خواهد شد وجود ندارد “نمایشی یک شبه تغییر” به کروناویروس مستند محدودیت های دولت ،

هشدار به انتظار جدی لغو محدودیت می آید پس از یک هفته گزارش نسبت منابع دولت پیشنهاد کاهش می تواند در راه است.

نخست وزیر انتظار می رود که برای رسیدگی به این کشور در تلویزیون روز یکشنبه به طلسم از راه رو به جلو.

اما در سخنرانی خود در یک نشست خبری روزانه روز جمعه جورج Eustice, محیط زیست, وزیر هشدار داد که مردم تا به حال به “واقع بینانه”.

“او به مجموعه ای از, موثر, یک نقشه راه ما چگونه تکامل می تواند محدودیت های فعلی ما [از کامل مستند] به چیزی که در آن فعالیت های خاص ممکن است در کوتاه مدت و چیزهای دیگر ممکن است بسیار طولانی” وزیر کابینه گفت.

“ما باید واقع بینانه است که وجود دارد نیست برای رفتن به هر نمایشی یک شبه تغییر دهید. ما خواهد بود بسیار بسیار محتاط به ما شل محدودیت داریم.”

آقای Eustice گفت: “ما پیام بسیار روشنی امروز این است که حتی اگر آن را برای رفتن به یک آفتابی بانک تعطیلات آن را کاملا ضروری است که مردم با رعایت محدودیت های فعلی و نمی تسلیم شدن به وسوسه به رفتن خارج و در مورد. ما را به صبر برای چه نخست وزیر می گویند در روز یکشنبه.”

او اضافه کرد که داده ها نشان داد “ما نه از جنگل” و “وجود دارد هنوز هم چالش های عمده ای با این ویروس”.

وجود دارد اما سرنخ از ولز در مورد آنچه که بوریس جانسون ممکن است, اعلام, با ویلز اولین وزیر علامت Drakeford زنگ آرامش “یک بار در روز” حکومت در ورزش, در میان دیگر اقدامات.

علامت Drakeford پیشنهاد کل انگلستان را تغییر دهید در همان زمان به عنوان بخشی از یک “چهار کشور” استراتژی برای انگلستان است.

او همچنین گفت: مستند محدودیت خواهد بود کاسته در مراکز باغ و که قوانین و مقررات را تغییر دهید اجازه می دهد تا “مقامات محلی شروع به برنامه ریزی چگونه با خیال راحت به بازگشایی کتابخانه ها و شهرداری مراکز بازیافت”.

اما او هشدار داده می شود وجود ندارد به کلی لغو این مستند بیان کرد: “این کارشناس توصیه های ما را دریافت کرده اند از رئیس دفتر پزشکی است که آن را بیش از حد به زودی به رفع این محدودیت ها و این که اگر ما می بینیم بازگشت از ویروس. اقامت در خانه قوانین و مقررات زیادی در محل باقی می ماند تا بعد از بررسی در سه هفته زمان است. ما باید نه از دست دادن پیشرفت است که ما ساخته شده ایم.”

ورزش محدودیت می تواند برداشته شود (PA)

آقای Drakeford توصیف حرکت می کند به عنوان یک “کوچک و متوسط تنظیم” بیان کرد که دولت ویلز می خواستم “به این تنظیمات در روز دوشنبه به طوری که ما در حرکت گام به گام با دیگر کشورهای انگلستان به عنوان بخشی از ما تعیین اولویت برای چهار کشور رویکرد”.

“اولین [تغییر] خواهد بود به یک بار در روز ورزش قانون: ما بیشتر بدانید در مورد کوروناویروس شواهد به ما نشان می دهد که خطر عفونت کاهش می یابد, خارج از منزل,” او گفت:.

“ما تنظیم مقررات ما به مردم اجازه می دهد به بیرون بروید و ورزش بیش از یک بار در روز اما ما تقویت قوانین و مقررات ما به آن روشن است که ورزش باید محلی است. آن را باید شروع و پایان در خانه و نباید درگیر معنی داری سفر دور از خانه.

“دوم ما برنامه ریزی شده تغییر مقررات خواهد شد اجازه می دهد تا مراکز باغ به بازگشایی ارائه شده است که دو متر اجتماعی فاصله می تواند استفاده شود. و ثالثا ما پیشنهاد تغییر قوانین و مقررات به مقامات محلی اجازه می دهد برای شروع برنامه ریزی چگونه با خیال راحت به بازگشایی کتابخانه ها و شهرداری مراکز بازیافت.”

او گفت که این تغییرات را اعمال می شود به هر کس دیگر نسبت به گروهی از مردم گفته بودن به “سپر” از این ویروس در خانه خود خانه و نه در خارج در همه.

دیگر ظاهرا انتظار تغییرات مانند قرار بازگشایی مدارس و پایان دادن به دو متر اجتماعی فاصله حکومت و بازگشایی دیگر کسب و کار و یا محل کار بود دلیلی ندارد در اعلام.

خواسته در مورد برنامه های مشخص شده توسط ویلز اولین وزیر از جمله بازگشایی باغ مراکز و کتابخانه ها و اینکه آیا مردم باید انتظار برای دیدن آن در انگلستان بیش از حد نخست وزیر و سخنگوی رسمی گفت: “من را دیده اند جزئیات از آنچه اعلام شده است.”

زمانی که سخنگو گفته شد آنچه اعلام شده بود آنها اضافه شده تنها که هر حرکت ساعت خواهد رئوس مطالب در آدرس خود را به این کشور در روز یکشنبه “بسیار محدود خواهد بود” و دولت خواهد شد در نظر گرفتن یک “بسیار محتاط رویکرد” به منظور جلوگیری از بیشتر اوج در ویروس.

در تفویض دولت احتمالا اعلام برنامه های مختلف از دولت بریتانیا این سخنگو افزود: “این ساعت دارای مجموعه تماس بگیرید [برای تفویض مدیریت رهبران در روز پنج شنبه] ما درک می تواند وجود شرایطی که در آن وجود دارد واگرایی و زمانی که شواهدی وجود دارد که آن را پشتیبانی می کند. ما همچنان متعهد به در نظر گرفتن چهار ملل رویکرد در هر کجا که ممکن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de