سازمان غذا و دارو گفت: در آن مجاز است اولین تست تشخیصی برای کروناویروس جدید است که اجازه می دهد تا بیماران برای جمع آوری نمونه های بزاق در خانه.

این تصمیم بخشی از FDA تلاش برای گسترش تست قابلیت های سریع گسترش ویروس که باعث شده است که بیش از 70 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده است.

ادامه مطلب: ملی coronavirus استراتژی تست نمی خواهد کار برای کانادا ترودو می گوید:

بزاق کیت تست توسط توسعه داده شد RUCDR بی نهایت بیولوژیک یک واحد از راتگرز’ ژنتیک انسانی موسسه نیوجرسی و همکاران طیف و راه حل های دقیق تشخیصی آزمایشگاه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

آزمون هزینه 150 دلار و به طور کامل تحت نظارت یک پزشک از طریق پزشکی از راه دور برای اطمینان از مناسب نمونه, مجموعه, سخنگوی RUCDR بی نهایت بیولوژیک’ شریک طاق سلامت و گفتگو کرد.

شیوع کروناویروس: که تجزیه و تحلیل فاضلاب برای تعیین COVID-19 گردش در سطح جهان

شیوع کروناویروس: که تجزیه و تحلیل فاضلاب برای تعیین COVID-19 گردش در سطح جهان

“ما با تیم پزشکان ما باید ظرفیت برای مدیریت 10,000 آزمون در هر روز و ساختمان به مقیاس” طاق سلامت مدیر عامل Jason فلدمن گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این سازمان گفت: مجوز محدود است به آزمایش انجام شده در دانشگاه راتگرز بالینی ژنتیک آزمایشگاه با استفاده از آنها مجاز آزمون برای COVID-19.

ادامه مطلب: Remdesivir پدید آمده است به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان — چه اتفاقی می افتد ؟

FDA در ماه گذشته مجاز در خانه بینی سواب نمونه برداری برای آزمایشگاه Corporation of America منابع’ کیت تشخیصی برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

راتگرز دریافت FDA مجوز در ماه گذشته به جمع آوری نمونه های بزاق از بیماران در تست سایت ها و جمعه تصمیم گسترش مجوز برای جمع آوری نمونه در راحتی از خانه های مردم نیست.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: در حال حاضر زمان برای یک ملی COVID-19 تست استراتژی

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید: در حال حاضر زمان برای یک ملی COVID-19 تست استراتژی

نتايج حاصل از آزمون در دسترس خواهد بود در عرض 48 تا 72 ساعت و چندین هزار آزمایش در دسترس خواهد بود هر روز خرک بهداشت گفت.

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de