حداقل 140 مهاجران بودند و ره در کانال انگلیسی در تلاش برای رسیدن به سواحل انگلستان به عنوان بانک تعطیلات آخر هفته شروع شد و با افزایش تعداد قایق های ساخت خطرناک عبور از فرانسه است.

تصاویر گرفته شده در کنت بندر دوور نشان می دهد مردم با پوشیدن ماسک صورت پردازش شده توسط مقامات در روز شنبه.

بیش از 140 مهاجران برداشت شد توسط مقامات روز جمعه — تصور می شود یک رکورد تعداد زیادی از مردم ره در یک روز در زمان های اخیر.

در اوایل این هفته در دبیر خانه Priti پاتل اذعان کرد که افزایش اخیر در تعدادی از مهاجران قایق ساخت خطرناک عبور از کانال انگلیسی است که در ارتباط با این مستند بیش از شیوع کروناویروس.

انسانی خیریه و گفت: “کمی تعجب” است که بسیاری از مردم در حال خطر جان خود را برای عبور از خطرناک تنگه دوور به دلیل “شرایط افتضاح” در اردوگاه های پناهندگان.

کلر Moseley, بنیانگذار موسسه خیریه Care4Calais گفت: “Coronavirus ساخته شده است که یک وضعیت بد زندگی-threateningly بدتر است. مردم در حال فشرده را به مناطق کوچک آنها نمی توانند فاصله اجتماعی و حمایت آنها متکی برای بقا به شدت کاهش می یابد.

“این افراد در حال فرار وحشتناک شرایط در برخی از خطرناک ترین نقاط جهان است. آنها برای هدف انگلستان از آنجا که آنها می خواهید به امن است.”

پس از مستند اعلام شد در بریتانیا در مارس 23, حداقل 609 مهاجران شده اند ره توسط مقامات بریتانیا آورده و در ساحل.


این است که بیش از نیمی از کل کل برای سال 2020 است که می ایستد در حداقل 987.

این آمار و ارقام را شامل نمی شود گذرگاه در روز جمعه یا شنبه که دفتر خانه تا کنون حاضر به فاش.

در حالی که هنوز به تایید شماره گروه در روز شنبه گفت: “مرز نیروی است که در حال حاضر در برخورد با تعدادی از مداوم قایق کوچک حوادث خاموش کنت ساحل.”

در ساعات اولیه روز شنبه مقامات فرانسه هشدار داده شد برای یک مهاجر در و ره 16 مهاجران.

آنها شامل پنج زن و یک کودک گرفته شد به دانکرک.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de