نخست وزیر گفت: روح “بزرگترین نسل از انگلیسی ها که تا کنون زندگی می کردند” باید مستقر در برابر coronavirus به عنوان علامت کشور 75 سالگرد VE روز.

به عنوان مردم در سراسر انگلستان آماده به یاد داشته باشید در پایان جنگ جهانی دوم در اروپا در خانه این سال بوریس جانسون نوشته شده به جانبازان ضمن تشکر از آنها را برای خود “valour شکیبایی و آرام و در عین حال شکست ناپذیر شجاعت” در طول این جنگ است.

او گفت بریتانیا باید در نمایش “همان روح ملی تلاش” نمونه توسط کسانی که در مبارزه علیه هیتلر نازی 75 سال پیش در حالی که آن را “درگیر جدید در مبارزه با کروناویروس”.

در یک پیام ادای احترام به کسانی که مبارزه در خط مقدم و همچنین به عنوان کسانی که تاريخيش در مقابل خانه نخست وزیر نوشت: “حقیقت این است که دیگر هیچ نسلی از انگلیسی ها می تواند رقیب خود را از موفقیت است.”

“کسانی که از ما متولد بعد از سال 1945 در حال حاد آگاه از بدهی ما مدیون,” او اضافه شده است. “بدون محاکمه خود و قربانی کردن بسیاری از ما نمی خواهد در اینجا و در همه; اگر ما شد و ما قطعا نمی توان رایگان.

“ما شما کاملا به سادگی بزرگترین نسل از انگلیسی ها که تا کنون زندگی می کردند.”

کار رهبر Keir Starmer نیز ادای احترام به “میلیون ها نفر از مردم از سراسر انگلستان و از سراسر جهان” که کمک امن پیروزی در جنگ جهانی دوم است.

در یک پیام ویدئویی در صبح روز جمعه او را ستوده و “ارزش های مشترک” از کسانی که ایستاده بود با هم و برجسته میراث “کسانی که در بازسازی و تجدید کشور ما پس از جنگ”.

به عنوان بزرگداشت حوادث را در خود نگه دارد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آقا Keir گفت: “در زمان عادی ما خواهد پرداخت ادای احترام به دستاوردهای خود را در خیابان احزاب در تجمعات و حوادث در تهی گور. در این سال ما نمی تواند انجام دهد.

“ما بزرگداشت کسانی که ایستاده بود با هم برای آینده ای بهتر. ما به یاد داشته باشید خدمات خود را و همچنین خود را قربانی.”

اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات گفت: ما “باید هرگز رشد خود راضی می شود و یا به فکر فریب خورده که جنگ غیر ممکن است”.

او افزود: “این سالگرد ما باید افتخار قربانی و پیمان برای تضمین این که همکاری های بین المللی و برنده صلح در سراسر اروپا محافظت شده است به طوری که ما ممکن است هرگز دچار مرگ و نابودی از جنگ جهانی دوم دوباره.”

در یک آدرس ویدیو فیلم برداری در مستند اسقف اعظم کانتربری به نام مردم به افتخار قربانی از زمان جنگ به نسل با یادآوری اهمیت آشتی ملی و برگزاری به امید.

جاستین ولبی منعکس شده در “سال ها از شجاعت و فداکاری” بین ملی نماز روز در ماه مه 1940 زمانی که چشم انداز بود تلخ و پایان جنگ در اروپا در 8 مه 1945.

او در توصیف آشتی و امید به عنوان “دو احترامات ما را می پرداخت و به سال 1945 نسل” و صحبت از این کشور متحد بودن در برابر تهدید coronavirus.

خانم ورا لین گفت: ملت باید “یاد پسر شجاع و آنچه را که آنها برای ما فداکاری”.

نیروهای’ یار که پرداخت روحیه-افزایش بازدید از خط مقدم جبهه در طول جنگ گفت که او امیدوار است در این سال بزرگداشت “به ما یادآوری می کنند که همه امید باقی می ماند حتی در سخت ترین زمان”.

او افزود: “بیشتر از همه من امیدوارم که امروز در خدمت به عنوان یک یادآوری است که در حال اوضاع ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

ماه گذشته ملکه استفاده می شود یکی از Dame ورا معروف ترین در زمان جنگ از آلبوم وقتی که او گفت که این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس: “ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

انگلستان تنظیم شده است به سکوت و به مدت دو دقیقه در ساعت 11 صبح آن را به عنوان افتخارات قربانی جنگ جهانی دوم نسل.

وجود خواهد داشت هیچ کدام از سنتی در مقیاس بزرگ خیابان احزاب و رژه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما یک میزبان از رمان وقایع در حال پیش رفتن در سراسر تلویزیون و رادیو و آنلاین.

نیروی هوایی سلطنتی flypasts بیش از لندن به ادینبورگ, کاردیف و بلفاست یک برنامه تکراری پخش کردن از سر وینستون چرچیل سخنرانی پیروزی و یک پیام از ملکه نیز در میان ملی, فعالیت های در حال وقوع است.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de