مشاوران گذشت چندین حرکات و همچنین به عنوان آنچه که آنها به نام 2020 سیل بازیابی آیین نامه اجرایی روز چهارشنبه در تلاش برای کمک به فورت مک موری ساکنان بازیابی از سیلاب های اخیر فاجعه است.

در انتشار اخبار منطقه ای شهرداری از چوب بوفالو گفت: آئین نامه مصوب شورای به طور موقت چشم پوشیدن از همه جامعه توسعه و ایمنی کد مجوز هزینه برای همه ساکنان به طور موقت چشم پوشیدن از همه هزینه در اختیار شهرداری های دفن زباله به طور موقت صرف مسکونی جامد جمع آوری زباله و بازیافت هزینه برای ساکنان سیل در مناطق آسیب دیده تا Aug. 31 و به طور موقت چشم پوشیدن از غیر مسکونی جامد جمع آوری زباله و بازیافت هزینه برای کسانی که در سیل زده مناطق تا 30 ژوئن.

این آئین نامه را نیز به طور موقت به حالت تعلیق مقررات در سر و صدا آئین نامه اجازه می دهد تا برای سیل بازیابی سر و صدای ناشی از “هر گونه اصلاح و یا بازسازی فعالیت در سیل نهفته مناطق است.”

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت نهفته ساکنان و کسب و کار در بهبودی از این تاریخی سیل” گفت: شهردار به اسکات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سیل تاثیر در محله ما خانه کسب و کار و خانواده های دلخراش است و در حالی که جامعه ما روح است به عنوان قوی و الهام بخش مثل همیشه ما به دنبال حمایت از دولت آلبرتا از طریق بازیابی برنامه و همچنین دولت کانادا برای کمک به ساکنان ما در طول زمان نیاز است.

“اگر وجود دارد یک جامعه است که می تواند غلبه بر چالش های آن و به منظور برای این اتفاق ما باید همه با هم کار برای حمایت از همسایگان ما که در حال نهفته است.”

اسکات است که قبلا تخمین زده می شود که سیل که باعث شد یخ عظیم جم و دیدم حدود 13000 نفر مجبور به ترک خانه های خود باعث شده بود حدود 100 میلیون دلار خسارت است.

آلبرتا شهرداری تهران گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن درخواست برای کمک.

ادامه مطلب: NDP خواستار UCP برای حفظ فورت مکمورری بودجه وعده

در روز چهارشنبه جلسه شورای, نمایندگان همچنین با تصویب سه حرکت.

برای اولین بار بود که اسکات ارسال نامه به نخست وزیر Jason Kenney, Alberta شهری وزیر امور Kaycee Madu نخست وزیر جاستین ترودو و فدرال امنیت عمومی وزیر بیل بلر به درخواست برای کمک در جامعه را بازیابی.

دوم حرکت که تصویب شد به نام برای شهرداری به صندوق مقیم “هزینه های مربوط به بکسل کردن وسایل نقلیه به عنوان یک نتیجه مستقیم” از سیل و “هزینه های مرتبط با reimbursing ساکنان برای مواد غذایی و امکانات رفاهی که تخلیه شدند اما ثبت نام نکرده در شروع تخلیه کرده اند اما پس از ثبت نام با صلیب سرخ کانادا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بازپرداخت این خواهد بود که همان هزینه های تحت پوشش شهرداری برای evacuees که ثبت شده و در آنجا ماند در اورژانس اقامت” در RMWB گفت و اشاره کرد که آن را دنبال بازپرداخت پول صرف شده برای هر دو اینها در یک درخواست به استان برای DRP بودجه.

یک سوم حرکت تایید شده توسط شورای تماس برای شهرداری دولت برای اصلاح زمین خود را با استفاده از آئین نامه ها و هزینه های, نرخ و هزینه آئین نامه اجازه می دهد تا شهرداری به “به طور موقت استراحت محدودیت های پارکینگ و به ساکنان اجازه می دهد تحت تاثیر سیل این فرصت را به پارک و اقامت در وسایل نقلیه تفریحی/کمپ در اموال خود را تا زمانی که فعالیت های بازسازی کامل هستند و یا تا زمانی Aug. 31 که تا کنون تاریخ اول رخ می دهد.”

این حرکت همچنین خواستار اجرایی نیاز به برنامه های کاربردی برای کسب و کار مجوز برای کار ناشی از وضعیت های اضطراری محلی مرتبط با سیل به حال یک آدرس در وود بوفالو برای حداقل 90 روز قبل از وضعیت اضطراری نامیده می شد به عنوان یک کسب و کار محلی.

ادامه مطلب: فورت مکمورری سیل: آب جوش مشاوره را در محل باقی می ماند تا سپتامبر

این حرکت همچنین خواستار دولت برای “کاهش آب حسابداری و مدیریت هزینه های خانه های نهفته فعلی آلبرتا خدمات بهداشتی آب جوش مشاوره به عنوان یک نتیجه از مارس سال 2020 سیل برای مدت مشاوره.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de