انگلستان coronavirus مرگ و میر پیشی گیرد ایتالیا برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا است. با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر مربوط به Covid-19 تنها ما بالاتر و میر در سراسر جهان است.

دولت بریتانیا مواجه شده است و انتقاد خود را برای عدم آزمایش در مقایسه با کشورهای دیگر و همچنین به عنوان یک تاخیر پاسخ به معرفی دقیق مستند اقدامات است.

حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خود coronavirus سیاست شده است به شدت انتقاد کرده است به نام نخست وزیر بوریس جانسون رویکرد “فاجعه بار”. ایالات متحده تا کنون بدترین آسیب دیده کشور در نظر coronavirus تایید موارد و مرگ و میر بیشتر عفونت های ثبت شده از اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان و چین و انگلستان ترکیب شده است.

این ارقام حداقل در بخش انعکاسی از جمعیت بزرگتر اندازه ما و در زمانی که این است در نظر گرفته شود معلوم می شود که بریتانیا است که در واقع مراتب بدتر از نظر Covid-19 مرگ و میر.


از بدترین آمار کشور تنها در اسپانیا و ایتالیا باید تعداد بالاتر از coronavirus مرگ و میر سرانه هر چند هر دو این کشورها به طور قابل توجهی بالاتر میزان بازیابی.

وقتی که می آید به کل در حال انجام موارد انگلستان است دوم تنها به ما.


به دنبال در مورد مرگ و میر نسبت رنگ حتی گریمر تصویر. انگلستان است دوم تنها به بلژیک توسط این متریک است که جمعیت شش بار کوچکتر از انگلستان است.


یکی از مناطق کلیدی برای درک و شامل همه گیر است, تست و انگلستان همواره عقب مانده کشورهای دیگر.

دولت یک هدف از 100,000 آزمون در هر روز تا پایان مارس است اما تنها دست آورد آن را دو بار. پس از به طور خلاصه هدف قرار دادن هدف خود را در اوایل ممکن است انگلستان پس از کاهش یافته و به زیر آن هدف است.


انگلستان شده است بسیار آهسته تر در ramping تا آن تست برای coronavirus در مقایسه با دیگر کشورها با آلمان به طور منظم تست 100,000 نفر یا بیشتر در آغاز ماه آوریل است.

کمتر از 2 درصد از جمعیت بریتانیا است که تا کنون آزمایش شده است برای coronavirus رتبه بندی آن 47 در جهان توسط این متریک.


پس از مهار اقدامات معرفی شدند روزانه تعداد coronavirus مرگ و میر شروع به سقوط در انگلستان و کشورهای دیگر.

اما وقتی که می آید به “مسطح منحنی” آمار و ارقام نشان می دهد که انگلستان شده است یکی از آرام ترین کشورها برای رسیدن به این.


با وجود انجام به مراتب بدتر از دیگر کشورهای در انواع کلید اقدامات دولت بریتانیا اداره Covid-19 شیوع کروناویروس در واقع تاثیر مثبت بر روی آن تایید اعتبار.


دولت تصویب امتیاز است همزمان با افزایش حمایت مردمی برای تقریبا هر دولتی در سراسر جهان هر چند این می تواند برای اختصاص با پدیده جمعیت تجمع در اطراف رهبران خود را در زمان بحران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de