سازمان دیده بان رایگان livestream از John Wick با یک مقدمه از کیانو ریوز و هلی بری شب جمعه – CNET


john-wick

Lionsgate

به یاد داشته باشید فیلم تئاتر ؟ من آنها را از دست ندهید. به عنوان مزاحم به عنوان تئاتر تجربه می تواند گاهی اوقات وجود یک هیجان خاص و تماشایی است که می آید از حضور در یک رویداد که به صورت هدفمند طراحی شده به شما نشان می دهد یک فیلم در یک زمان خاص. کوه در می رم از طریق “در حال حاضر محبوب در Netflix بکشد” گزینه های نوع محدودتر در مقایسه با. اگر شما می خواهید برای پس گرفتن یک فیلم کمی سحر و جادو در خانه, Fandango است که در اینجا برای کمک به. فردا, جمعه, مه 8 در 6 p. m. PT لحن به Fandango Movieclips کانال در یوتیوب برای تماشای رایگان livestream از John Wick.

افشای کامل: من عشق ورزیدن John Wick فیلم و به این نتیجه رسیده اند که بیش از ماتریس بیش از نقطه شکستن John Wick کامل خودرو برای ریوز که به نظر می رسد ارگانیک در تعلق این فیلم را در جهان به عنوان اگر او بودند به دنیا آمد برای این نقش است.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید که من ایستاده در ریوز و John Wick اجازه دهید من می گویند که این باید یک شب. این فیلم خواهد شد که توسط جیمی لی کورتیس و او را کشت و از مهمانان ویژه. کیانو ریوز و هلی بری (که بازی صوفیه در John Wick: فصل 3) را در دست داشته باشد به ویژه معرفی فیلم و دیگر مهمانان شامل Lance Reddick (شارون) و آسیا کیت دیلون (Adjudicator در فصل 3) و همچنین فیلمسازان Chad Stahelski و دیوید لیچ.

در طول غربالگری شما باید یک فرصت برای حمایت از این کشور به طور موقت بیکار سینما کارکنان با اهداء کمک نقدی به ویل راجرز Motion Picture پیشگامان پایه و اساس است که به طور فعال کمک به عکس متحرک کارگران صنعت با کمک های مالی.

می خواهید برای دریافت در خلق و خوی برای برخی از کیانو? اینجا John Wick mashup فاندانگو در حال حاضر قرار داده و با هم در راستای عمل شب جمعه:

برای آخرین ماه یا بیشتر Fandango شده بود همکاری با Lionsgate به livestream فیلم هر شب جمعه. هفته گذشته شامل بازی های گرسنگی, کثیف, رقص, و لا لا زمین.

نیاز بیشتر سرگرمی ؟ فراموش نکنید که برای بررسی از بهترین فیلم های شما می توانید جریان به صورت رایگان در حال حاضر. و اگر شما از ذهن نیست پرداخت چند دلار برای برخی از فیلم ها در اینجا فیلم هایی که وارد شده اند در جریان خدمات اولیه به لطف coronavirus.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Coronavirus می تواند بر فیلم برای سال


6:08

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر