سابق صدراعظم محافظه کار ساجد جاوید هشدار داده است بوریس جانسون نه به دنبال “خود شکست” مالیات افزایش می یابد, پس از coronavirus همه گیر ادعا آن را “خفه” هر گونه بهبود اقتصادی.

آقای جاوید که ترک نقش خود را در وزارت خزانه داری در ماه فوریه پس از یک ردیف با 10 همچنین از دولت خواست به دوباره باز کردن اقتصاد “به عنوان دور و به عنوان سریع” که ممکن است نشان می دهد بهترین روش عمل بود “در حال اجرا اقتصاد داغ”.

ارشد حزب محافظه مداخله می آید پس از بانک انگلستان استارک هشدار داد که اقتصاد بریتانیا می تواند قرارداد با نزدیک به 30 درصد در تابستان امسال و هشدار داد در برابر بزرگترین سالانه سقوط در تولید ناخالص داخلی پس از 1706.

فشرده که بازپرداخت بدهی در پایان دادن به بحران, آقای جاوید گفت: آسمان, اخبار, بحران نباید تغییر “درک ما از این مدل اقتصادی که منجر به بالاترین نرخ رشد ممکن است که هنوز هم برای رفتن به یک شرکت رایگان پایین مالیات بر اقتصاد رقابتی”.

“این بهترین راه برای مطمئن شوید که ما در حال کسب درآمد به اندازه کافی به عنوان یک کشور برای پرداخت هزینه برای خدمات عمومی همه ما تکیه می کنند. درست شد پس از آن, و آن را واقعی در حال حاضر. و این که برای رفتن به بحرانی که ما چوب با مدل اقتصادی که ما می دانیم که با این نسخهها کار,” او گفت:.

خواسته در مورد امکان مالیات افزایش می یابد, سابق وزیر کابینه در رفت: “من فکر می کنم ما باید سعی کنید برای جلوگیری از مالیات افزایش می یابد به سادگی دلیل آن را خود شکست شما می دانید اگر شما مالیات که در حال افزایش, به خصوص اگر آنها افزایش قابل توجهی پس از این بحران را خفه هرگونه بهبود اقتصادی.”

در اوایل این هفته آقای جانسون تصریح کرد او مخالف بود و به دور دیگری از ریاضت برای تعمیر آسیب های اقتصادی از coronavirus بحران گفتن نمایندگان مجلس او کاملا “قصد” از اعمال بیشتر هزینه های عمومی کاهش است.


در ریاضت آقای جاوید ادعا کرد دولت نمی تواند “به طور مداوم و پایدار نگه داشتن قرض گرفتن” اضافه کرد: “و بنابراین ما باید به منابع مالی تحت کنترل است.

“اما من فکر می کنم بهترین راه برای نگه داشتن هزینه های آنچه ما نیاز داریم در خدمات عمومی که آیا آن را از بیمه خدمات درمانی این مدارس تمام این چیزهایی که ما تکیه می کنند برای تمرکز بر رشد اقتصاد و افزایش مالیات.”

آقای جاوید همچنین پیشنهاد وزیران باید در نظر در نظر گرفتن محدودیت های آرامش بخش در برخی از نقطه در “آینده” برای افراد جوان در کشور و تمرکز بر حفاظت در “کسانی که آسیب پذیر هستند”.

وی افزود: این اجازه می دهد برخی از مردم به “زندگی عادی خود ادامه دهند و در همان زمان کمک به بقیه از ما با بازسازی اقتصاد ما که همه مزایای”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de