تیم های ورزشی در حال پر کردن خالی استادیوم ها در یک راه عجیب و غریب در طول coronavirus – CNET


آگهی ها نمایش طرفداران نقاب چهره ها را می توان در شاد رویای Ballpark را در اینچئون کره جنوبی روز شنبه در یک بازی بین SK Wyverns و Hanwha عقاب. لیگ بیس بال کره ای خود را آغاز فصل جدید این هفته با COVID-19 مقررات ایمنی در محل.

جونگ Kim Hyun/Anadolu Agency via Getty Images

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

به عنوان فصل بیس بال لگد کردن در کره جنوبی این هفته طرفداران هیجان زده و تشویق تیم های خود را از غرفه در اینچئون شاد رویای Ballpark. بله کسانی که از طرفداران ساخته شده از مقوا اما کاغذ و مردم مجبور به رعایت همان اجتماعی-فاصله مورد نیاز خود را به عنوان گوشت و خون هستند.

پریمیر انجام سه شنبه در مقابل یک صفحه نمایش بزرگ نشان دادن طرفداران بیس بال به تماشای بازی افتتاحیه از کره جنوبی جدید فصل بیس بال.

Jung Yeon-je/AFPvia گتی ایماژ

این بیماری همه گیر کوروناویروس البته به لغو و یا به تعویق افتاد رویدادهای ورزشی مهم در سراسر جهان است. بیس بال کره ای سازمان یا KBO در اصل برنامه ریزی شده برای شروع در مارس 28, اما آن روز باز عقب رانده شد روز سه شنبه زمانی که SK Wyverns مبارزه Hanwha عقاب.

بازیکنان و داوران و سایر پرسنل عینک ماسک صورت, آیا به عنوان سردسته دست به پمپ جمعیت تماشای بازی از طریق ویدئو و نمایش داده شده بر روی پرده های مشرف به میدان است. حتی تماشاگران تصویر در آگهی ها در غرفه دیده می شود مجدانه پوشیدن چهره پوشانده اند.

10-تیم KBO برنامه ریزی شده است به یک بازی کامل 144-بازی, برنامه, این سال, اما اگر یک بازیکن یا مربی آزمایش مثبت برای COVID-19 لیگ تعطیل خواهد شد تا حداقل سه هفته CNET, خواهر, سایت CBS گزارش ورزشی.

مقوا cutouts از طرفداران قبل از این چینی های حرفه ای بیس بال لیگ فصل بازی افتتاحیه بین Rakuten میمون و CTBC برادران در آوریل 11 در تائویوان تایوان.

ژن وانگ/گتی ایماژ

کره جنوبی تنها کشوری که در آن رویدادهای ورزشی باید اقدام بدون (زندگی) طرفداران در حضور. در تایوان, مقوا, cutouts از طرفداران حضور چینی حرفه ای بیس بال بازی های لیگ. برخی از حمل نشانه ها در حمایت از تیم خود را در حالی که دیگران نقطه مقوا دوربین های در این زمینه است.

در آلمان به عنوان بخشی از یک “در خانه بماند. در غرفه” کمپین توسط نرم افزار لیگ فوتبال تیم بوروسیا منچنگلدبچ طرفداران خریداری کرده اند مقوا cutouts چاپ با اشکال جسمانی خودت منع کن به نمایش در می ایستد در غرب آلمان در ورزشگاه بوروسیا پارک.

این “pappkameraden” هزینه 19 یورو (حدود 20.80, £16.50 AU$ 31.90) و فراغت بینندگان تلویزیون و بازیکنان حرفه ای این dispiriting نزد خالی ورزشگاه صندلی زمانی که در آلمان طرفدار فوتبال, لیگ, بوندسلیگا, returns, on May 16 پس از معلق شده است از ماه مارس.

هنوز نه بازی روز باقی مانده برای تکمیل این فصل است.

برای نشان دادن حمایت خود را برای آلمان طرفدار تیم فوتبال بوروسیا منچنگلدبچ طرفداران پرداخت به تصاویر آپلود شده بر روی مقوا cutouts. آنها نمی توانند حضور در بازی ها در فرد با توجه به کروناویروس بحران است.

مسیحی Verheyen/بوروسیا منچنگلدبچ via Getty Images

لیگ است گفت: بیش از 330 مردم می توانند جمع آوری و در یک ورزشگاه برای مسابقات اما سيمون رولفس ورزشی مدیر تیم بایر لورکوزن گفت: بسیاری از کسانی خواهد بود پرسنل امنیتی برای جلوگیری از طرفداران از جمع آوری.

بوروسیا منچنگلدبچ در حال حاضر در رده چهارم جدول رده بندی بوندسلیگا. سفارشات خود را برای برش مقوا طرفداران بیش از 8000 به عنوان از آوریل 30 تیم می گوید با بیش از 2000 در حال حاضر قرار داده شده در بوروسیا پارک می ایستد.

خندان طرفداران خوشحال نگاه به تشویق تیم خود است. آنها می توانند, اما دیده می شود انجام موج.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus مستند: چرا اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی


5:41

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر