Coronavirus بحران است که در ادامه به تاثیر زندگی مردم سراسر جهان است. انگلیسی ها شده اند را تشویق به حفظ و رعایت مستند محدودیت به این ویروس آلوده شده است و در مجموع 206,715 مردم با 30,615 مرگ و میر در انگلستان است.

در اینجا این است که خود را در جلسه توجیهی روزانه از coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه.

Coronavirus نرخ انتقال در حال افزایش است می گوید رئیس آماردان

دولت رئیس امار شناس گفت: بحرانی ‘R’ رای گیری از گسترش عفونت کروناویروس در حال افزایش است.

پروفسور ایان الماس گفت: در طول خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی سربازان ارتش است که “رانده شده توسط این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه” و گفت که “یک چالش واقعی”.

هشدار در آمد و به عنوان وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: هر گونه آرامش از coronavirus مستند خواهد بود. “متوسط کوچک و تدریجی”.

نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام برنامه مستند به کاسته روز یکشنبه.

یک نرخ تولید مثل از هر چیزی بالاتر از 1 به معنی هر فرد آلوده است که عبور از آن را به بیش از یک نفر دیگر به طور متوسط. کارشناسان معتقدند این میزان باید باقی بماند و زیر 1 برای جلوگیری از دوم اوج عفونت.

پروفسور الماس گفت که او شروع به انتشار اطلاعات دو بار در هفته از پنجشنبه آینده نشان میدهد چه نسبت از جمعیت تخمین زده شده است Covid-19.

بوریس جانسون می گوید روح ‘بزرگترین نسل از انگلیسی ها که تا کنون زندگی می کردند’ باید مستقر در برابر coronavirus

نخست وزیر خواست عمومی برای حمل در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس با روح “بزرگترین نسل از انگلیسی ها که تا کنون زندگی می کردند” به عنوان علامت کشور 75 سالگرد VE روز.

بوریس جانسون نوشت: به جانبازان ضمن تشکر از آنها را برای خود “valour شکیبایی و آرام و در عین حال شکست ناپذیر شجاعت” در طول جنگ جهانی دوم در اروپا است.

او گفت بریتانیا باید در نمایش “همان روح ملی تلاش” نشان داده شده است توسط کسانی که جنگیدند نازی ها 75 سال پیش در حالی که این کشور “درگیر جدید در مبارزه با کروناویروس”.

“حقیقت این است که دیگر هیچ نسلی از انگلیسی ها می تواند رقیب خود را دستاورد” آقای جانسون نوشت: در او ادای احترام.

“کسانی که از ما متولد بعد از سال 1945 در حال حاد آگاه از بدهی ما مدیون است. بدون محاکمه خود و قربانی کردن بسیاری از ما نمی خواهد در اینجا و در همه; اگر ما شد و ما قطعا نمی تواند آزاد باشد.

دو دقیقه سکوت را مشاهده خواهد شد در سراسر انگلستان در ساعت 11 صبح روز جمعه آن را به عنوان افتخارات فداکاری از جنگ جهانی دوم نسل.

تا 15000 بارها می تواند بسته به طور دائم هشدار رئیس صنعت

به عنوان بسیاری از 15,000 بارها می تواند مجبور به تعطیل کردن برای خوب اگر coronavirus مستند همچنان ادامه دارد و تا ماه سپتامبر یک صنعت رئیس جمهور گفت: در آخرین هشدار از بخش مهمان نوازی.

این انتظار می رود که دولت اعلام کند که چگونه کشور را اولین گام خود را نسبت به بازگشت به حالت عادی در یکشنبه, اما, میخانه ها, رستوران ها و کافه ها انتظار می رود به میان گذشته اجازه داده می شود به کار دوباره.

اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن گفت: بارها نیاز به حمایت از دولت و یا هزاران نفر را مجبور به شاتر.

“من بسیار نگران در مورد بخش” او گفت:. “اگر شما به دنبال [برای بازگشایی بارها] در پایان تابستان به دنبال آن است بسیار استارک واقع است.

“ما می تواند از دست دادن 40 درصد از کسب و کار ما اگر آنها را باز نکنید تا پایان ماه سپتامبر.”

او افزود که در آینده پس از مستند میخانه کارکنان می تواند ارائه خدمات جدول برای اطمینان از یک محدودیتی برای تعداد زیادی از مردم در موسسات, در حالی که کارگران نیز می تواند مورد نیاز برای نظارت بر, توالت برای اطمینان مردم مطیع اجتماعی-دورى قوانین.

Ms McClarkin گفت: “وجود دارد در حال رفتن به بسیار کمتری از مردم در داخل ما بارها و که بخشی از واقعیت رفتن به جلو است.”


تهمت نمی پوشیدن ماسک صورت از آنجا که او فکر می کند او را ‘مضحک’ گزارش می گوید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک صورت از آنجا که او فکر می کند او را “مسخره” با توجه به گزارش.

به آسوشیتد پرس گزارش داد که آقای ترامپ گفت: مشاوران او معتقد بودند با پوشیدن صورت را پوشش خواهد “ارسال پیام اشتباه” با توجه به یک دولت و دو کمپین مقامات که هویت پنهان هستند.

او گزارش آن را احساس می کند به نظر می رسد به عنوان اینکه او دلچسب با سلامت به جای تمرکز بر بازگشایی اقتصاد امریکا که مشاوران این باور است که کلید برای انتخاب مجدد او شانس.

در اوایل این هفته رئیس جمهور عناوین ساخته شده زمانی که او بازدید آریزونا کارخانه که تولید کننده ماسک بدون پوشیدن یک.


او بعدها گفت که او عینک یک ماسک به طور خلاصه در پشت صحنه اما آن را در زمان خاموش چون پرسنل مرکز به او گفت که او به آن نیاز نیست. او به روزنامه نگاران و کارگران و عوامل سرویس مخفی همه آنها ملبس به صورت پوشانده اند.

مجلس نانسی پلوسی, MSNBC گفت: “این یک غرور چیزی که من حدس می زنم با [تهمت]. شما می خواهم فکر می کنم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما می توانید اعتماد به نفس به افتخار هدایت او به کشور است.”

آمازون گفت: کارگران پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون صدق نمی کند به انبارها می گوید گزارش

آمازون انبار کارگران در کالیفرنیا ادعا کرده اند این شرکت حاضر به پیروی از دولت را قانون تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران مواد غذایی به عنوان coronavirus بحران ادامه acorrding به گزارش.

فرماندار گاوین Newsom تمدید سیاست اجازه می دهد تا دو هفته مرخصی با حقوق برای کارگران مواد غذایی از جمله “کارگران در انبارها که در آن مواد غذایی ذخیره شده است”. این امر به حداقل 500 نفر از کارگران در ایالات متحده است.

اما آمازون گفت: کارگران آن است که منظور اجرایی را پوشش نمی دهد آن انبارها گزارش گاردین.

کارگران در اینلند امپایر در جنوب کالیفرنیا که در آن عفونت های پدید آمده در شش آمازون انبارها به این روزنامه گفت که این سیاست مجبور است بسیاری از کارگران به انتخاب بین قرار دادن خود در معرض خطر ابتلا به عفونت و یا از دست دادن کار.

آمازون نیز به تازگی به پایان رسید آن نامحدود زمان پرداخت کردن سیاست اجازه داده است که کارگران به ترک کار برای مراقبت از یک بیمار از اعضای خانواده و یا برای مراقبت از کودکان بدون از دست دادن کار خود را.

یک سری از حملات در میان خرده فروشی و انبار کارگران شده اند مداوم در طول چند هفته گذشته در برابر شرکت در بحث سیاست.

کارگران خواستار قوی تر محل کار حمایت خطر پرداخت و تضمین پرداخت را ترک کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de