هر متخصص به شما خواهد گفت که این راز بزرگ پوست با استفاده از کرم های ضد آفتاب. نه تنها بهترین کرم های ضد آفتاب کمک به جلوگیری از سرطان پوست, اما آن را نیز متوقف می شود خورشید را اشعه مضر از شکستن کلاژن در پوست شما. تخریب های نور خورشید منجر به پیری زودرس و علل چین و چروک و افتادگی.

وجود دارد بسیاری از شرکت هایی که در حال ساخت همه نوع از کرم های ضد آفتاب است که شما در واقع می خواهید به استفاده از. من صحبت کردن در سبک لوسیون شما می خواهید برای رسیدن به در هر روز صورت, کرم های ضد آفتاب است که شما می توانید درخواست و ترکیب مانند آرایش و اسپری ضد آفتاب شما می توانید دوباره به بچه های خود را درست بعد از آنها پرش از استخر شنا.

اما وجود دارد بسیاری از مارک های و گزینه های خارج وجود دارد که انتخاب یک ضد آفتاب می تواند دلهره آور. لیست زیر خراش سطح از هر دو مواد معدنی و کرم های ضدآفتاب فیزیکی برجسته برخی از پرفروش ترین ضد آفتاب در آمازون به علاوه چند فرمول که کرم های ضد آفتاب بسیار خوش طعم تر برای پوشیدن دارم.

توجه داشته باشید که این محصولات به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما و بر اساس تحقیقات گسترده به گزینه های موجود در بازار است. قیمت دقیق که از انتشارات اما ممکن است تغییر کند.

Hawaiian Tropic

این لوسیون ضد آفتاب من در حال حاضر و با استفاده از دلیل آن را احساس می کند بسیار سبک وزن و پاک به راحتی. آن را مانند قرار دادن در لوسیون و آن را مرطوب پوست خشک مانند لوسیون به دلیل آن است که کره درخت روغن قلم. Forewarned می شود این است ظریف روشن و خاموش شدن به آن را به طوری که شما همیشه نگاه چندان کمی پر تلالو.

نفرت هر و همه زرق و برق ؟ سعی کنید موز قایق خورشید راحتی طیف گسترده ای لوسیون ضد آفتاب (SPF 50, $7.92 برای 6 اونس. در آمازون) برای شبیه آبرسان گزینه با UVA محافظت و UVB.

Neutrogena

بچه ها به ندرت می خواهید به نشستن هنوز هم به اندازه کافی بلند را برای شما به درخواست (و دوباره) کرم های ضد آفتاب. اما این کرم های ضد آفتاب برای کودکان و نوجوانان فرمول می رود به سرعت و به معنای کار بر روی پوست مرطوب. اسپری کاهش از طریق آب به پایبندی به پوست پس از استفاده از کرم های ضد آفتاب آسان است و بچه های خود را ماندن و محافظت و حتی به عنوان آنها تمام روز را صرف گرفتن در داخل و خارج از استخر.

Supergoop

اگر شما تا به حال تلاش برای rub in the white بازیگران در پشت سمت چپ توسط مواد معدنی کرم های ضدآفتاب تنها به پایان رسید تا به دنبال مانند یک شبح را در این چهره جدید کرم های ضد آفتاب. در سال های اخیر Supergoop شده است استارت کردن فرمول های جدید برای هر نیاز — مانند پودر ضد آفتاب شما می توانید ضربه تند وشدید زدن بر روی بیش از آرایش خود را در طول روز — برای پوست های چرب یا مستعد آکنه پوست! – و یا کرم های ضد آفتاب روغن که دارای رطوبت بر روی پوست شما. (توجه داشته باشید که Supergoop کاملا کارش با گوئینت پالترو را به طور مشابه به نام گوک با نام تجاری.)

برداشت من از این نام تجاری را صاف و Poreless در Sephora در هوی و هوس و این چیزی است که من در حال حاضر در حال استفاده است. در هر صورت کرم های ضد آفتاب استفاده کردم من عاشق این ترین دلیل آن احساس می کند مانند یک آغازگر تار من خلل و فرج و مات-تمام پاداش هنگامی که محصول را هدف اصلی است برای محافظت از پوست خود را از قرار گرفتن در معرض آفتاب.

آن را قطعا ارزان نیست اما آن را به ارزش هزینه برای من. ارزان و ارضا روی صورت, کرم ضد آفتاب اتمام آسیایی, کرم های ضد آفتاب زیر انتخاب کنید.

EltaMD

این EltaMD معدنی پوست حساس کرم های ضد آفتاب است که به خوبی دوست داشت چرا که با وجود این واقعیت است که آن را با استفاده از اکسید روی آن می رود روشن و ترکیب را به پوست خود را بدون ترک سفید بازیگران. من سعی کردم آن را از نزدیک و در آن می نشیند تا شما احساس نمی مانند شما با پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

فقط مراقب باشید در هنگام خرید مطمئن شوید که شما آن را خرید به طور مستقیم از آمازون نه یک شخص ثالث فروشنده به دلیل وجود آمازون خریداران ایم که گزارش دریافت محصولات تقلبی. (نشان داده است که SPF 40 نسخه اما من مرتبط با SPF 46 نسخه.)

مارمولک آبی

پزشکان توصیه می کنند که شما حد نوزاد خود را قرار گرفتن در معرض آفتاب با کلاه های لبه پهن بپوشانید خورشید-لباس های حفاظتی و سایه و است که شما نه با استفاده از مواد شیمیایی محصولات ضد آفتاب در نوزادان زیر شش ماه. پس از رسیدن به شش ماه نقطه عطف شما می توانید با استفاده از کرم های ضد آفتاب, اما چوب به فرمول است که از رنگ و بوی و که با استفاده از مواد معدنی (اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم) برای حفاظت از آفتاب.

