ان بی سی طاووس: قیمت دستگاه های ما راه اندازی, تاریخ نشان می دهد و فیلم انتظار – CNET


A peacock spreads its gloriously colored feathers.
یوهانس Spahn/گتی ایماژ

طاووس راه اندازی کرده است — مرتب کردن بر اساس. یک جریان رقیب به Netflix و دیزنی به علاوه خدمات از Comcast متعلق به NBCUniversal لگد مارس 15 به عنوان یک “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” برای Comcast cable مشتریان. اما خود را در سراسر کشور راه اندازی خواهد آمد تا 15 ژوئیه و تا کنون خدمات تایید کرده است پشتیبانی فقط برای اپل جریان ها و دستگاه های ایکس باکس یکی از.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروساما برنامه های متعددی برای طاووس‘s گسترده تر rollout شده اند طرح میتوانست. تخته سنگ اصلی برنامه نویسی است که تا حد زیادی تعطیل و طرح به کول طاووس ملی راه اندازی در NBC پوشش زنده المپیک تابستانی است که مسئله در حال حاضر که این بازی ها شده اند تحت فشار قرار دادند به 2021.

بنابراین وقتی طاووس می کند راه اندازی در ماه ژوئیه در سراسر ایالات متحده آن را نمی توان دقیقا چه NBC پیش بینی.

طاووس است NBCUniversal ورود در جریان جنگ هفت هفته پنجره است که در آن رسانه ها و تکنولوژی غول رها کردن یک موج جدید خدمات را در Netflix بکشد. با بیش از 167 میلیون عضو Netflix بکشد جریان غالب اشتراک. طاووس نیز چهره جدید خدمات مانند دیزنی Plus و Apple TV Plusو WarnerMedia را HBO حداکثر ماه آینده — نه به ذکر آمازون نخست تصویری از Hulu و فردا همه دسترسی در میان دیگر تاسیس گزینه های. (توجه داشته باشید: ViacomCBS است شرکت مادر CNET.) این جنگ نه تنها تعیین می کند که شکل آینده از تلویزیون به عنوان جریان هنجار می شود آنها را نیز تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از خدمات شما برای پرداخت به سازمان دیده بان مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم.

در طول بیماری همه گیر — هنگامی که مردم به ماندن در خانه و جدا از خانواده و بسیاری از اشکال سرگرمی — طاووس چسبیده است با آن محدود راه اندازی درست زمانی که مردم بیشتر از کار اخراج شدند تا در مورد جریان است. که حتی به عنوان ویروس و بیماری تنفسی COVID-19 را تعطیل تولید تلویزیون در سطح جهانی و از جمله اکثریت طاووس اصل.

طاووس هنوز هم یک طاق های موجود را نشان می دهد و فیلم به جریان وجود دارد از جمله دفتر پارک ها و تفریح و سرگرمی, 30 Rock and Law & Order نه به ذکر تن از فیلم از آن جهانی و دریم ورکز انیمیشن استودیو. اما آن را تنها یک “مشت” اصل در دسترس زمانی که آن را در نهایت راه اندازی در همه جا در ایالات متحده در ماه جولای. Sci-fi, درام, شجاع دنیای جدید است که در اصل انجام شده این شرکت اعلام کرد و آن روان 2 فیلم در شکل خوب است. طاووس خوش بینانه است که آن Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل ری بوت در دسترس خواهد بود این سال است.

اما بسیاری از آن منحصر به فرد جدید برنامه نویسی نمی تحقق تا کنون بعد از برنامه ریزی شده. تا 2021 خواهد طاووس “مسلما واقعا ضربه آن گام” با توجه به مت استروس اجرایی مسئول طاووس.

هنوز هم هنگامی که آن را راه اندازی در این تابستان طاووس خواهد باید یک ساخته شده است در ردیف. این نسخه رایگان از این خدمات شامل تبلیغات و دیوار کردن تقریبا نیمی از طاووس برنامه نویسی. اما با کمتر اصلی اختصاصی برای قرار دادن در پشت آن paywall رایگان کاربران خواهد بود از دست رفته کمتر است.

