بحرانی ‘R’ رای گیری از گسترش عفونت کروناویروس در ظهور دوباره ملی آمار می گوید: – بالا بردن تازه سوال در مورد هر گونه مستند کاهش.

پروفسور ایان الماس گفت: Downing Street کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این است که هدایت می شود با این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه. که به ما می دهد یک چالش واقعی است.”

هشدار در آمد و به عنوان Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا گفت: هر گونه آرامش از محدودیت های اعلام شده توسط بوریس جانسون در روز یکشنبه – خواهد بود. “متوسط کوچک و تدریجی”.

یک نرخ تولید مثل از هر چیزی بالاتر از 1 به معنی هر فرد آلوده است که به طور متوسط انتقال آن به بیش از یک دیگر اما کارشناسان معتقدند باید آن را به خوبی زیر 1 برای جلوگیری از دوم اوج این بیماری همه گیر.

مهمتر آن است که مهم ترین از پنج آزمایش قبل از این مستند می توان به طور قابل توجهی کاسته. نخست وزیر خود اعتراف کرد هنوز هم وجود دارد یک “بیماری همه گیر” در مراقبت از خانه.

قبلا استاد جان ادموندز از دانشکده بهداشت لندن تخمین زده شده ‘R’ به تنها فقط زیر 1 – شکل بالا که به طور کلی موارد خواهد بود افزایش یک بار بیشتر از 0.6-0.7 دو هفته پیش.

پرسید: اگر او موافقت استاد الماس گفت: “پروفسور ادموندز من فکر می کنم درست است که R احتمالا تا فقط کمی از گذشته خود برآورد و آن هدایت می شود این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه. او می گفت و من نمی demur از آن است.”

با این حال او اشاره کرد که “شيوع” – تعداد واقعی موارد نیز بسیار مهم در تعیین چگونه قابل هر گونه افزایش بود.

اما جاناتان Ashworth, کار, را, سایه, سلامت, منشی, ایران هشدار, به tweeting: “بسیاری از هشدار مراقبت از خانه بودند به شدت آسیب پذیر خواستار معتبر استراتژی برای حفاظت از ساکنان و کارکنان مراقبت با PPE و در دسترس به طور منظم تست.

“اگر ‘R’ در حال حاضر افزایش به دلیل مراقبت های اجتماعی قطعا در معرض دولت شکست برای پیاده سازی کنترل عفونت در مراقبت اجتماعی.”

آقای Raab قرار داده و نرخ تولید مثل در هر چیزی بین 0.5 و 0.9 پیشنهاد وزیران در حال مبارزه برای قابل اندازه گیری است.

بیشتر شواهد علمی است که جمع آوری شده پیش از اعلام نخست وزیر را در یکشنبه شب با آرامش ممکن است روز بعد.

پروفسور ایان الماس ملی آمار نشان داد او شروع به انتشار اطلاعات بعدی پنج شنبه – و سپس دو بار در هفته پس از آن – نشان دادن آنچه نسبت جمعیت تخمین زده شده است coronavirus.

آقای Raab مجبور شد برای مبارزه با اتهاماتی که نخست وزیر تا به حال عمل کرده و بی پروا با اشاره در یک مستند, کاهش, قبل از یک بانک در تعطیلات آخر هفته – زمانی که هیچ اعلام خواهد آمد قبل از یکشنبه.

رویکرد خشمگین کرده است Nicola Sturgeon که گفت این امر می تواند یک “اشتباه فاجعه بار” برای تغییر “ماندن صفحه اصلی” پیام به ایمن ماندن’ – به عنوان انتظار می رود که دولت انجام دهد.

اما آقای Raab فاصله خود را از گزارش که به عنوان مثال مردم اجازه خواهد داشت نامحدود ورزش گفت: “هر گونه تغییر در کوتاه مدت خواهد بود متواضع و کوچک افزایشی و به دقت تحت نظارت است.

“اگر ما پیدا کردن در آینده R سطح می رود یا که مردم را زیر نیست قوانین ما باید توانایی و سپس برای قرار دادن اقدامات در محل.”

تایید قوانین موجود باقی مانده “برای این لحظه” او افزود: “به عنوان نگاه مردم نسبت به گرم, بانک تعطیلات آخر هفته که ما همچنان به دنبال راهنمایی در محل در این زمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de