Coronavirus مستند قاعده الزام مردم به تنها ورزش یک بار در روز است که به طور آرام از روز دوشنبه ویلز دولت اعلام کرده است.

صحبت کردن در بعد از ظهر جمعه اول وزیر علامت Drakeford پیشنهاد کل انگلستان را تغییر دهید در همان زمان – با بوریس جانسون رود به آدرس ملت در تلویزیون در روز یکشنبه.

آقای Drakeford گفت: مستند محدودیت نیز کاسته در مراکز باغ و که قوانین و مقررات را تغییر دهید اجازه می دهد تا “مقامات محلی شروع به برنامه ریزی چگونه با خیال راحت به بازگشایی کتابخانه ها و شهرداری مراکز بازیافت”.

اما او هشدار داده می شود وجود ندارد به کلی لغو این مستند بیان کرد: “این کارشناس توصیه های ما را دریافت کرده اند از رئیس دفتر پزشکی است که آن را بیش از حد به زودی به رفع این محدودیت ها و این که اگر ما می بینیم بازگشت از ویروس. اقامت در خانه قوانین و مقررات زیادی در محل باقی می ماند تا بعد از بررسی در سه هفته زمان است. ما باید نه از دست دادن پیشرفت است که ما ساخته شده ایم.”

اما او گفت: وجود دارد “برخی از کوچک و متوسط تنظیم است که ما می تواند به قوانین و مقررات” بیان کرد که دولت ویلز می خواستم “به این تنظیمات در روز دوشنبه به طوری که ما در حرکت گام به گام با دیگر کشورهای انگلستان به عنوان بخشی از ما تعیین اولویت برای چهار کشور رویکرد”.

“اولین [تغییر] خواهد بود به یک بار در روز ورزش قانون: ما بیشتر بدانید در مورد کوروناویروس شواهد به ما نشان می دهد که خطر عفونت کاهش می یابد, خارج از منزل,” او گفت:.

“ما تنظیم مقررات ما به مردم اجازه می دهد به بیرون بروید و ورزش بیش از یک بار در روز اما ما تقویت قوانین و مقررات ما به آن روشن است که ورزش باید محلی است. آن را باید شروع و پایان در خانه و نباید درگیر معنی داری سفر دور از خانه.”

“دوم ما برنامه ریزی شده تغییر مقررات خواهد شد اجازه می دهد تا مراکز باغ به بازگشایی ارائه شده است که دو متر اجتماعی فاصله می تواند استفاده شود. و ثالثا ما پیشنهاد تغییر قوانین و مقررات به مقامات محلی اجازه می دهد برای شروع برنامه ریزی چگونه با خیال راحت به بازگشایی کتابخانه ها و شهرداری مراکز بازیافت.”

او گفت که این تغییرات را اعمال می شود به هر کس دیگر نسبت به گروهی از مردم گفته بودن به “سپر” از این ویروس در خانه خود خانه و نه در خارج در همه.

دیگر ظاهرا انتظار تغییرات مانند قرار بازگشایی مدارس و پایان دادن به دو متر اجتماعی فاصله حکومت و بازگشایی دیگر کسب و کار و یا محل کار بود دلیلی ندارد در اعلام.

خواسته در مورد برنامه های مشخص شده توسط ویلز اولین وزیر از جمله بازگشایی باغ مراکز و کتابخانه ها و اینکه آیا مردم باید انتظار برای دیدن آن در انگلستان بیش از حد نخست وزیر و سخنگوی رسمی گفت: “من را دیده اند جزئیات از آنچه اعلام شده است.”

زمانی که سخنگو گفته شد آنچه اعلام شده بود آنها اضافه شده تنها که هر حرکت ساعت خواهد رئوس مطالب در آدرس خود را به این کشور در روز یکشنبه “بسیار محدود خواهد بود” و دولت خواهد شد در نظر گرفتن یک “بسیار محتاط رویکرد” به منظور جلوگیری از بیشتر اوج در ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de