صدها نفر از هزاران نفر از بیماری و ناتوانی مدعیان سود روبرو هستند و تاخیر در دریافت پشتیبانی به کارکنان دولت منحرف از پردازش ادعا می کند به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ناخوشی و افراد آسیب پذیر که ارائه شده اند ادعا می کند برای پشتیبانی و یا در حال تلاش برای تجدید نظر در تصمیم به قطع حق خود را گفت: مستقل آنها در تلاش بودند از نظر مالی به آنها صبر کنید ماه برای پاسخ از وزارت کار و بازنشستگی (DWP).

فعالان گفت: تصمیم دولت برای نقل و بخش بزرگی از کارکنان خود را در خط مقدم دور از مزایای از کار افتادگی در سفارش به سطح شیب دار تا تلاش برای رسیدگی به افزایش اعتبار جهانی ادعا می کند که “بدون شک” داشتن یک دست کشیدن بر اثر در به تاخیر انداختن مردم برنامه های کاربردی.

آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت کار و بازنشستگی (DWP) در پاسخ به مجلس نوشته شده سوال نشان می دهد که از 27 مارس وجود دارد 166,630 استقلال شخصی پرداخت (PIP) متقاضیان با هر یک ارزیابی برنامه ریزی شده و یا در انتظار برنامه ریزی است. همانطور که از 4 اردیبهشت 101,910 نفر در انتظار استخدام کمک هزینه پشتیبانی (ESA) ادعا می کند.

یکی از کسانی که انتظار جیم Widdowson, 68, گفت که او خود را مشاهده کنید برنامه PIP در ماه دسامبر 2019 و بازگشت به فرم ارزیابی توسط 7 ژانویه 2020 اما تا به حال شنیده ام هیچ چیز در ماه مارس پس از تماس DWP شد و گفت: او می خواهم که یک تلفن ارزیابی قبل از پایان ماه آوریل است.

این اتفاق نمی افتد بنابراین او تماس DWP روز دوشنبه (4 اردیبهشت) و گفته شد که این می تواند بیشتر از شش تا هشت هفته قبل از او را به یک چهره به چهره است.

سابق سازنده از لندن گفت: “من نمی فهمم که وجود خواهد داشت مشکلات با هر گونه ارزیابی در طول این ویروس دوره است. اما من نگه گرفتن اطلاعات متناقض و جزئیات از زمانی که ارزیابی من خواهد بود انجام می شود. استرس زا است آن را تکرار تروما از گذشته ارزیابی کرد.

“من شروع به دیدن صورتحساب و مسائل و من واقعا تلاش. من یک قبض گاز برای 400 پوند. نیمی از شرایط پزشکی چون من یک سازنده. شما به این مرحله از زندگی آن باعث می شود شما احساس بسیار غم انگیز است. به خصوص در این لحظه زمانی که شما در انزوا در خاموش کردن.

“ما بسیار آسیب پذیر است. من خوش شانس هستم چرا که به خاطر من با خانواده و دوستان است. اما دیگران ندارند.”

موسسات خیریه نیز نگران آن است که افرادی که در حال تلاش برای تجدید نظر در تصمیم گیری های خود را به کاهش بیماری و از کار افتادگی روبرو هستند بیش از حد معمول به تاخیر می اندازد.

هزاران نفر از مردم درخواست تجدید نظر پیپ و ESA تصمیم گیری در هر ماه پس از در حال حاضر سود زیر بحث کار-قابلیت ارزیابی و سه در چهار به نفع خود تجدید نظر در دادگاه – مصاحبه شک بیش از دقت و صحت تصمیم گیری است.

این فرآیند در حال حاضر احاطه با تاخیر در نظر گرفتن حدود 10 سال, اما فعالان نگران هستند که به عنوان تمرکز است که به سمت کارگردانی در پاسخ به همه گیر مردم خواهد بود را از جیب برای بسیاری دیگر.

مارتین سنگ, 62, که از صرع رنج می برد و نخاع اسپونديليت در میان دیگر شرایط شده است انتظار برای او پیپ درخواست تجدید نظر به شنیده می شود پس از او را مشاهده کنید آن را در ماه اکتبر گذشته گفت: مستقل او احساس او شده بود “فراموش شده” توسط DWP.

بیمارستان سابق پورتر شاهد یک کاهش چشمگیر در ناتوانی خود را به نفع زمانی که او منتقل شد و از زندگی معلولین به پیپ در ماه اکتبر 2019 و بلافاصله ارسال یک درخواست تجدید نظر در برابر تصمیم – اما هنوز هم انتظار برای درخواست تجدید نظر در تاریخ به تایید بیش از نیمی از یک سال بعد.

