Coronavirus موارد در پاکستان رسید گذشته 25,000 روز جمعه تنها چند ساعت قبل از این دولت بود که با توجه به بلند مستند اقدامات این کشور گزارش برخی از بزرگترین روزانه را افزایش می دهد در عفونت های جدید در جهان است.

مقامات گزارش 1,764 جدید COVID-19 نفر طی 24 ساعت روز جمعه در نظر گرفتن مجموع به 25,837. مرگ و میر افزایش 30 به 594.

نخست وزیر عمران خان اعلام کرده است قصد دارد برای شروع به بلند کردن اجسام پاکستان ضعیف اجرا مستند از شنبه میان ترس برای اقتصاد کشور به عنوان آن غرق به رکود است.

ادامه مطلب: سازمان ملل متحد درخواست میلیاردها دلار به نبرد coronavirus در جهان فقیرترین کشورها

خان گفت: کاهش محدودیت های اعمال شده با هدف کمک به فقیر ترین کشور شهروندان خواهد بود برداشته در مراحل و مردم هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند از کنترل خارج شود اگر آنها به اقدامات احتیاطی. او افزود که محدودیت می تواند ترمیم شود اگر شیوع بدتر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت دست زدن به این ویروس شده است به شدت انتقاد توسط دانشمندان و پزشکان که از ترس وقوع خواهد شد جمع آوری سرعت در میان جمعیت حدود 210 میلیون و پایمال کردن این کشور تلاش نظام سلامت است.

شیوع کروناویروس: پاکستانی رعایت پایین کلید در ماه رمضان با توجه به همه گیر جهانی

شیوع کروناویروس: پاکستانی رعایت پایین کلید در ماه رمضان با توجه به همه گیر جهانی

پس از گزارش فقط تعداد انگشت شماری از COVID-19 مورد در اواخر ماه فوریه در پاکستان اعداد شروع به افزایش از اواسط ماه مارس. این گزارش به طور متوسط بیش از 1000 موارد و حدود 27 مرگ و میر در هر روز برای هفته گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن بر اساس داده های رسمی.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در منطقه خاورمیانه و مناطق تنها هند, عربستان سعودی, ایران و ترکیه, گزارش, روزانه, را افزایش می دهد در نرخ مشابه.

ادامه مطلب: روسیه می بیند ضبط سنبله در coronavirus موارد با نزدیک به 10 ، 000 در یک روز

پاکستان گفته اند بازار های کوچک و مغازه ها خواهد بود که برای اولین بار به باز کردن با محدود ساعت در حالی که بزرگ مراکز و فضاهای دیگر که جذب جمعیت زیادی بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر.

مدارس بسته خواهد ماند تا اواسط ماه جولای و تصمیم گیری در بازگشایی بین شهری حمل و نقل خواهد بود ساخته شده در یک بعد, مشخص, تاریخ.

(گزارش شده توسط جین Wardell ویرایش توسط ریچارد Pullin & شری Navaratnam)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de