gettyimages-1094192534

اسکندریه Ocasio-کورتز.

برنده McNamee/گتی

آنچه را جذب می کند به اندازه کافی برای به دست آوردن یک پلاریزه کنگره برای باز کردن توییتر پیام های مستقیم برای اولین بار در سال ؟ Animal Crossing: New Horizons ،

پنج شنبه شب اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی در مورد شادی تازه کشف شده برای این بازی که به او کردم روز پیش و خواست اگر او می تواند در دیدار مردم دیگر جزایر به “ترک توجه داشته باشید و یا دودل خود را در تابلوهای اعلانات”.

چرا بله شما می توانید AOC!

Ocasio-کورتز گفت: او را باز توییتر پیام های مستقیم برای اولین بار از مارک زوکربرگ کنگره شنوایی در ماه اکتبر گذشته به منظور دریافت کدهای مورد نیاز برای رسیدن به ماموریت خود را.

به شما به عنوان انتظار می رود این باعث هیجان زیادی در میان AOC را 6.8 میلیون پیروان. فیلمنامه Gary Whitta پیشنهاد آقای جان آمده بر روی اواخر شب نشان می دهد بحث تنظیم او ایجاد شده در جزیره خود را برای مصاحبه خواهد بود که در میان بیشتر سورئال چیزهایی اتفاق می افتد در سال 2020 — سورئال ترین سال.

Ocasio-کورتز باز توییتر خود DMs دقیقا چهار دقیقه خسته از پتانسیل سیل از سوء استفاده از اینترنت ، اما نتایج شگفت انگیزی دلگرم:

در حال حاضر 30, Ocasio-کورتز گرفت و در سن 29 و او جوانترین زن برای خدمت در کنگره است. او غیر معمول در میان سیاستمداران برای بودن با “آن” به عنوان آنها می گویند. او endears خودش را به میلیون ها نفر از طرفداران منظم Instagram live بخار و توییتر انگلیسی دوبله. سال گذشته او زد و یک کارگاه آموزشی برای کمک به او همکار دموکرات درک رسانه های اجتماعی.

Animal Crossing: New Horizons در ضمن شده است به طور غیر منتظره ای عظیم الجثه آمار برای نینتندو است. آن را به فروش بیش از 13 میلیون نسخه از آن در مارس 20, تاریخ انتشار, یک پرش بزرگ بیش از عناوین قبلی در حق رای دادن.

این بازی به ارمغان می آورد شما را به یک جزیره خالی از سکنه و وظایف شما را با تبدیل آن به یک بهشت است. اما بازیکنان انجام داده اند به مراتب بیشتر از ماهی گرفتن اشکالات و جمع آوری مبلمان. یک زن و شوهر واقعی-زندگی كوتاه در دنیای مجازی یک شرکت تصمیم به میزبان خود همایش فن آوری های درون بازی و عبور از حیوانات ممنوع اعلام شد در چین پس از علاقهمندان به بازی در دلار هنگ کنگ تبدیل جزیره خود را به یک مجازی در اعتراض به منطقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de