بنابراین طاووس ارزش پرداخت ؟ تمام جزئیات در طاووس به شرح زیر است, اما در واقع: اگر شما عشق NBC سبک برنامه نویسی و یا شما می خواهید حتی بیشتر بزرگ نام فیلم به جریان-و به خصوص اگر Netflix خراب است شما را به نفرت ads — شما ممکن است دریابید خودتان پرداخت و در عین حال یکی دیگر از خدمات جریان.

وقتی که طاووس راه اندازی ؟

NBCUniversal راه اندازی یک “پیش نمایش” طاووس خدمات جریان مارس 15 برای Comcast را Xfinity X1 کابل مشتریان و انعطاف پذیری جریان های مشتریان. طاووس راه اندازی خواهد شد برای هر کس دیگری در ایالات متحده در ماه ژوئیه 15. این شرکت در حال ارزیابی این که آیا آن را می توانید سرعت بخشیدن ملی خود را راه اندازی داده می شود تقاضا برای جریان ویدئو است رسید که مردم در خانه های خود به دلیل coronavirus.

بین المللی گسترش خواهد آمد ان بی سی گفت: اما مشخص نیست یک جدول زمانی.

طاووس راه اندازی می آمد در یک زمان مشغول برای جریان خدمات. آوریل نیز به ارمغان آورد و اولین Quibiتلفن همراه خدمات جریان از هالیوود غول Jeffrey Katzenberg است که با تمرکز بر نیش اندازه ، در مه, HBO, حداکثر, خواهد شد راه اندازی در ایالات متحده است.

چه دستگاه می توانم به تماشای آن ،

در حال حاضر این “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” نسخه طاووس است که تنها در دسترس به جریان از طریق Comcast در خود سیستم عامل. این بدان معناست که Xfinity X1 کابل مشتریان و انعطاف پذیری جریان مشتریان می توانید طاووس روی تلویزیون خود را از طریق X1 جعبه و یا انعطاف پذیری جریان جعبه.

برای سراسر کشور راه اندازی در ماه جولای تا کنون طاووس تایید کرده است پشتیبانی:

 • دستگاه های اپل: شما قادر خواهید بود به جریان خدمات در نرم افزار برای آی فون, اپل, آی پاد لمسی, اپل تلویزیون 4K و Apple TV HD. شما قادر خواهید بود برای ثبت نام طاووس یا ارتقا عضویت خود را با در برنامه خریدهای بیش از حد. و اپل نیز ادغام طاووس به خود تلویزیون برنامه که اجازه می دهد تا شما را به جمع برخی از کانال های جریان با هم به تماشای آنها را در یک مکان.
 • ایکس باکس یکی از کنسول ها: مایکروسافت ایکس باکس یک خانواده از دستگاه های از جمله Xbox One و Xbox One X باید یک برنامه برای طاووس و خدمات خود را در دسترس خواهد بود برای دانلود از طریق فروشگاه مایکروسافت. شما همچنین می توانید برای ثبت نام و یا ارتقاء هلو به طور مستقیم در داخل طاووس برنامه بر روی دستگاه های ایکس باکس با استفاده از در برنامه خرید.

چقدر طاووس هزینه ؟

در نهایت طاووس خواهد باید سه ردیف: محدود یکی که رایگان, فراگیر که 5 دلار در ماه با تبلیغات و فراگیر یکی که 10 دلار در ماه بدون تبلیغات.

در حال حاضر در “پیش نمایش” راه اندازی طاووس برای Comcast تنها مشتریان که محدود رایگان ردیف نیست و واقعا وجود دارد, اما آن است که هنوز هم انتظار می رود بخشی از طاووس را در سراسر کشور راه اندازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 15. جزئیات بیشتر در مورد که رایگان ردیف به شرح زیر است.

Ad-پشتیبانی فراگیر نسخه از این سرویس رایگان برای Comcast X1 و فلکس مشتریان به عنوان یک باد از انجام کسب و کار با Comcast در حال حاضر. این مشتریان همچنین می توانید ارتقاء برای تماشای طاووس آگهی رایگان و با پرداخت 5 دلار در ماه است. اگر می خواهید برای ارتقاء به آگهی رایگان, X1 و فلکس مشتریان می توانند این کار را به www.peacocktv.com.

برای هر کس دیگری که طاووس در سراسر کشور راه اندازی, رایگان ردیف محدودیت چقدر شما می توانید تماشا. برای مثال طاووس در اصل برنامه ریزی شده برای ارائه تنها قسمت انتخاب از آن اصل رایگان خودداری بقیه در داخل آن paywall. این محدود رایگان ردیف برنامه ریزی شده بود به بیش از 7,500 ساعت, فیلم, فصل جاری, تلویزیون, تلویزیون کلاسیک سرپرستی روزانه, اخبار, ورزش, اسپانیایی برنامه نویسی و طاووس کانال های جریان.

هر دو ردیف پرداخت می شود آنچه را به نام طاووس حق بیمه در واقع یک رمز عبور دسترسی به همه چیز را در خدمت. این بدان معناست که بیش از 15000 ساعت از محتوای مورد دو مقدار در رایگان ردیف. طاووس Premium 5 دلار است با تبلیغات و یا شما می توانید ارتقاء به نسخه آگهی رایگان برای $10.

پس از ملی, راه اندازی, طاووس را ادامه خواهد داد به Comcast X1 و انعطاف پذیری مشترکین نسخه حق بیمه از این سرویس در $5 تخفیف. بنابراین اگر آنها می خواهند به تماشای با تبلیغات آنها پرداخت هیچ چیز اضافی; اگر آنها می خواهند به تماشای آگهی رایگان آنها نیاز به پرداخت 5 دلار در ماه است. ان بی سی گفت: این کار در مشارکت برای ارائه این تخفیف برای یک آرایه وسیعی از مصرف کنندگان است.

در حال حاضر قیمت گذاری در طاووس مسابقه اجرا می شود حیطه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: طاووس قیمت گذاری بسته های نرم افزاری و نشان می دهد: lowdown در ان بی سی…


3:31

در میان خدمات است که ad-پشتیبانی از گزینه های Hulu است $6 ماه با تبلیغات و 12 دلار در یک ماه آگهی رایگان. فردا تمام هزینه های دسترسی به 6 دلار برای آن ردیف با تبلیغات و 10 دلار برای نسخه آگهی رایگان. و Quibi یک تلفن همراه تنها اشتراک ویدئو سرویس با یک چشم ظاهر صف ستارگان را تعیین کرده است آن نرخ ماهانه در $5 با تبلیغات و $8 ad-free.

مقایسه Netflix است که بدون تبلیغات ارائه می دهد آن ارزان ترین لایه در 9 دلار در ماه در حالی که محبوب ترین آن طرح است $13. تلویزیون اپل به علاوه 5 دلار در ماه دیزنی به علاوه 7 دلار در ماه و HBO حداکثر خواهد بود 15 دلار در ماه هنگامی که آن را راه اندازی در مه. هیچ یک از آنها شامل تبلیغات.

چه با این نام را دارد ؟

طاووس اشاره ای به ان بی سی دیرین آرم و طلسم.

در این سرویس رونمایی در ماه ژانویه, نویسنده, تهیه کننده و بازیگر تینا فی گفت که او در ابتدا می خواستم عنوان از 30 Rock به طاووس. “به من گفته شد آن سخت بود و که آن را نمی خواهد عبور سانسور,” او گفت:. “و در اینجا ما هستند.”

چه اتفاقی می افتد به ان بی سی برنامه نویسی در Hulu?

در حال حاضر ان بی سی نشان می دهد جریان در Hulu نمی خواهید در هر نقطه.

NBC بود یک شریک در Hulu برای سال. اما در سال گذشته NBC و Comcast زده مقابله با دیزنی به دیزنی کنترل کامل. که شامل شرایط است که اساسا اجازه می دهد NBC به برنامه نویسی هر دو در Hulu و در طاووس در همان زمان.

officejimpamcute

دفتر شروع خواهد شد در جریان طاووس در 2021.


NBC

اما در حدود دو سال NBC حق (و نه الزام) را به جلو و تمام برنامه نویسی آن خاموش Hulu اگر آن را انتخاب کند.

اما “خیلی زود به بگویید” آیا NBC می خواهید برای رفتن به این مسیر هنوز NBCUniversal رئیس gorges گفت: در ارائه رونمایی طاووس در ماه ژانویه است.

نشان می دهد و فیلم: آنچه من قادر به تماشای بر روی طاووس?

