withings-sleep-under-mattress

Withings خواب پد tucks زیر تشک اما هنوز موفق به جمع آوری تمام شیوه ای از داده ها خواب از جمله ضربان قلب خود را.


Withings

آن را سخت به اندازه کافی بیدار در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی تلاش برای خواب. Coronavirus اضطراب واقعی استو من شک ندارم این سرقت بسیاری از ما از استراحت مناسب و معقول. من تلاش خودم را از اواخر سال و در حالی که من همیشه خودداری کردند در خواب-ابزار ردیابی (به دلایل من در زیر توضیح خواهیم داد) من با توجه به این یکی: برای یک مدت زمان محدود و در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین Withings خواب ردیابی پد در فروش برای $78.79. قیمت به طور منظم: $99.95.

خواب جفت خود را با تلفن و زندگی در زیر تشک خود را. وجود دارد هیچ چیز برای پوشیدن خوشبختانه من خواب نمی تواند با چیزی بسته به مچ دست من به همین دلیل است که من نمی تکیه بر اپل دیده بان خواب-ردیابی و یا چیزی مشابه.

که یکی از دیرینه اعتراض دیگر این تصور که صرفا نمودار من الگوی خواب ارائه می دهد هر گونه ارزش است. اگر از خواب بیدار شدم و این برنامه به من می گوید:, “بله, شما پرتاب و تبدیل بسیاری” در حال حاضر من فقط باید بیشتر اضطراب.

اما خواب به وعده تشخیص همه شیوه ای از اطلاعات از جمله خروپف و تنفس و اختلالات و حتی ضربان قلب. (من مطمئن هستم که چگونه آن را ندارد که با تمام تشک بین ما اما ظاهرا کار می کند.) و سپس آن ها را فراهم می کند عملی راهنمایی در مورد چگونه شما می توانید بهبود خود را حفظ کند ،

من هنوز تست محصول, بنابراین من نمی تواند با اطمینان بگوید اگر آن را واقعا کمک می کند. و آنچه برای من کار می کند ممکن است برای شما کار نمی کند. اما من با توجه به هزینه های $79 برای پیدا کردن.

افکار خود را?


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de