coronavirus-facebook-logo-9706

Coronavirus تئوری های توطئه همچنان به گسترش در Facebook و دیگر شبکه های اجتماعی است.

تصویر Pixabay/تصویر توسط CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

Facebook, YouTube و سایر شبکه های اجتماعی در حال تلاش برای حذف ویروسی که شامل تئوری های توطئه های مختلف در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس برجسته چالش های است که با تعدیل محتوای آنلاین.

نزدیک به 26 دقیقه ویدئو بخشی از یک سری از کلیپ های منتشر شده پیش از یک فیلم مستند به نام Plandemic که فیلمسازان می گویند “را افشا علمی و نخبگان سیاسی که اجرای این کلاهبرداری است که ما جهانی نظام سلامت است.” در این ویدئو ویژگی های جودی Mikovits یک بحث سابق پزشکی محقق که تکرار تئوری های توطئه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله ایده پوشیدن ماسک می تواند شما را بیمار به دلیل آن می تواند افشای شما را به خود را “فعال coronavirus عبارات.” Mikovits’ نظرات در تضاد با مشاوره از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که می گوید هر کس باید پوشیدن یک پوشش برای محافظت از دیگران در مورد شما آلوده به ویروس است که باعث COVID-19.

“نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند شما را بیمار می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند بنابراین ما در حال از بین بردن این ویدئو” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت.

Mikovits یک از منتقدان دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی نیز پیشنهاد این ویروس تا به حال طراحی شده است گفت: نبود یک “رخداد طبیعی.” دانشمندان به طور گسترده ای بر این باورند که ویروس شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در زمان غیر معمول مرحله از عموم گفت: اعتقاد بر این ویروس نیست “ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

این ویدئو شامل اتهامات که coronavirus مرگ و میر بالاتر از آنچه باید باشد چرا که پزشکان در حال انگیزه می گویند بیماران خود را از درگذشت این ویروس به دریافت پول از ملی برنامه بیمه درمانی. هیچ شواهدی وجود ندارد که مورد اعداد هستند که متورم است.

متعلق به گوگل یوتیوب شد از بین بردن ویدئوها برای نقض قوانین خود را اگر آن را هنوز هم می تواند بر روی پلت فرم اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر. یوتیوب سخنگوی این شرکت حذف خواهد شد ویدئوها که شامل “پزشکی بی اساس تشخیصی مشاوره برای COVID-19.” Plandemic ویدئوها متصلب تا یک ترکیب 4.7 میلیون بازدید در یوتیوب دوشنبه و سه شنبه با توجه به BuzzSumo یک ابزار رسانه های اجتماعی.

توییتر گفت که مسدود کردن هشتگهای #PlagueOfCorruption و #Plandemicmovie از آن جستجو و روند. Mikovits توییتی یک ویدیو که در آن او خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان مستند و جلوگیری از نیاز مردم به پوشیدن ماسک خواستار پوشش صورت “خطرناک است.”

توییتر گفت که جیر جیر نمی نقض قوانین خود را در برابر آسیب های کروناویروس اطلاعات غلط اما گفت که این لینک به ویدیو خود شد مشخص شده به عنوان نا محدود کردن گسترش آن. این شرکت همچنین مشخص شده یک لینک به این مستند را در سایت به عنوان نا امن. هنوز Plandemic تصویری می توان در توییتر اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر.

با وجود این تلاش های Plandemic ویدئوها در ادامه به پاپ تا از جمله on Facebook. برخی از Facebook کاربران به اشتراک گذاری ویدئو در گروه های عمومی اما لینک دادن به سایت های دیگر است که به خوبی شناخته شده به YouTube و یا به این مستند را در سایت.

نگه داشتن فیلم کردن رسانه های اجتماعی ثابت کرده است که یک بازی از محتوای اعتدال whack-a-mole برای شرکت فنی. شبکه های اجتماعی شده اند و در تلاش برای مبارزه با اطلاعات غلط توسط هدایت کاربران به منابع قابل اعتماد از جمله سی دی و سازمان بهداشت جهانی است.

Mikki ویلیس فیلمساز پشت Plandemic گفت: در یک ایمیل که او قصد ندارد به درخواست تجدید نظر takedowns از ویدئوها اما افزود که او “کار بر روی یک استراتژی برای دور زدن gatekeepers.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de