این مارمولک آبی فرمول چک همه از آن جعبه برای کرم های ضد آفتاب برای نوزادان و بطری تبدیل به رنگ صورتی در خورشید به شما ارنج زدن به درخواست مجدد.

Neutrogena

ورزش و آب-مقاوم در برابر محصولات ضد آفتاب می تواند احساس ضخیم و چرب اما من دوست دارم Neutrogena را در خط دفاع به دلیل آن را بیشتر سبک آن را مقاوم در برابر آب تا 80 دقیقه و آن را مانند بوی گرمسیری آشامیدنی. اسپری بسیار آسان است به اعمال می شود و می آید در SPF 70. این خط نیز در دسترس به عنوان یک لوسیون ضد آفتاب و یا چوب.

اگر شما می خواهید و یا نیاز به چیزی بدون عطر و سعی کنید موز قایق را به سادگی محافظت از ورزش, کرم های ضد آفتاب است که البته به هر گونه عطر اضافه شده.

Biore

خوب اگر شما مراقبت از پوست nerd مثل من آماده به سقوط آسیایی, کرم های ضد آفتاب محصول سوراخ خرگوش. کره جنوبی و ژاپنی با مارک های مراقبت از پوست تبدیل شده اند به خوبی شناخته شده برای کرم های ضد آفتاب است که با استفاده از مواد شیمیایی مختلف از چه تایید شده توسط FDA به منظور ارائه حفاظت برتر از تخریب های نور خورشید.

یکی از wildly محبوب آسیایی, کرم های ضدآفتاب است Biore را که نازک, نور, فرمول هیالورونیک اسید است که در می آمیزد به راحتی و نمی منافذ مسدود است که خبر خوبی برای پوست چرب. در حالی که شما نمی توانید آن را در فروشگاه ما-به دلیل FDA — آن را به راحتی در دسترس در آمازون و دیگر خرده فروشان مانند YesStyle.

فقط می دانم که این محصولات را کشتی از آسیا و از طریق گمرک به طوری که آنها تقریبا به طور قطع نمی رسند در دو روز نخست ،

COSRX

اگر Biore نیست خود را با نام تجاری یکی دیگر از گزینه عالی برای آسیایی, کرم های ضد آفتاب COSRX ورا تسکین دهنده کرم های ضد آفتاب SPF50 PA+++. این امر مانند یک مرطوب کننده سبک فراهم می کند و پوست بیش از حد. آن خود را محافظت می کند پوست و مبارزه هر دو اشعه UVA و UVB.

منتقدان می گویند این ضد آفتاب نیست چرب را ترک نمی کند یک فیلم به رنگ سفید و به سرعت جذب می شود. اگر شما پوست حساس, به این آلوئه ورا فرمول یک را امتحان کنید.

چگونه برای انتخاب بهترین کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب است که ستیز محصول به دلیل وجود اغلب مقدار زیادی از اختلاف نظر در آن کرم های ضد آفتاب و مواد شیمیایی بی خطر هستند چه SPF مناسب است و یا نه از کرم های ضد آفتاب مضرات صخره های مرجانی.

در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد کرم های ضد آفتاب در سال 2020:

1. هر کس باید پوشیدن کرم های ضد آفتاب بدون در نظر گرفتن رنگ پوست, چرا که هر کسی می تواند سرطان پوست است.

2. کرم های ضد آفتاب محافظت در برابر هر دو اشعه UVA و UVB آسیب های پوستی و چین و چروک.

3. هر دو فیزیکی و شیمیایی کرم های ضدآفتاب در نظر گرفته موثر و امن است. شیمیایی کرم های ضدآفتاب حاوی مواد تشکیل دهنده فعال مانند oxybenzone, avobenzone دی homosalate ، octinoxate, octisalate و octocrylene که جذب اشعه uv.

4. فیزیکی کرم های ضد آفتاب — با اکسید روی و تیتانیوم دی اکسید و یا هر دو به عنوان فعال مواد تشکیل دهنده کرم های ضد آفتاب — خوب برای کسانی که با پوست حساس و مستعد آکنه, پوست و فرمول های جدید بسیار آسان تر به ترکیب از قبل گچی نسخه.

5. آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند با استفاده از broad-spectrum حفاظت کرم های ضد آفتاب با SPF 30 است که بلوک های UVA و UVB. اشعه UVA سرعت بخشیدن به روند پیری سلول های پوست و بهبود چین و چروک در حالی که اشعه UVB آسیب سلول های پوست باعث سوختگی و اعتقاد به علت سرطان پوست است.

6. هیچ کرم های ضد آفتاب می تواند بلوک 100% از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش. SPF 30 کرم های ضدآفتاب بلوک 97 درصد از اشعه UVB و در SPFs بالا که افزایش حفاظت ناچیز است.

7. تمام کرم های ضد آفتاب بدون در نظر گرفتن SPF مالش کردن و یا شکستن در پوست خود در این دوره از 2 ساعت-حتی سریع تر اگر شما در حال شنا کردن یا عرق کردن.

8. ایالت هاوایی; کلید غرب فلوریدا; و چند جزیره کشور ممنوع کرم های ضدآفتاب با oxybenzone چون یک مطالعه علمی نشان داد که آن می تواند کشتن مرجان. در حال حاضر هیچ یک از این ممنوعیت ها در اثر — دو در ایالات متحده شروع به 2021. برخی از شرکت ها در حال فروش “ریف امن” کرم های ضد آفتاب است که رعایت این ممنوعیت.

بیشتر, مراقبت از پوست, پوشش

در اصل منتشر شد.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de