این شرکت گفت: طاووس حق بیمه را بیش از 15000 ساعت از محتوای در دسترس است. حدود نیمی از آن در دسترس خواهد بود در این آگهی پشتیبانی رایگان ردیف.

برنامه شرح زیر تدوین شد قبل از coronavirus طرح میتوانست به وضعیت موجود در سراسر کشور است. نه تنها مردم در سراسر کشور محدود به خانه های خود و جریان بیشتر تلویزیون تولیدات در سطح جهانی را تعطیل. و المپیک که از NBC پخش در ما برنامه ریزی شده بود به یک قلاب برای طاووس را در سراسر کشور راه اندازی در ماه ژوئیه; در حال حاضر این بازی ها به تعویق افتاد تا 2021.

حتی طاووس خود را ندارد و به طور کامل برخی از خدمات را به تماشای زمانی که آن را راه اندازی در سراسر کشور. “مثل شما همه ما واقعا معلوم نیست دقیقا زمانی که برخی از چیزهایی که در حال رفتن به رفتن به حالت عادی بازگشت” مت استروس سر طاووس و رئیس NBCUniversal دیجیتال شرکت گفت: در یک جلسه.

ما نمی دانیم که در “دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن” نسخه زنده در حال حاضر برای Comcast مشتریان طاووس تنها چند اصلی را نشان می دهد در دسترس است و آنها همه بچه ها عناوین. زمان طاووس ملی راه اندازی می رسد آن را به یک “مشت” از اصل اما تولید بیشتر از آن تخته سنگ بوده است و تعطیل. ملی, راه اندازی, sci-fi, درام, شجاع دنیای جدید است “اساسا انجام می شود” سرویس روان 2 فیلم در شکل و خوب است و این شرکت خوشبین است آن Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل ری بوت در دسترس خواهد بود این سال است.

اما به عنوان شما می توانید در زیر بخوانید طاووس برنامه ریزی شده بود بسیار قوی تر ترکیب اصلی برنامه نویسی قبل از همه گیر.

یکی دیگر از نکته مهم در مورد در دسترس نشان می دهد ربطی به coronavirus: طاووس نیز ندارد به جریان تا سال آینده. Netflix است که حقوق مربوط به آن را تا 2021.

به عنوان اصل برنامه ریزی شده طاووس گفت: آن رایگان کتابخانه عبارتند از:

 • روز بعد دسترسی به زمان فصل از NBC پخش را نشان می دهد در فصل اول (شناخته شده به عنوان سری اول).
 • را انتخاب کنید و قسمت متحرک طاووس اصل (اما نه کامل فصل به فصل).
 • سرپرستی نوع کانال های که NBC مشخص است که چیزهایی مانند SNL خرک خانواده شب فیلم و المپیک پروفایل.
 • کامل کلاسیک سری و فیلم های محبوب.
 • سرپرستی اخبار روزانه و برنامه نویسی ورزشی از جمله بازی های المپیک است.
 • اسپانیایی-زبان محتوا.

با عضویت در حق بیمه شما در واقع دریافت رمز عبور دسترسی به همه. این شامل همه چیز در مورد ردیف plus:

 • فصل پر از طاووس اصل.
 • روز بعد دسترسی به زمان فصل بازگشت NBC پخش را نشان می دهد.
 • دسترسی سریع به ان بی سی در اواخر شب نشان می دهد بحث. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon خواهد جریان در اوایل طاووس در 8 p. m. و به دنبال آن در اواخر شب با Seth Meyers در 9 p. m. ET.
 • ورزشی اضافی مانند لیگ برتر فوتبال.

آن اصل این شرکت با تکیه نسبت به سری جدید از استعداد که دارای یک سابقه طولانی در NBC مانند کوچک Fey, Amy Poehler and Mindy Kaling. همچنین شرط بندی در ری بوت را نشان می دهد با یک پایدار تجدید نظر شود. آن را در حال حاضر اعلام کرد احیای Battlestar Galactica (خود را راه اندازی مجدد از 1970s sci-fi series) توسط آقای ربات خالق Sam Esmail و ری بوت از Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل. با توجه به مهلت, NBCUniversal امیدوار است برای ایجاد یک راه اندازی مجدد از این که خود را یک بازسازی از یک سری.

