انگلستان را با هم خواهد آمد به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی در اروپا (VE) و به یاد داشته باشید کسانی که جنگیدند و مردند در جنگ جهانی دوم با وجود محدودیت های اعمال شده با توجه به کوروناویروس.

اگر چه در مقیاس رویدادهای عمومی قادر به پیش بروید تجلیل و قدردانی خواهد شد و توسط سیاستمداران و اعضای خانواده سلطنتی و همچنین از طریق یک میزبان از دیگر وقایع.

کلی سر نیک کارتر رئیس ستاد دفاع گفت: scaled-down یادبود حوادث ضروری دقیق مستند اقدامات آن را “دشوار” در جانبازان و مردم خواست تا به “یدکی فکر” برای کسانی که در خانه گیر کرده در یک زمان از جشن.

جمعه بیست و رسمی تسلیم آلمان نازی به نیروهای متفقین در 8 مه 1945 پس از جنگ جهانی دوم است.
 

(اعضای نیروهای مسلح دیده بینائی در یک سرویس در تهی گور در کلمبوس)

نخست وزیر بوریس جانسون نوشته شده به جانبازان به آنها اطمینان می دهم که با وجود مداوم مستند آنها و تلاش خود را برای شکست “بی رحمانه دشمن” نمی خواهد فراموش شود.

“ما نمی توانیم به پرداخت ادای احترام ما با رژه و جشن های ما لذت می برد در گذشته; شما عزیزان ممکن است قادر به دیدن در فرد او گفت:” در این نامه است.

“اما لطفا به ما اجازه می دهد خود افتخار هموطنان برای اولین بار به پیشنهاد ما قدردانی ما تشکر صمیمانه و جدی ما تعهد: شما همیشه یاد می شود.”

کار رهبر آقا Keir Starmer نیز انتشار قبل از ثبت یادبود پیام و تجلیل و قدردانی خواهد شد ارائه شده توسط سخنرانان در هر دو مجلس عوام و مجلس اعیان.

دو دقیقه ملی سکوت را مشاهده خواهد شد در ساعت 11 صبح به افتخار خاطرات از خدمتگزاران و زنان که به زندگی خود را در طول جنگ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de