بوریس جانسون نشان داده است که برخی از عناصر انگلستان coronavirus مستند می تواند کاسته هفته آینده به عنوان او مواجه کباب از آقا Keir Starmer در اولین PMQs بیش از “افزایش” مرگ و میر در مراقبت از خانه و دولت اولیه ترک تماس با ما-ردیابی.

ترس مطرح شده است که “مخرب” هشدارهای جعلی می تواند تولید شده توسط جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار اضافه کردن به قبل از نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران و اینکه آیا این نرم افزار حتی قابل استفاده بود. آن است که trialled در جزیره موجود زنده در ابتدا توسط بهورزان و توسط جمعیت عمومی از فردا.

یک شبه گزارش آمده است که Rishi Sunak شد خانههای گلی خالی یک پایان و یا حداقل یک کاهش تدریجی خاموش از دولت کردند طرح در ماه جولای. بیش از 6 میلیون نفر از کارگران در حال حاضر furloughed.

در ضمن مت Hancock گفت: هیچ شواهد نشان می دهد coronavirus یک انسان ساخته شده است. virus. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا آن را نشان می دهد ممکن است به عنوان او تلاش برای شمع فشار بر چین بیش از آن در اوایل دست زدن به Covid-19 و ما شیوع همچنان ادامه دارد.

NHS ردیابی برنامه های آسیب پذیر به fakery’

جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال مخرب هشدار باعث مردم برای منزوی کردن بی ارزش است و هشدار داده می نویسد لیز Dearden.

این برنامه که trialled در جزیره موجود زنده می گوید کاربران اگر کسی آنها در مجاورت با ممکن است مبتلا به کروناویروس معنی آنها در معرض می تواند.

اما از آنجا که کاربران می توانید مجموعه ای هشدار خود را با گزارش علائم – به جای مثبت Covid-19 نتایج آزمون — از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال کاذب هشدار.
 

تایوان در تماس های که به دست اول اطلاعات

تایوان دارای تکرار آن تماس برای سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای مقابله با آن به طور مستقیم و کمک به مقامات بهداشتی به دست آوردن اطلاعات دست اول در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تایوان است که از مطالعه حذف از سازمان ملل متحد بدن چون چین در نظر آن را یک استان و نه یک دولت مستقل.

مقامات در تایپه می گویند این است که ایجاد یک شکاف در جهانی مبارزه با کروناویروس و تهدید به جزیره سلامت.
 

وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: تایوان می خواستم مناسب دسترسی به این که اضافه کرد: “برای تایوان آنچه ما می خواهیم این است که اطلاعات دست اول. هر گونه دست دوم اطلاعات را کند میکند و هر گونه اقدامات ما را و تحریف قضاوت ما در مورد این بیماری همه گیر مانند ما قادر به دیدن جنگل درختان است.

“اما اگر ما می تواند ما را در دریافت اطلاعات دست اول در درون سازمان ما می توانید کل تصویر است و می تواند واکنش نشان می دهند و فعالانه با ایجاد سیستم های مختلف و یا سیاست.”

آلمانی رهبران موافق پیش نویس طرح کاهش

آلمان فدرال و رهبران دولت توافق کرده اند که در تمام مغازه ها و آماتور در فضای باز ورزش می تواند دوباره باز کردن یک سند پیش نویس نشان می دهد.

کاغذ دیده می شود رویترز مورخ اواخر در 5 مه آماده شد فدرال معاونت رئیس Helge براون و سران منطقه ای chancelleries برای یک کنفرانس تلفنی آنگلا مرکل است که با توجه به برگزاری با premiers 16 متحده بعد از آن در روز چهارشنبه.

بر اساس عفونت سطح متحده تصمیم خود را در مورد تدریجی باز شدن دانشگاه ها, رستوران ها, هتل ها, نمایشگاه ها, لوازم آرایشی و بهداشتی studios, فاحشه, تئاتر, تناسب اندام استودیو سینما و دیسکو همه در زیر برخی از بهداشت و فاصله مفاهیم گفت: پیش نویس است.

