پلیس منتشر کرده اند فیلم دوربین مدار بسته از یک مرد می خواستم در ارتباط با “ترسناک” حمله به یک دکتر در راه خانه از محل کار.

این قربانی بود, به دنبال یک مرد در طول رفت و آمد در Docklands نور راه آهن (DLR) در شرق لندن در شب از 17 مارس.

با وجود تلاش برای بدست آوردن دور از او و درخواست از دیگران در قطار به راه رفتن با او مرد راندند او به زمین از پشت پس از او سمت چپ رویال ویکتوریا ایستگاه.

37 ساله بود به بیمارستان منتقل بریدگی و کبودی به دهان او. برخی از دندان های خود را نیز زدم در حمله.

کارآگاهان تحقیق در مورد این حمله منتشر کرده اند فیلم دوربین مدار بسته از آنها می خواهند برای شناسایی و نیز در تلاش برای ردیابی این دو مرد دیگر که راه می رفت با قربانی از ایستگاه تا مدت کوتاهی قبل از حمله.

مظنون یک مرد سالخورده در حدود 20 بود که با پوشیدن لباس خاکستری دویدن کف یک باشلق دار خاکستری بلوز های تیره کت و تیره رنگ کلاه در زمان حمله.

کارآگاه پاسبان Alister کیم گفت: “ما هیچ دلیلی برای این باور است که قربانی در این مورد به طور خاص هدف قرار داده بود چرا که او یک دکتر و یا کار برای بیمه خدمات درمانی.

“با این حال ما خواهد فورا به دنبال کمک به شناسایی این مرد است. قربانی گرفت, یک ترسناک مصیبت داشتن شده است به دنبال همراه شبکه حمل و نقل توسط این گمان که او را تنها نخواهد گذاشت و حتی پس از او به دنبال کمک از اعضای عمومی و ساخته شده یک تماس به پلیس.”

پس از او متوجه او شد که به دنبال آن در DLR پزشک اقدام به ارائه مهاجم خود را لغزش با تظاهر به ترک قطار در کنسرو شهر قبل از reboarding در آخرین لحظه اما نتوانست به او پرتاب کردن او دنباله.

در این لحظه او راندند به طبقه در قصابی جاده نزدیک به رویال ویکتوریا ایستگاه او در تلفن به پلیس.

دو نوجوان مظنون قتل NHS کارگر که پدرش درگذشت coronavirus-بیماری های مرتبط با

اسکاتلندیارد گفت که آنها نگه داشتن ذهن باز به عنوان انگیزه این حمله و مشتاق بودند به صحبت با افرادی که ممکن است شاهد هر یک از وقایع آن شب.

آقای کیم گفت: “من جذاب برای هر کسی که ممکن است را دیده اند هر قسمت از این حادثه یا در Shadwell DLR ایستگاه در DLR خود و یا زمانی که قربانی خاموش کردم و راه می رفت و به قصابان راه از رویال ویکتوریا ایستگاه.

“آیا شما شاید دیدن اقدامات قربانی به عنوان او خاموش کردم و پشت در قطار در کنسرو شهر به دنبال مظنون ؟ به طور خاص ما بسیار مشتاق به صحبت می کنند به دو شاهد که کمک به قربانی در سفر خود در خانه.

“فیلم دوربین مدار بسته را نشان می دهد یک مرد قدم زدن در جاده تجاری در نزدیکی محل اتصال آن با سیدنی خیابان قبل از حادثه. اگر کسی به رسمیت می شناسد این مرد من را می خواهیم آنها را به در تماس گرفتن.”

هر کسی با اطلاعات خواسته شده است برای تماس با پلیس متروپولیتن با تماس 101 و با استفاده از مرجع CAD 6121/17 Apr.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de