“من نمی بیرون رفتن و خرید بسیاری از مواد غذایی است. من نمی توانیم ماهی که من استفاده می شود به مانند غذا خوردن و یا سبزیجات تازه. من اصلا فریزر بود که من چیزی که بعد از به اما در حال حاضر من نمی تواند استطاعت یکی. آن زمان من به من پرداخت صورتحساب برای پرداخت صورتحساب دامپزشک و غذای سگ من ندارد و بسیاری چپ” او گفت:.

“من درک می کنم که DWP در تلاش است برای کمک به هر کسی که شغل خود را از دست چون از coronavirus – که احساس می کنم واقعا متاسفم برای – و آنها رو برای مقابله با آن, اما آن را هنوز هم نمی دهد آنها را بهانه ای برای این تاخیر. به نظر می رسد آنها به بسته همه چیز را و آنها نمی گوش دادن به آنچه هر کس دیگری نیاز دارد.

“آنها در حال فراموش کردن در مورد ما. آنها نباید ظروف سرباز یا مسافر زندگی مردم مانند این و آنها را بد تر از آنها در حال حاضر هستند.”

الا ابراهیم سیاست و مبارزات افسر در لندن-بر اساس خیریه Zacchaeus 2000 اعتماد گفت: مستقل این سازمان تا به حال دیده می شود افرادی که تا به حال شده است در انتظار برای شش ماه برای پیپ خود را ارزیابی.

او گفت: “کاهش کارکنان در DWP کار بر روی پیپ ارزیابی ترک بیش از حد بسیاری از افراد معلول در انتظار یک ارزیابی – اینها افرادی هستند که نیاز فوری به پیپ در بهترین زمان و به خصوص در حال حاضر در طول این بحران است.

“ما می دانیم که آن را ممکن است برای DWP برای تصمیم گیری در افراد واجد شرایط بودن برای پیپ صرفا بر اساس پرسشنامه و مدارک پزشکی ارائه شده به عنوان این است در حال حاضر در این روند برای برخی از متقاضیان.

“در حال حاضر آن است مهم تر از همیشه است که آنها انجام این کار ما می خواهیم DWP به فوریت افزایش استفاده از این مقاله مبتنی بر تصمیم گیری برای اطمینان از افراد معلول در حال دریافت درآمد آنها از حق.”

Matthew Harrison, مجلس, شرکت, صندلی از مزایای از کار افتادگی کنسرسیوم گفت: “تغییر از کارکنان دور از مزایای از کار افتادگی مانند پیپ است و بدون شک داشتن یک اثر حذفی در به تاخیر انداختن مردم برنامه های کاربردی.

“ما همچنین شنیدن از موارد که در آن مردم هستند و در انتظار تجدید نظر و در حال ترک با پول کمی در طول این دوره و در مواردی که موفق تجدید نظر نتایج تصحیح اشتباه در تصمیم گیری های در حال اجرا به سرعت.

“این نمی تواند حق و دولت باید در مقابله با این پرونده بلافاصله به اطمینان حاصل شود که معلولان افرادی هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 که حمایت مالی آنها نیاز به از طریق این دوره است.”

این DWP اعلام کرد در 16 مارس که متقاضیان در ناتوانی مزایای دیگر نمی خواهد نیاز به حضور چهره به چهره و ارزیابی به منظور حفاظت از افراد در معرض خطر های غیر ضروری را از خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

آقای هریسون استقبال از این تصمیم گفت: تاخیر باید “weeded از سیستم” در میان است.

می آید پس از آن پدید آمده است که تعدادی از مردم برای استفاده از مزایای از کار افتادگی حال کاهش یافت در طول coronavirus همه گیر باعث ترس که افراد معلول می تواند در تلاش برای دسترسی به اسناد و مدارک و پشتیبانی برای کمک به آنها ادعا می کنند کمک های مالی.

ناتوانی وزیر جاستین تاملینسون گفت: نمایندگان مجلس در ماه گذشته که به طور متوسط 5000 نفر بودند در حال حاضر ادعا مزایای از کار افتادگی هر هفته در مقایسه با حدود 13,000 هر هفته در ماه ژانویه مارک یک قطره از 62 درصد است. او گفت که این می تواند به افزایش دشواری را برای مردم به دریافت کمک از موسسات خیریه با روند درخواست.


یک DWP سخنگو گفت: “ما در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود مردم حمایت آنها برخوردار شوند و آنجا خارج شده اند تعداد قابل توجهی از کارکنان به روند رکورد تعداد ادعا می کند در سراسر مزایای سیستم.

“ما را به حالت تعلیق در همه چهره به چهره برای ارزیابی سلامت و مزایای از کار افتادگی. ما به طور خودکار تمدید جوایز موجود برای متقاضیان است که با توجه به برد و تنها به انجام بررسی و یا reassessments در شرایط خاص.

“هر گونه ادعا ساخته شده تحت قوانین ویژه ای برای بیماری های ترمینال همچنان به سرعت دنبال مصرف به طور متوسط شش روز به روند این ادعا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de