طاووس را نیز شامل برنامه های زنده که در اصل شامل در حال حاضر به تعویق افتاد, بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

تا آنجا که اخبار, برنامه نویسی, طاووس خواهد شد و قرعه کشی از مارک های مانند NBC News, Sky News, MSNBC و CNBC. آن را جریان همان روز پخش از NBC Nightly News با لستر هولت و ملاقات با مطبوعات با چاک تاد; زنده کانال های خبری را شامل NBC News Now, اخبار آسمان و NBC/آسمان اخبار جهانی (کانال جدید); آن را از ویژگی های کلیپ از امروز, CNBC, MSNBC, E! اخبار ان بی سی اخبار شبانه و ملاقات با مطبوعات; و آن را گسترش به محتوای اصلی از دیدار با مطبوعات حق رای دادن تحقیقی مستند از جمله تمام فصول تاریخ گذاری و قفل کردن و کتابخانه مستند از ان بی سی نیوز و CNBC.

زیر است, اصلی, برنامه ریزی تخته سنگ که NBC بود و مرتب برای طاووس اما زمان بسیاری از این پروژه ها در واقع تبدیل شدن به در دسترس است در حال حاضر مشخص نیست.

اصلی درام

 • دکتر مرگ بر-جرم پادکست بازیگران Jamie Dornan, Alec Baldwin and Christian Slater.
 • احیای Battlestar Galactica (خود را راه اندازی مجدد از 1970s sci-fi series) توسط آقای ربات خالق Sam Esmail.
 • شجاع دنیای جدید بر اساس dystopian رمان آلدوس هاکسلی و با بازی دمی مور و Alden Ehrenreich از انفرادی: جنگ ستارگان داستان. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • Anal toy, یک سری محدود از Emmy Rossum در مورد جراحی افزایش LA pop-فرهنگ آیکون.
 • یکی از ما در حال دروغ گفتن بر اساس پرفروش جوان, بالغ, رمز و راز, هیجان انگیز.
 • گلچین سری که شما پایه آن قسط اول جوجه ریزی در توییتر, Nick Bilton بهترین-فروش کتاب درباره خلقت که شبکه های اجتماعی است.
 • دستگیری یک توطئه هیجان انگیز و دست بر نظارت و اطلاعات غلط است که زد بر بی بی سی در بریتانیا است.
 • Armas De Mujer, بازیگران Kate del Castillo, یک dramedy از این تیم پشت Telemundo را La Reina del Sur.
 • یک Queer as Folk راه اندازی مجدد.
 • کودکان و نوجوانان-نسخه امشب نشان می دهد.

اصلی کمدی

 • رادرفورد Falls بازیگران, Ed Helms, که همچنین شرکت ایجاد شده که نشان می دهد با مایک Schur (به showrunner برای جای خوب و co-creator of Parks and Recreation) و سیرا گوی Ornelas که تولید ABC تقسیم با هم و ان بی سی فروشگاه.
 • مستقیم بحث از رشیدا جونز در مورد دو شخصیت اصلی با مخالفت با ایدئولوژی مجبور به یک فرد در حال تغيير است ،
 • ذخیره شده توسط بل راه اندازی مجدد با اصلی اعضای بازیگران از جمله الیزابت برکلی و ماریو لوپز از 30 راک تریسی Wigfield. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • این Punky بروستر راه اندازی مجدد بازیگران Soleil Moon Frye به عنوان یک بزرگم نسخه از شخصیت عنوانی. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • یک فصل جدید از A. P. بیوگرافی بازیگران, Glenn Howerton and Patton Oswalt.
 • روان 2: Lassie Come Home دوم فیلم spinoff از سریال Psych. این است که انتظار می رود در سال 2020 است.
 • ماجراجویی منطقه یک فانتزی متحرک سریال کمدی بر اساس Dungeons & Dragons پادکست و پرفروش ترین رمان گرافیکی سری.
 • تخته سنگ پاک بازیگران Laverne Cox به عنوان یک ترانس زن که بازگشت به آلاباما و reunites با پدر جدا پس از 17 سال تولید شده توسط افسانه ای تولید کننده Norman Lear.
 • انتظار تولید شده توسط Mindy Kaling, در مورد یک زن است که او می پرسد بهترین گی به او دهنده اسپرم.
 • بخش یک coming-of-age کمدی در مورد یک توسری خور زنان دانشگاهی تیم فوتبال تولید شده توسط Amy Poehler.
 • MacGruber بر زنده شنبه شب طرح شخصیت است که باعث یک فیلم در سال 2010. Will Forte ستارگان می نویسد و تولید این سریال کمدی.
 • Girls5Eva تولید شده توسط Tina Fey در مورد یک آمار-wonder girl گروه از ’90s که reunites برای یک شات بیشتر در ستارگی.
 • بانوی قطعات یک کمدی در مورد یک زن مسلمان گروه پانک که پخش شده در کانال 4 در انگلستان است.
 • هوش یک کمدی با بازی دیوید شویمر در مورد ماوریک اطلاعاتی آمریکا عامل و بیچاره انگلیسی, کامپیوتر تحلیلگر.
 • کد 404, پلیس, کمدی.
 • قاتل یک طنزهای مورد بی منطق contract killers بازیگران مل Giedroyc و سو پرکینز بهترین و شناخته شده به عنوان میزبان سابق از بزرگ انگلیسی پخت.
 • پنج اتاق خواب در مورد پنج نفر است که خرید یک خانه با هم.

اصلی unscripted را نشان می دهد

 • که نوشت که یک شنبه شب زنده docuseries از خالق لورن مایکلز, بررسی شخصیت های معروف در جلو و پشت دوربین است.
 • یک stand-up, ویژه, کمدی, کوتاه و یک بحث جدید نشان می دهد از کوین هارت و او LOL شبکه.
 • هفتگی اواخر شب نشان می دهد بازیگران کهربا Ruffin و اجرایی تولید شده توسط Seth Meyers.
 • یک spinoff از براوو را زنان خانه دار واقعی حق رای دادن.
 • یک مسابقه سری از دیل Earnhardt جونیور
 • تیم رویایی سال 2020 یک از پشت صحنه مجموعه مستند که به شرح زیر ستاره بسکتبال آمریکا در المپیک سفر به توکیو تولید شده در همکاری با NBA.
 • آب گرم: با Ryan Lochte های المپیک از سال 2016 ریو بازی تلاش برای حرکت فراتر از گذشته رسوایی و تیم ایالات متحده آمریکا دوباره.
 • ایالات متحده با سرعت که امکانات آمریکا دونده پیشرو تیم ایالات متحده آمریکا را در سلطه جامائیکا را Usain Bolt.
 • اجرا از طریق خط یک نگاه ایجاد نایک.
 • بزرگترین مسابقه که مصاحبه شناگران در هر دو طرف از حماسه 4×100 رله در بازی های المپیک 2008 پکن.

روز بعد جریان دسترسی به قسمت های جدید

 • America’s Got Talent: قهرمانان
 • Blindspot
 • بلوف شهر قانون
 • را خنده دار
 • Chicago Fire
 • شیکاگو Med
 • Chicago P. D.
 • شورای پدران
 • الن بازی از بازی های
 • Hollywood Game Night
 • مدیون
 • Law and Order: SVU
 • لینکلن قافیه
 • ساخت آن
 • آشکار
 • نیو آمستردام
 • هماهنگی کامل
 • Songland
 • Sunnyside
 • فروشگاه
 • لیست سیاه
 • Inbetween
 • این Kenan نشان می دهد
 • دیوار
 • این است که ما
 • بازی تیتان
 • جهان از رقص
 • Zoey فوق العاده ای پخش

