‘محزون می خوانی ناکافی’: گسترش اجاره اخراج ban و به مستاجران حداقل دو سال به پرداخت معوقه مطالبات کارگری

کارگری خواستار اقدام اضطراری دولت برای محافظت از مستاجرها از طریق بیماری همه گیر کوروناویروس با گسترش اخراج بان شش ماه و به مستاجران حداقل دو سال به پرداخت معوقه.

توصیف مقررات فعلی معرفی شده توسط وزیران در طول Covid-19 بحران به عنوان “محزون می خوانی ناکافی” حزب برجسته تحقیقات نشان می دهد هزاران نفر از مستاجران در معرض خطر از دست دادن خانه های خود.

برجسته مسکن خیریه پناهگاه در حال حاضر هشدار داد از “یورش” از مردم قادر به پرداخت هزینه صورتحساب خود را با توجه به تاثیر این ویروس بر اشتغال با بسیاری از مستاجران به طور غیر منتظره با درآمد کاهش می یابد.

این ادعا 1.7 میلیون مستاجرها نیز بر این باور بودند که خواهد از دست دادن شغل خود در سه ماه آینده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با اشاره به فزاینده بدهی و اصرار دولت برای جلوگیری از “نیازی اخراج”.

کار را Thangam Debbonaire سایه وزیر مسکن گفت: مستقل: “زمان برای حمایت از مردم اجاره خانه های خود را محزون می خوانی ناکافی است. مگر اینکه دولت عمل می کند در حال حاضر بسیاری از هزاران نفر از مستاجران را در خطر از دست دادن خانه های خود را”.

در پاسخ به بحران بی سابقه دولت گفت: در ماه آوریل است که هیچ اجتماعی یا خصوصی مستاجر در انگلستان و ولز خواهد بود اخراج و یا مجبور خارج از خانه خود و معرفی اقدامات به زور صاحبخانه به همه مستاجرها سه ماه توجه کنید اگر آنها قصد دارند به دنبال در اختیار داشتن اموال است.

وزیران گفت: “تمدید بافر دوره” اعمال خواهد شد در قانون تا 30 سپتامبر خواهد شد و تمدید آن اگر لازم تلقی می شود.

اما منتقدان گفت: وزرای رفته نه چندان دور به اندازه کافی برای پرداختن به نگرانی از میلیون ها نفر از مستاجرها در انگلستان است. بر خلاف کسانی که خریداری کرده اند خواص و می توانید درخواست “وام مسکن تعطیلات” از بانک ها و افراد در اجاره بخش مالی مواجه نا امنی مجبور به درخواست کمک از صاحبخانه ها به صورت فردی.

آقا Keir Starmer حزب در حال حاضر اصرار وزیران به عمل فوری و گسترش اجاره ممنوعیت اخراج از سه تا نه ماه “و یا با این حال زمانی که مورد نیاز است”, در پنج نقطه, طرح کار می گوید محافظت از مستاجران.

این حزب همچنین خواستار دولت را به جلو طرح را به قراضه “بدون خطا” اخراج بند برای tenancies در انگلستان و به طور موقت افزایش می دهد محلی و کمک هزینه مسکن ، “پس از اخراج هستند مانع اعطای مستاجرها حداقل دو سال به پرداخت هر گونه عقب افتادگی تعلق گرفت در این دوره” حزب اضافه شده است.

“مسکونی به مستاجران همان حمایت به عنوان مستاجران تجاری با حفاظت از آنها را از در حال ورشکسته ساخته شده توسط خود را صاحبخانه برای عدم پرداخت اجاره.”

Ms Debbonaire افزود: “دولت متوقف اخراج به مدت سه ماه و در جواب کار برای افزایش, محلی و کمک هزینه مسکن ، هر دو هستند اما به اندازه کافی دور. آن زمان را برای مردم به بازیابی از این بحران و آنها نیاز به حمایت ما می توانید آنها را برای جلوگیری از آنچه خواهد بود بی سابقه و ویرانگر سنبله در بی خانمانی.

“در دراز مدت ما نیاز به رفع بحران مسکن – با قوی تر اجاره مقررات و خیلی بیشتر مقرون به صرفه و مسکن اجتماعی – به طوری که هر کس دارای یک صفحه اصلی است که امن امن سازگار با محیط زیست پایدار و که آنها می توانید استطاعت به زندگی می کنند. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر اضطراری بسته به مجموعه ما را در این مسیر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر