ سالم رفتار بیش از حد!

فراوانی و قیمت گذاری: هفته ای دوبار یا ماهانه; $9 $42 در هر هفته.

Aspca

مانند برای درمان سگ خود را ؟ این ماهنامه با مضمون مجموعه ای از اسباب بازی ها و رفتار است که یک بازی سرگرم کننده برای هر دو شما. در هر جعبه شما می توانید از دو اسباب بازی در دو اندازه کیسه های از رفتار و جویدن همه ساخته شده در ایالات متحده و یا کانادا. هیچ یک از رفتار های حاوی گندم و ذرت و یا سویا و اگر سگ شما دارای آلرژی شما می توانید یک جعبه است که از بوقلمون, مرغ و گوشت گاو. سفارشی سازی بیشتر در دسترس است اگر شما با یک هرزه خدمات به مشتریان. اگر سگ شما دشوار است در اسباب بازی شما ممکن است بخواهید برای ارتقا به سوپر Chewer گزینه زیر اما در هر صورت یکی دیگر از سرگرم کننده پاداش است که این شرکت ارسال خواهد شد دوستان خود را در حال حاضر تولد-از آنجا که شما واقعا نمی توانید از بین بردن سگ خود را بیش از حد.

روز ملی سگ معامله: دریافت $5 برای اولین بار جعبه با یک multimonth اشتراک.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه تحویل; $22 به 29 دلار در هر ماه بسته به طول مدت اشتراک.

Aspca

برای سگ هایی که واقعا رفتن به شهر در میله های قلدر و استخوان ها و اسباب بازی فوق العاده Chewer Aspca است یک راه عالی برای درمان آنها را به شگفتی های سرگرم کننده در هر ماه. شما دریافت می کنید دو اسباب بازی طراحی شده توسط Aspca به superdurable و جالب برای سگ خود را (هیچ کرکی چاشنی به نگرانی در مورد) دو طولانی مدت chews و دو اندازه کیسه های رفتار در هر ماه. به عنوان با جعبه به طور منظم وجود دارد همیشه یک موضوع سرگرم کننده (مانند شوالیه های شکاری, جدول) و شما می توانید انتخاب کنید آلرژی-گزینه پسند اگر نیاز بود. با سوپر Chewer اشتراک اگر سگ خود را مدیریت می کند تا برای از بین بردن, ابزار جنسی, Aspca شما ارسال خواهد شد جایگزینی رایگان بدون پرداخت هزینه بدون سوال پرسید.

روز ملی سگ معامله: دریافت $5 برای اولین بار جعبه با یک multimonth اشتراک.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه تحویل; $29 تا 39 $در هر ماه بسته به طول مدت اشتراک.

قلدر میله های مورد علاقه در میان بسیاری از صاحبان سگ به عنوان آنها در حفظ و نوزادان مشغول برای ساعت و راحت تر هضم تر از پوست دباغی نشده. قلدر بسته نرم افزاری خواهد مطمئن شوید که شما همیشه فوق العاده قلدر چوب در دست به عنوان آن را می فرستد به شما یک ماهانه تحویل 100% beef چوب و دلیل آن محصول تازه و پخته شده را برای دیگر چوب نمی بو به عنوان بد به عنوان دیگر محصولات محبوب. شما می توانید انتخاب کنید بین 6 و 12 اینچ میله های قلدر و همچنین چگونه بسیاری از شما می خواهید در هر ماه — در هر نقطه از شش به 60.

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه; 13 دلار به 100 دلار بسته به اندازه و مقدار.

سگ تقریبا مترادف با شادی پس از آن تنها مناسب است که این جعبه اشتراک است که به نام PupJoy. آن را برای شما ارسال ماهانه سالم رفتار chews و اسباب بازی برای دوستان خزدار خود را و شما حتی می توانید خود را سفارشی انتخاب محصول اگر سگ شما دارای حساسیت های غذایی است که “قدرت chewer” و یا تنها می خواهد ،

فراوانی و قیمت گذاری: ماهانه; $26 و بسته به سفارشی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آموزش سگ خود را با تغییر در عصر جدید عادی


22:17

این پست نوشته شده توسط Camryn Rabideau برای CNET خواهر سایت Chowhound. آن را در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز شده با اطلاعات جدید است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de