در طول روز پخش

 • دسترسی هالیوود
 • کلی کلارکسون نشان می دهد
 • روزهای زندگی ما

تلویزیون-فروشگاه عناوین آینده در سال 2020 یا 2021

 • دفتر (آینده 2021)
 • پارک ها و تفریح و سرگرمی
 • 30 Rock
 • A-Team
 • آمریکا حرص و آز
 • American Ninja Warrior
 • Bad Girls Club
 • Bates Motel
 • Battlestar Galactica
 • Botched
 • Brooklyn Nine-Nine
 • Chicago Fire
 • Chicago P. D.
 • شیکاگو Med
 • به سلامتی
 • Chrisley بهترین می داند
 • عبور از اردن
 • Covert Affairs
 • Dateline
 • نمی شود الحسین
 • Downton Abbey
 • Everybody Loves Raymond
 • صورت خاموش
 • کوه در می رم
 • Frasier
 • جمعه شب چراغ
 • قهرمانان
 • Hollywood Game Night
 • هالیوود متوسط
 • خانه
 • جف Foxworthy نشان می دهد
 • Keeping Up With the Kardashians
 • قاتل زوج
 • پادشاه از ملکه
 • نایت رایدر
 • نظم و قانون
 • Law and Order: SVU
 • Law and Order: Criminal Intent
 • ترک آن را به بیش از حد
 • قفل کردن
 • Magnum P. I. (1980)
 • به پزشکی
 • ازدواج با کودکان…
 • Miami Vice (1984)
 • میلیون دلار, لیست
 • راهب
 • قتل او نوشت:
 • نیو آمستردام
 • Paranormal Witness
 • والدین
 • Psych
 • Roseanne
 • Royal Pains
 • شنبه شب زنده
 • ذخیره شده توسط بل
 • جامعی
 • جنوب جذابیت حق رای دادن
 • مناسب
 • خانه در تابستان
 • فروشگاه
 • جورج لوپز نشان می دهد
 • The Mindy Project
 • سود
 • پاکسازی
 • زنان خانه دار واقعی حق رای دادن
 • Two and a Half Men
 • بالا آشپز
 • خواهد شد و فضل
 • یلوستون

فیلم

Universal Pictures در حال توسعه اصلی فیلم برای اولین در طاووس و دریم ورکز انیمیشن (استودیو پشت شرک کونگ فو پاندا و چگونه برای آموزش اژدها شما) ایجاد خواهد شد اصلی انیمیشن محتوا طاووس بیش از حد.

طاووس فیلم کتابخانه شامل گذشته فیلم از این استودیو به علاوه تمرکز امکانات از جمله:

 • گانگستر آمریکایی
 • American Pie
 • American Psycho
 • بازگشت به آینده
 • یک ذهن زیبا
 • Big Fat Liar
 • The Big Lebowski
 • پروژه جادوگر بلر
 • The Blues Brothers
 • رئیس نوزاد
 • بورن حق رای دادن
 • شکستن
 • The Breakfast Club
 • اسامی ساقدوش ها
 • Brokeback Mountain
 • Bruno
 • کازینو
 • Changeling
 • اجرای مرغ
 • کودکان و مردان
 • Cinderella Man
 • The Croods
 • باشگاه خریداران دالاس
 • قطعا شاید
 • نفرت من حق رای دادن
 • شیطان
 • انجام کار درست
 • تلماسه
 • Erin Brockovich
 • E. T. The Extra Terrestrial
 • Evan Almighty
 • Fast & Furious حق رای دادن
 • میدان رویاها
 • فراموش کردن سارا مارشال
 • او را به یونانی
 • چوپان خوب
 • فارغ التحصیل
 • گرما (1986)
 • Hellboy II: The Golden Army
 • چگونه برای آموزش اژدها شما
 • این پیچیده,
 • فک
 • پارک ژوراسیک
 • Jurassic Park III
 • پارک ژوراسیک: دنیای گمشده
 • Kicking & Screaming
 • بچه ها خوبه
 • کینگ کنگ
 • زدم تا
 • دروغگو دروغگو
 • Little Fockers
 • Little Rascals
 • عشق اتفاق می افتد
 • Mamma Mia!
 • Meet the Fockers
 • Meet Joe Black
 • دیدار با پدر و مادر
 • طلوع ماه پادشاهی
 • مومیایی
 • The Mummy Returns
 • Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
 • والدین
 • شاهزاده مصر
 • روانی
 • ری
 • جاده به El Dorado
 • بوی خوش زن
 • فهرست شیندلر
 • The Scorpion King
 • داستان کوسه
 • شرک
 • سندباد
 • چیزی جدید
 • Spirit: Stallion of the Cimarron
 • Tale of Despereaux
 • عضو شورای نظارت مدت تور جهانی
 • انتظار…
 • می خواستم
 • What Dreams May Come شما
 • من و دوپری

کودکان و نوجوانان, کتابخانه آمدن در سال 2020 و 2021

 • 3-2-1 پنگوئن
 • بتهوون
 • مراقبت از خرس
 • کلئوپاترا در فضا
 • جورج کنجکاو کتابخانه
 • پدر از غرور
 • Fievel آمریکایی دم
 • او مرد و کارشناسی ارشد از جهان
 • Kody Kapow
 • ماداگاسکار: کمی وحشی
 • Maisy
 • ماجراهای جدید از او مرد
 • ماجراهای جدید از زورو
 • پت پستچی
 • Punky بروستر (متحرک)
 • Sabrina the Teenage Witch
 • او-Ra
 • شلی دووال را Bedtime Stories
 • این چیکا نشان می دهد
 • توانا و آنهایی که
 • TrollsTopia
 • Voltron Force
 • Voltron مدافع جهان
 • وودی دارکوب
 • Zafari

اصلی کودکان و نوجوانان برنامه نویسی

 • آرچیبالد را چیز بزرگ بعدی از Tony Hale از آذربایجان بازداشت و توسعه این کمدی, ویژگی های یک مرغ که “بله-ands’ راه خود را از طریق زندگی است.
 • نجات اژدها سواران که در آن Dak, Leyla و اژدها خود دوستان پیدا کردن عجیب و غریب کریستال است که تغییر قدرت خود را.
 • دریم where’s Waldo?, یک سری انیمیشن بر اساس شخصیت نمادین.
 • جورج کنجکاو و یک سری انیمیشن که در ادامه ماجراهای از شخصیت های محبوب جورج برای نسل جدید و پیش دبستانی است.

اسپانیایی-زبان برنامه نویسی

طاووس را لاغر به Telemundo برای رسیدن به اسپانیایی مخاطبان با جریان خدمات با بیش از 3000 ساعت از Telemundo برنامه نویسی. تا کنون این شرکت مشخص شده است که این شامل اصلی dramedy Armas de Mujer یک سری جدید از سازندگان La Reina del Sur و محبوب کتابخانه عناوین 100 Dias Para Volver بتی در نیویورک ال بارون و Preso شماره 1.

 • 100 Días para Enamorarnos
 • Al Otro Lado Del Muro
 • بتی En NY
 • Chiquis N’ کنترل
 • Corazón Valiente
 • ¿Dónde está الیسا?
 • ال بارون
 • ال Chema
 • El Rostro De La Venganza
 • Guerra de Ídolos
 • Historias De La Virgen Morena
 • خوزه خوزه
 • لا Querida دلم Centauro
 • Larrymania
 • Más Sabe El Diablo
 • Mi Familia Perfecta
 • Perro Amor
 • Preso شماره 1
 • ¿Quién es Quién?
 • Reina de Corazones
 • Relaciones Peligrosas
 • Santa Diabla
 • این Riveras
 • Un Poquito Tuyo
 • ویکتوریا

طاووس کانال های مجازی

 • خانه هنر: فیلم Indie
 • خانواده شب فیلم: فیلم برای تمام خانواده
 • دریافت Spooked: فیلم ترسناک
 • L&O نمیخوام نمیخوام: Law & Order تمام وقت
 • لاتین, در حال حاضر توسط Telemundo: Películas سری y en Español
 • خنده آن: همه کمدی تمام وقت
 • ناخن Biters: شدید پلیسی
 • بازی های المپیک اسناد: داستان در پشت بزرگترین ورزشکاران المپیک
 • بازی های المپیک پروفایل: داستان فوتی و فوری در مورد ورزشکاران از سال 2020 توکیو المپیک
 • از این دنیا: Sci-fi & fantasy است که ذهن خود را منفجر
 • Peachicks: نگه داشتن کودکان نوپا را سرگرم و تحصیل
 • طاووس کودکان و نوجوانان: نشان می دهد به 6 تا 11 ساله
 • طاووس پوکر: مانند یک صندلی در یک کازینو 24/7
 • طاووس ورزشی: زندگی تکرار و خلاصه بازی از ورزش های مورد علاقه خود
 • گوجه فرنگی: تازه های سینما و تلویزیون توصیه های داغ, trailers, اخبار و لحظات
 • SNL خرک: هر SNL فصل
 • اشک Jerkers: فیلم برای زمانی که شما می خواهید یک خوب گریه
 • آنهایی که شما را دوست دارم: کلاسیک تلویزیون و فیلم
 • True Crime: داستان های واقعی از جنایات مربوط به املاک مردم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر