استان آزاد شده اند برنامه ای برای کاهش محدودیت های که در محل قرار داده شد برای محدود کردن گسترش COVID-19.

در اینجا چیزی است که برخی از استان ها اعلام کرده اند تا کنون:

نیوفاندلند و لابرادور

شیوع کروناویروس: Newfoundland سلامت ایران استان نیاز به ادامه جسمی فاصله در آینده تعطیلات عید پاک

شیوع کروناویروس: Newfoundland سلامت ایران استان نیاز به ادامه جسمی فاصله در آینده تعطیلات عید پاک

نیوفاندلند و لابرادور قصد دارد برای نرم کردن برخی از بهداشت عمومی محدودیت در یک سری از “هشدار سطوح” نزولی از پنج. این حرکت به سطح 4 در مارس 11 است که اجازه می دهد تا برخی از روش های پزشکی برای رزومه و همچنین کم خطر فعالیت های مانند گلف, شکار و ماهیگیری. کم خطر کسب و کار از جمله مراکز باغ و حرفه ای و خدمات مانند شرکت های حقوقی در حال بازگشایی در این سطح.

هشدار سطح 4 است که در محل باقی می ماند برای مدت حداقل 28 روز است. در سطح 3, درمانگاه خصوصی مانند optometrists و دندانپزشکان می شود مجاز به باز کردن و همچنین متوسط خطر کسب و کار مانند فروشگاه های لباس و سالن مو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

در سطح 2 برخی تجمعات کوچک را مجاز و کسب و کار با عملکرد فضاها و سالن های ورزشی در حال بازگشایی. سطح 1 را نشان دهنده “طبیعی است.”

روز دوشنبه قانونگذاران تصویب یک لایحه به صلح افسران قدرت به حمل و نقل افرادی که موفق به احترام سلامت, بخشنامه به خروج امتیاز از استان است. اصلاح بهداشت عمومی حفاظت و ارتقاء عمل می آید روز پس از سفر بان کی مون به اثر محرومیت هر کسی اما اقامت دائم و بدون علامت کارگران در بخش های کلیدی از ورود به استان است.

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا را بازگشایی طرح خواهد بود آهسته بالا دکتر می گوید:

نوا اسکوشیا را بازگشایی طرح خواهد بود آهسته بالا دکتر می گوید:

نوا اسکوشیا کاسته است برخی از بهداشت عمومی محدودیت این دستورات در اطراف فیزیکی فاصله و گردهمایی های اجتماعی در محل باقی می ماند. مسیرهای پیاده روی و استانی و شهری در پارک ها می تواند در حال حاضر بازگشایی اما تجهیزات زمین بازی را ادامه خواهد داد به محدودیت.

ادامه مطلب: به عنوان همه گیر پیشرفت دریایی دانشگاه ها طرح برای همه احتمالات ترم بعد

باغ مراکز مهد کودک و کسب و کارهای مشابه می تواند باز و در حالی که گلف رانندگی محدوده می تواند باز کردن دوره های آموزشی بسته باقی خواهد ماند.

Sportfishing مجاز است و مردم می توانند با حضور در قایقرانی بادبانی یا قایقرانی باشگاه به منظور آماده سازی قایق برای استفاده است. درایو-مذهبی خدمات اجازه خواهد داشت تا زمانی که مردم به ماندن در اتومبیل های خود را, آنها پارک شده دو متر از هم جدا هستند و هیچ فعل و انفعالات بین مردم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جزیره پرنس ادوارد

شیوع کروناویروس: PEI انتشار طرح به صورت مرحله به مرحله روش برای بازگشایی اقتصاد

شیوع کروناویروس: PEI انتشار طرح به صورت مرحله به مرحله روش برای بازگشایی اقتصاد

اولویت غیر فوری عمل جراحی را انتخاب کنید و بهداشتی-ارائه دهندگان خدمات از جمله فیزیوتراپیست ها, optometrists و کایروپراتیک از سر گرفته در مارس 1 تحت تمدید P. E. I. هم طرح.

این برنامه همچنین اجازه می دهد تا هوای تجمعات و غیر تماسی, هوای آزاد, فعالیت های تفریحی از بیش از پنج نفر از خانواده ها. اما غربالگری است که همچنان در نقاط ورودی به استان و همه مردم از آمدن به P. E. I. مورد نیاز برای منزوی کردن برای 14 روز.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نیوبرانزویک

N. B. آماده مرحله بعدی طرح بازیابی

N. B. آماده مرحله بعدی طرح بازیابی

برتر بلین هیگز قرار داده و اولین فاز از چهار فاز بازگشایی طرح به عمل در آوریل 24. این اجازه می دهد تا محدود به بازی در زمین گلف به عنوان به خوبی به عنوان ماهیگیری و شکار. دو خانواده مجاز به ارتباط برقرار کردن به عنوان بخشی از یک به اصطلاح “دو خانواده حباب.”

متوسطه دانش آموزان می تواند بازگشت اگر آن را امن تلقی شده توسط مدرسه و کلیسا برگزار می شود, اگر مردم باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را و دو متر از هم جدا. مرحله دوم این است که برای از سر گیری از اعمال جراحی الکتیو و بازگشایی daycares دفاتر رستوران تی مسیرهای پیاده روی و فصلی هستند.

مرحله سوم اجازه خواهد داد که کلیسا به طور منظم خدمات دندانپزشکی کار و بازگشایی مراکز تناسب اندام. مرحله نهایی که احتمالا خواهد آمد تنها پس از یک واکسن در دسترس است شامل اجتماعات بزرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کبک

کبک را هل بازگشایی مدارس مونترال daycares و فروشگاه ها به عنوان coronavirus موارد افزایش

کبک را هل بازگشایی مدارس مونترال daycares و فروشگاه ها به عنوان coronavirus موارد افزایش

کبک بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال روز دوشنبه در حالی که کسانی که در بیشتر مونترال منطقه در حال بازگشایی مارس 25. برای بار دوم استان را به عقب رانده بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در بیشتر مونترال منطقه با یک هفته دیگر.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: این استان را نزدیک نگه داشتن زبانه ها در مورد وضعیت در این شهرستان قبل از تصمیم گیری که آیا فروشگاه daycares و مدارس ابتدایی می تواند بازگشایی بعد از این ماه است.

ادامه مطلب: Quebec تاخیر بازگشایی مدارس مونترال daycares و فروشگاه ها به عنوان coronavirus موارد افزایش

در جای دیگر در کبک قرعه کشی پایانه های شروع به بازگشایی دوشنبه پس از تعطیل در 20 مارس با فروش در حال حرکت به آنلاین تنها. ایتالیایی, توالت تعیین کرده است May 11 به عنوان روز بازگشایی مدارس و daycares خارج بیشتر مونترال.

مدارس راهنمایی کالج ها و دانشگاه ها هستند به ماندن بسته تا سپتامبر است. کبک صنعت ساخت و ساز است که به طور کامل از شروع تا مارس 11, در حالی که شرکت های تولیدی در حال به از سرگیری عملیات همان روز با اولیه محدودیت در تعداد کارکنان است که می تواند کار در هر شیفت.

انتاریو

استان چهارشنبه اعلام کرد این است که اجازه می دهد تا غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن به صورت منظقه وانت در هفته آینده. برتر داگ فورد می گوید باغ مراکز و مهد کودک نیز اجازه داده می شود برای باز کردن در روز جمعه و فروشگاه های سخت افزاری و ایمنی فروشگاه ها عرضه خواهد شد مجاز به بازگشایی در روز شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید کسانی که در فروشگاه ها خواهد بود انتظار می رود به دنبال همان بهداشت عمومی اقدامات به عنوان فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در حال حاضر انجام, مانند, فیزیکی, فاصله, ارائه تماس با ما پرداخت و بهداشتی سطوح.

ادامه مطلب: انتاریو اعلام کرد منظقه وانت برای نمای خرده فروشی کامل بازگشایی باغ و مغازه های سخت افزار

انتاریو نیز تمدید آن سفارشات اضطراری که شامل ادامه داد: بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. اورژانس سفارش که مجموعه ای به پایان می رسد یکشنبه در حال حاضر تمدید شده است برای دو هفته دیگر به مارس 19.

آنها همچنین شامل ممنوعیت تجمعات عمومی بیش از پنج نفر بسته شدن کافه ها و رستوران ها به جز را خارج و تحویل کتابخانه ها, تئاتر و سالن های کنسرت, هوای آزاد, امکانات رفاهی از قبیل پارک و مراکز مراقبت کودک. این استان به طور جداگانه اعلام کرد که با بودجه عمومی مدارس بسته خواهد شد حداقل تا مارس 31.

انتاریو فروشگاه ها مشروب در حال گسترش فروشگاه ساعت است که کاهش در ماه مارس نورد قبل از افتتاح و بعد از بستن بار و در مراحل تا زمانی که آنها اعمال می شود به تمام فروشگاه ها در هفته اول ماه ژوئن است.

ساسکاچوان

ساسکاچوان مدارس تعطیل هستند از طریق سپتامبر با توجه به کروناویروس

ساسکاچوان مدارس تعطیل هستند از طریق سپتامبر با توجه به کروناویروس

این ساسکاچوان دولت در پنج فاز برنامه ریزی برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد آن آغاز شده دوشنبه با دندانپزشکان optometrists و دیگر متخصصان بهداشت مجاز به از سرگیری خدمات. فاز 1 نیز شامل بازگشایی دوره های گلف و اردو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فاز 2 به چراغ سبز برای کسب و کار خرده فروشی و سالن.

رستوران ها و سالن های ورزشی می تواند در فاز 3 اما با ظرفیت محدود. فاز 4 می تواند عرصه های استخر شنا و زمین های بازی باز. در فاز 5 استان را در نظر لغو محدودیت در اندازه تجمعات عمومی.

مانیتوبا

شیوع کروناویروس: Manitoba به طور موقت مطابقت متوسطه مدرسه بورسیه خزانه داری

شیوع کروناویروس: Manitoba به طور موقت مطابقت متوسطه مدرسه بورسیه خزانه داری

مانیتوبا مجاز دوشنبه سلامت ادارات از جمله دندانپزشکان متخصص کایروپراکتیک و فیزیوتراپیست ها به بازگشایی شده است. کسب و کار خرده فروشی در حال بازگشایی در نیمی از اشغال به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند اطمینان فیزیکی فاصله. رستوران می تواند بازگشایی patios و پیاده روی ، موزه ها و کتابخانه های باز دوشنبه اما اشغال است که به طور محدود به 50 درصد است.

ادامه مطلب: هیچ مورد جدید از coronavirus در مانیتوبا یکی احتمالی مورد در حال حاضر منفی

زمین های بازی گلف و تنیس در حال بازگشایی نیز همراه با پارک ها و اردو. مرحله دوم این است که برای شروع زودتر از ژوئن 1. که زمانی که به رستوران ها اجازه داده می شود برای باز کردن داخل سالن ناهارخوری و غیر تماسی کودکان ورزش را از سر گرفت. تجمع جمعی از قبیل کنسرت ها و رویدادهای ورزشی مهم در نظر گرفته شود قبل از سپتامبر.

آلبرتا

آلبرتا می بیند ” روزانه تعداد رو به کاهش اما دکتر Hinshaw خواستار احتیاط

آلبرتا می بیند ” روزانه تعداد رو به کاهش اما دکتر Hinshaw خواستار احتیاط

آلبرتا برنامه اجازه برخی از برنامه ریزی غیر فوری عمل جراحی شروع به دوشنبه. خدمات ارائه شده توسط دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و متخصصان پزشکی دیگر نیز به مجاز. گلف بازگشایی مارس 2, هر چند طرفدار مغازه ها و clubhouses توقیف باقی می ماند. در مه 14, کسب و کار خرده فروشی از قبیل پوشاک و مبلمان و کتابفروشی ها هستند مجاز به بازگشایی به تدریج.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شرکت کارگیل اتحادیه به شنوایی با Alberta روابط کار هیئت مدیره در هفته آینده

کافه ها و رستوران ها با نوار خدمات نیز خواهد شد مجاز به اجرا در نیمی از ظرفیت. فاز دوم نیز شامل پتانسیل کودکستان تا کلاس 12 کلاس _ با محدودیت _ و بازگشایی سینما و تئاتر دوباره با محدودیت. مرحله سوم را ببینید کاباره ها, ورزشگاه, استخر, تفریح و مراکز عرصه بازگشایی با محدودیت. هیچ جدول زمانی برای نهایی دو فاز است.

بریتیش کلمبیا

رشد سردرگمی بیش از جزئی re-opening of B. C. اقتصاد

رشد سردرگمی بیش از جزئی re-opening of B. C. اقتصاد

استان تدریجی است در بازگشایی اقتصاد خود را با برخی از خدمات بهداشتی درمانی و رسانه های خرده فروشی و رستوران ها و سالن های موزه ها و از سرگیری برخی از عملیات در اواسط ماه مه. همه دولت را بازگشایی طرح مشروط به سازمان ها و کسب و کار در حال توسعه برنامه ای است که به دنبال استانی دستورالعمل برای کنترل گسترش COVID-19.

ادامه مطلب: B. C. بالا, دکتر, خواستار صبر و احتیاط اقتصاد به آرامی بازگشایی تحت COVID-19

هتل ها و پارک ها را به دنبال خواهد داشت و در ماه ژوئن. ترکیبی از آنلاین و کلاس های متوسطه آموزش و پرورش است که برنامه ریزی شده برای سپتامبر همراه با کلاس های بازگشت برای دانش آموزان کودکستان تا کلاس 12. کنوانسیون های بزرگ, کنسرت های بین المللی گردشگری و ورزش حرفه ای با مخاطبان زنده خواهد بود و اجازه نداد به سر تا هر یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس جامعه مصونیت رسیده و یا درمان موثر می تواند ارائه شده برای این بیماری است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de