تبلیغات

دولت مشاور واریز شده و پس از عبور مستند

کلید دانشمند ارائه مشاوره به دولت در coronavirus همه گیر استعفا داد پس از موازین اجتماعی فاصله محدودیت اعتراف او به یک “خطا در قضاوت”, می نویسد: اشلی Cowburn.

پروفسور نیل فرگوسن, متخصص اپیدمیولوژی که مدل سازی متقاعد بوریس جانسون به مطبوعات در آستانه با بریتانیا گسترده مستند ایستاده بود را از علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (Sage) پس از اتهامات منتشر شده در دیلی تلگراف.
 

Sunak ponders پایان به طرح کردند

Rishi Sunak وزن گزینه های خود را در چگونه برای پایان دادن به دولت را طرح کردند.

وجود دارد برخی از نگرانی های بیش از هزینه این طرح با آخرین ارقام نشان 6.3 میلیون نفر داشتن تا 80 درصد از حقوق خود را پرداخت توسط خزانه در هزینه £8bn.

تایمز گزارش داد که آقای Sunak اعلام خواهد کرد قصد دارد هفته آینده در مورد نحوه باد کردن این طرح از ماه جولای با گزینه های از جمله برش یارانه سطح و کاهش £2,500 کلاه در پرداخت های ماهانه.

با این حال وزارت خزانه داری اصرار داشت که “هیچ تصمیم گیری نشده است گرفته شده است”.
 

 

یک سوم اسکاتلندی مشاغل ‘در معرض خطر” و یا تحت دولت

یک سوم از اسکاتلند نیروی کار می تواند furloughed و یا از دست دادن شغل خود به دلیل Covid-19 pandemic یک مخزن فکر می کنم هشدار داده است.

در گزارش جدید موسسه تحقیقات سیاست عمومی (IPPR) گفت که تا به 750,000 کارگران می تواند ثبت نام در انگلستان دولت شغل احتباس طرح در طول این سه ماهه.

این تجزیه و تحلیل همچنین ادعا کرد تا 150000 نفر می تواند از دست دادن شغل خود معنی 900,000 اسکاتلندی در مجموع می تواند furloughed یا از کار معادل یک سوم از کل نیروی کار است.

تبلیغات

استرالیا قصد دارد Covid ضد اقتصاد اواسط سال

استرالیا امیدوار است تا اقتصاد خود را تا و در حال اجرا و محافظت شده در برابر coronavirus ژوئیه اسکات موریسون گفت: در روز چهارشنبه.

یک میلیون نفر از مردم در حال حاضر بیکار.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از کسب و کار این را بازگشت به عملیات هر چند رسانه های محلی گزارش استرالیا برنامه ریزی شده برای سه مرحله بازگشایی.

کافه ها و رستوران ها و خرده فروشی در حال انتظار به میان برای اولین بار به اجازه بازگشایی با سخت اجتماعی فاصله قوانین در محل. بارها اجتماعی که در آن فاصله است سخت تر خواهد بود احتمالا در میان گذشته به طور کامل بازگشایی شده است.

استرالیا تا به حال کمتر از 7,000 تایید موارد coronavirus و 96 مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته Covid-19 مشاوره سرنگون دانشمند مدعی

فدرال دانشمند که می گوید او برداشته شد از پست خود پس از ابراز مخالفت با این اثر یک اثبات نشده مالاریا مواد مخدر به مبارزه با کروناویروس ثبت شده است یک خلاف کاران شکایت وی از سوی مامورین که هشدارهای خود اخراج شدند توسط دولت می نویسد: Alex وودوارد.

دکتر ریک روشن که منجر دفتر نظارت بر توسعه یک واکسن می گوید مقامات راه اندازی یک “بی اساس کمپین اسمیر” علیه او و وارد “آشکارا نادرست و اتهامات در مورد عملکرد خود در تلاش برای توجیه آنچه که به وضوح یک تلافی جویانه تنزل” پس از مخالفت گسترده با استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین.
 

فرگوسن ‘حق’ به گام پایین

جیمز Brokenshire گفته پروفسور نیل فرگوسن هم درست در استعفا پس از مستند نقض قوانین.

