پرداخت مردم جهانی درآمد اولیه را بهبود می بخشد ذهنی خود را به خوبی بودن و کوچک است اما اثر مثبت بر اینکه آنها را تا شغل دو سال مطالعه آزمایشی پیدا کرده است.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon این هفته پیشنهاد سیاست زمان آمده بود با رای گیری نشان می دهد که پس از coronavirus در حال حاضر برخوردار از حمایت از 71 درصد از اروپایی ها رشد حمایت در مجلس.

خلبان سفارش فنلاندی دولت شده است را تماشا کاملا در سراسر جهان می آید و در میان افزایش علاقه در سیاست به عنوان راهی برای حمایت از مردم در طول coronavirus همه گیر و فراتر از آن.

این مطالعه جامع انجام شده و در عین حال دیدم 2000 نفر به طور تصادفی انتخاب شده از میان بیکار پرداخت یک درآمد ماهیانه منظم 560 یورو (£490) توسط دولت به مدت دو سال با هیچ رشته متصل شده و بدون کاهش در پرداخت اگر آنها کار – در مقایسه با سنتی مزایای بیکاری.

“پاسخ دهندگان به نظرسنجی که دریافت درآمد اولیه شرح داده شده تندرستی خود را مثبت تر از پاسخ دهندگان در گروه کنترل” نویسندگان این مطالعه در بیمه بازنشستگی ملی فنلاند گفت.

“آنها بیشتر با زندگی خود راضی و با تجربه کمتر فشار روانی و افسردگی و غم و اندوه و تنهایی. آنها نیز تا به حال درک مثبت از توانایی های شناختی خود را یعنی حافظه و یادگیری و توانایی تمرکز است.”

پایه درآمد نیز به نظر می رسد که وزش اثر در تشویق مردم برای پیدا کردن شغل – یک اثر برخی theorised رخ می دهد چرا که دریافت کنندگان نیست از دست دادن حمایت خود را هنگامی که آنها را به یکی.

این مطالعه نشان داد که مردم پرداخت می شود درآمد در اشتغال به طور متوسط شش سال بیشتر از افرادی که در گروه کنترل که در آن مردم بودند و نه غیر انتفایی درآمد.

“اشتغال نرخ پایه درآمد گیرندگان بهبود کمی بیشتر در این دوره نسبت به گروه کنترل” این مطالعه گفت.

دومی پیدا کردن است که در مقایسه با استدلال با مخالفان سیاست مانند سابق DWP وزیر ایان دانکن اسمیت که پیشنهاد سیاست خواهد بود “بازدارنده” به کار به دلیل آن را شامل نمی شود تحریم.

بسیاری از توسعه کشورهای غربی مانند انگلستان و ایالات متحده در دهه های اخیر تنظیم رفاه متحده به بیشتر تنبیهی اتصال رشته ها و شرایط برای پرداخت سود با اعلام هدف تشویق مردم به کار می کنند.

نظرسنجی انجام شده توسط مرکز مطالعات در کالج سنت آنتونی دانشگاه آکسفورد خواسته بیش از 12000 نفر نظر خود را در سیاست بین 5 مارس 25 مارس.

محققان دریافتند 71 درصد پشتیبانی مقدمه آن است. پاسخ دهندگان از 27 عضو اتحادیه اروپا و انگلستان است.

“برای یک ایده شده است که به عنوان رد شدید غیر واقعی و آرمانی این است که یک رقم قابل توجه” گفت: نویسندگان Timothy Garton Ash و آنتونیا زیمرمن در مقاله يافته است. آنها دریافتند که حمایت شد به همان اندازه قوی در سراسر سن گروه.

صحبت کردن در ادینبورگ در اوایل این هفته اسکاتلند اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت: “تجربه ویروس و اقتصادی و عواقب ناشی از آن را در واقع من خیلی بیشتر به شدت از این دیدگاه آن است که یک ایده این زمان آمده است.”

این موقعیت نیز با حمایت بسیاری از نمایندگان مجلس و همسالان بیش از 170 از آنها امضا نامه منتشر شده توسط مستقل در اوایل ماه مارس خواستار سیاست در پاسخ به کروناویروس بحران است.

کار در زمان برخی از مراحل به سمت درگیر شدن با سیاست قبلی خود را در سایه ریاست جان مک دانل که وعده داده شده خلبان مطالعات صورت انتخاب شدن. رهبر جدید Keir Starmer با این حال نقل مکان به دور از حمایت از سیاست. این شده است با حمایت حزب سبز.

دومینیک Raab امور خارجه, وزیر را رد کرد و این سیاست در ماه گذشته گفتن نمایندگان مجلس: “من فکر می کنم ما نیاز به یک رویکرد تمرکز بر ارائه منابع است که ما نیاز به کسانی که به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر