منطقه پایتخت ملی اقتصاد به نظر می رسد در میان بیشتر انعطاف پذیر در این کشور به اختلال رمان coronavirus گیر با توجه به آخرین نیروی کار بررسی جمعه منتشر شد.

اداره آمار کانادا گزارش داد که اتاوا-گاتینو کارفرمایان در مجموع ریختن 29,200 شغل در ماه آوریل از 17,200 موقعیت های از دست رفته در ماه مارس زمانی که بخش هایی از اقتصاد منطقه شروع به تعطیل به امید کاهش گسترش ویروس.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تلخ شده در کانادا به ما بگویید چه ما در حال حاضر می دانستند’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید تلخ شده در کانادا به ما بگویید چه ما در حال حاضر می دانستند’

که تحت فشار قرار دادند اتاوا-گاتینو کاهش نرخ بیکاری به 6.9 درصد از 5.1 درصد در ماه قبل است. بیکاری در ایستاده بود 4.3 درصد در منطقه قبل از همه گیر در مجموعه.

آمار کانادا اشتغال شهری و ارقام بر اساس سه ماه نورد متوسط تا مارس گزارش همچنین شامل آمار از ماه مارس و فوریه — هفته که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است احساس تاثیر سطح استان shutdown سفارشات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنوز بخشی از تصویر در حال ظهور چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس مؤثر است اقتصاد در سراسر کشور به نظر می رسد برای نشان دادن یک سطح انعطاف پذیری در اتاوا-گاتینو به منطقه ارسال شده سوم-پایین ترین نرخ بیکاری از عمده هر منطقه شهری در کانادا است.

ادامه مطلب: ترودو می گوید یارانه دستمزد برنامه به تمدید ماه ژوئن گذشته

صحبت با خبرنگاران در رسانه ها در دسترس بعد از ظهر جمعه شهردار جیم واتسون گفت به اعتقاد او دو شهر عمده کارفرمایان — بخش عمومی و صنعت فن آوری — به اعتبار برای نگه داشتن سرمایه مشغول به کار است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در حالی که برخی از بخش مواجه خشن کاهش در ماه آوریل از جمله مواد غذایی و امکانات رفاهی صنعت روشن است که نزدیک به 10 ، 000 شغل آمار کانادا گزارش داد که دولت در بخش کاهش فقط 900 موقعیت.

واتسون نیز مورد ستایش قرار داد اتاوا “زیرک” tech بخش برای سرعت تطبیق با همه گیر اشاره به طور خاص به e-commerce غول Shopify که خواسته خود را از 4000 به علاوه کارکنان برای شروع به کار به طور کامل از راه دور در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

دانستن حقوق خود را قبل از بازگشت به کار

دانستن حقوق خود را قبل از بازگشت به کار

Shopify خود را نشان داده است نشانه کمی کاهش در هفته های اخیر بیش از RBC کانادا به عنوان با ارزش ترین شرکت پس از ضرب و شتم درآمد سه ماهه انتظارات در روز چهارشنبه.

اما واتسون جمعه هشدار داد که آن را هنوز هم خیلی زود اعلام پیروزی بر ویروس ها و تاثیر آن بر اقتصاد منطقه.

“ما به خوبی انجام می دهند اما آن را هنوز هم یک زمان برای متوقف کردن و خیره نگاه کردن,” او گفت:.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de