معلمان اتحادیه هشدار داده اند که باز شدن مدارس در انگلستان بدون به طور کامل نورد از ‘آزمون ردیابی و جداسازی سیاست می تواند خطر افزایش سطح انتقال’ از coronavirus.

پیشنهادات بالقوه بازگشایی مدارس در ماه ژوئن باعث معلمان اتحادیه به صدور هشدار در نامه سرگشاده ای است که می اندازد به شک وزیران برنامه های بازگشایی مدارس در سراسر انگلستان است.

“باید وجود داشته هیچ افزایش در دانش آموز اعداد تا اجرای کامل دولت “آزمون ردیابی و جداسازی سیاست” با آزمایش اهداف به طور مداوم ملاقات بیش از یک شماره از هفته و مورد شماره در حال سقوط به طور مداوم” این نامه از معاملات اتحادیه کنگره (TUC) گفت.

“گسترده تر بازگشایی قبل از این رژیم است که در جای خود خواهد بود به طور کامل عملی خواهد بود و خطر افزایش سطح انتقال و در نهایت مرگ و میر.”

این ایده که مدارس باید بازگشایی در آغاز ماه ژوئن می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون آماده به سهولت مستند محدودیت در یکشنبه اگر چه محیط کار, جورج Eustice روز جمعه هشدار داد وجود دارد خواهد بود یک “تغییر چشمگیر” یک شبه.

در میان پیشنهادات برای کاهش مستند محدودیت های که در محل بوده است از ماه مارس ایده بود که مدارس ابتدایی می تواند بازگشایی شده است.

آنها بسته شده اند و به اکثر کودکان – به استثنای کسانی که از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر – پس این مستند آغاز شد.

اما در نامه ای به وزیر امور خارجه در امور آموزش و پرورش, گاوین Williamson این TUC هشدار داد در برابر این حرکت بدون حصول اطمینان از ایمنی کارکنان و دانش آموزان است.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: “پدر و مادر و کارکنان نیاز به اعتماد به نفس کامل است که مدارس امن خواهد بود قبل از هر گونه دانش آموزان بازگشت.

“دولت باید با همکاری نزدیک با اتحادیه به توافق برسند یک طرح است که مطابق با آزمون های ما مجموعه ای از. کسانی که بحث باید شامل اتحادیه ها به نمایندگی از همه مدرسه کارگران نه فقط معلمان است.

“بهترین راه برای انجام این کار از طریق ملی و گروه ضربت برای مدارس امن با دولت و اتحادیه های کارگری و آموزش ذینفعان. مدارس نیز باید دریافت وجوه اضافی از دولت برای پرداخت هزینه های ضروری اقدامات ایمنی مانند PPE اضافی و تمیز کردن است.”

اما یک مقام دولتی گفت: نگهبان که آنها تا به حال هرگز یک تاریخ بالقوه بازگشایی مدارس ابتدایی, در حالی که اعتراض از معلمان اتحادیه های کارگری به نظر می رسد جدی گرفته شود.

قبلا آقای ویلیامسون وجود دارد گفت: هیچ جدول زمانی برای بازگشایی مدارس گفتن یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس: “البته من می خواهم چیزی بیش از دیدن و مدارس و بازگشت آنها به حالت عادی بازگشت مطمئن شوید که کودکان در حال نشسته در اطراف و یادگیری و تجربه لذت از بودن در مدرسه.

“اما من می توانم به شما یک تاریخ” او اضافه شده توضیح “پنج آزمون” برای کاهش مستند نیاز به ملاقات کرد ،

این شامل تضمین بیمه خدمات درمانی نمی خواهد غرق کاهش مرگ و میر و کاهش عفونت و کافی PPE در دسترس بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de