یک coronavirus شیوع اعلام شده است بیش از در راس بیمارستان یادبود در لیندسی, Ont.

با توجه به این شیوع در ادامه برنامه مراقبت از واحد اعلام شده است بیش از پنج شنبه. آن را در ابتدا اعلام شده در مارس 18.

بیمارستان می گوید آن کار می کرد با Haliburton, Kawartha کاج ریج منطقه واحد بهداشت برای تکمیل ردیابی و آزمایش برای محدود کردن شیوع بیماری به یک بیمار و یک عضو هیات.

ادامه مطلب: Coronavirus — شیوع اعلام حذف از مورد مانور مراقبت دراز مدت در Bobcaygeon, Ont.

“تیم ما به سرعت شناسایی شده و شامل گسترش COVID-19 در واحد حفظ ایمنی بیماران و کارکنان ما گفت:” کلی Isfan بیمارستان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

بیمارستان می گوید: همچنین کار با Kawartha Lakes, Paramedic خدمات و مقامات بهداشت عمومی به ادامه COVID-19 ارزیابی و تست در دراز مدت مراقبت و خانه های بازنشستگی. تست ارائه می دهد یک “نقطه-در-زمان” شاخص از رمان coronavirus در ساکنان و کارکنان است که می تواند حمایت از این تیم در سرعت حاوی پتانسیل خود را گسترش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حالی که وضعیت تغییرات روزانه ما تکیه می کنند ما روابط قوی در طول مراقبت های بهداشتی بخش به صورت محلی و در سراسر انتاریو گفت:” Isfan. “تیم ما آماده است برای کمک به جایی که مورد نیاز و استثنایی فراهم می کند مراقبت از بیماران ما.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

بیمارستان COVID-19 مرکز ارزیابی را می توان در 705-328-6217 از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر روزانه. تست با تعیین وقت قبلی در لیندسی نمایشگاه است. امدادگران ارائه می کنند در صفحه اصلی قرار ملاقات برای کسانی که قادر به رسیدن به نمایشگاه. هر کسی نشان دادن حتی اشکال خفیف از علائم شبه آنفولانزا باید تماس با مرکز.

راس بیمارستان یادبود و همکاران را COVID-19 تست در شهر Kawartha Lakes به سطح بعدی

راس بیمارستان یادبود و همکاران را COVID-19 تست در شهر Kawartha Lakes به سطح بعدی

خدمات بیمارستان

راس یادبود می گوید که در حالی که بسیاری از آن روش انتخابی شده اند کاهش می یابد برخی از برنامه مراقبت — مانند آن, سلامت روان, دیابت و قلبی بازتوانی تیم — را نقل مکان کرد به آنلاین و تلفن قرار ملاقات.

بیمارانی که در حال آمدن به بیمارستان در حال نمایش بر روی تلفن قبل از قرار ملاقات خود را و شرکت در اضافی غربالگری در بیمارستان ورودی. مراقبت از خود تیم می پوشد تجهیزات حفاظت فردی در طول قرار ملاقات خود را.

ادامه مطلب: انتاریو میسازد و زمینه را برای برنامه ریزی عمل جراحی برای از سرگیری عنوان coronavirus گسترش یابد

بیمارستان می گوید آن را نیز پس از استان چارچوب reintroducing خدمات به طور منظم مانند برنامه ریزی عمل جراحی.

“بیمارستان ها نمی توانند, رزومه, روش انتخابی و جراحی بدون تصویب منطقه ای و یا در حالی که افسر ارشد پزشکی از سلامت بخشنامه باقی مانده در محل” بیمارستان گفت. “تیم ما به دنبال به جلو به از سرگیری خدمات و جراحی شده اند که به تعویق افتاد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Ross Memorial Hospital outlines when individuals should visit the emergency room.
راس بیمارستان یادبود به تشریح هنگامی که افراد باید با مراجعه به اتاق اورژانس. راس بیمارستان یادبود

Isfan می گوید: بیمارستان بخش اورژانس دیده است “قابل توجهی” کاهش بازدیدکننده داشته است اما مردم هنوز هم می آیند برای شرایط اضطراری پزشکی.

“تیم ما است که در اینجا برای شما و ما نمی خواهیم شما را به تاخیر یک بیمارستان مراجعه کنید اگر شما نیاز به مراقبت از” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de