امنیتی وزیر آقای Brokenshire گفت BBC صبحانه: “پروفسور فرگوسن است و بدیهی است که مجموعه ای را که او باید abided قوانین است که آن را یک مرور خطا در قضاوت و کسانی که قوانین اجتماعی فاصله بسیار محکم هنوز هم مورد نیاز است.

“من فکر می کنم او گرفته شده که البته حق اقدام در این زمینه. به وضوح کار دولت مشاوران علمی گروه همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات

بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر است برای افراد معلول سازمان ملل متحد با رهبر می گوید

یک میلیارد نفر معلول در صورت یک زمان سخت تر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان ملل متحد دبیرکل گفته است.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر نشان داد که تا چه حد افراد معلول بودند به حاشیه رانده شد و تشدید نابرابری آنها در حال حاضر چهره مانند فقر و نرخ بالاتر از خشونت و غفلت و سوء استفاده است.

Covid-19 اغلب شدید در افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود افزایش احتمال مرگ و معلول و سالمند زندگی می کنند که در مراقبت از خانه ها و موسسات به ویژه آسیب پذیر از آنجایی که آنها ممکن است به صورت موانع به سلامت, مراقبت از بهداشت خوب و اجتماعی فاصله, Mr اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است.

ایمنی نسبت به ویروس در تک چهره در جمهوری چک

ایمنی به Covid-19 تا ساختمان است بسیار به آرامی در جمهوری چک و به احتمال زیاد پوشش نمی دهد بیش از 5 درصد از جمعیت این کشور را وزارت بهداشت گفت: در روز چهارشنبه.

ارقام اولیه از یک توده تست برای آنتی بادی است که آغاز شده در ماه آوریل است.

اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه

بیش از 3.6 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس در سراسر جهان و تقریبا 256,000 مرگ و میر گزارش شده می نویسد کیار جوردانو.

انگلستان در حال حاضر دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا پس از پیشی گرفتن از ایتالیا با مجموع 29,427 مرگ و میر. در اینجا این است که خود را صبح جلسه از coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه.
 

تبلیغات

وزیر لگد می توانید در پایین جاده در فقدان آزمون

جیمز Brokenshire خواسته شده است در مورد پذیرش توسط انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries, که تا به حال شده است وجود دارد نامحدود ظرفیت یک “رویکرد متفاوتی” می تواند گرفته شده اند در ترک زود هنگام تماس ردیابی در 12 مارس.

“در جستجوی گنجینه” باید پرسید که بعدا در مورد پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر او اصرار داشت.

امنیتی وزیر گفت BBC صبحانه: “من فکر می کنم این چالش این است که به عنوان یک کشور در حالی که ما در بسیاری از چیزهای مختلف – ما در این جهان پیشرو آزمایشگاه – ظرفیت کلی و مقیاس چیزی است که ما را ندارد.”

وی افزود: “روشن است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای جستجوی گنجینه هنگامی که ما از این طریق و چگونه ما اطمینان حاصل شود که ما به عنوان بهترین آمادگی به عنوان ما می تواند آموزش و استفاده از درس از این تجربه است.

“اما در همان زمان ما باید با دقت تمرکز بر اینجا و در حال حاضر به دنبال این گام های بعدی و حصول اطمینان از که ما این کار را با دقت مناسب برای دریافت از طریق این ویروس است.”
 

سنگاپور و ارقام

سنگاپور و وزارت بهداشت تایید 788 جدید کروناویروس موارد در چهارشنبه گرفتن شهر-دولت شمارش به 20,198.

کره جنوبی بیمار 31 توسط یک هشدار به NHS توسعه دهندگان نرم افزار

به عنوان محاکمات شروع برای بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه این هفته دولت بریتانیا امیدوار است به تکرار موفقیت کره جنوبی در حاوی coronavirus در حالی که هنوز هم اجازه می دهد زندگی اقتصادی و اجتماعی را به جای می نویسد کنراد دانکن.

شرق کشور آسیایی را دریافت کرده است ستایش برای نحوه برخورد با Covid-19 همه گیر با استفاده از انبوه, تست ردیابی فن آوری و عزت نفس و انزوا به کنترل شیوع آن بدون توسل به یک سخت مستند.
 

تبلیغات

روسیه می بیند پنج رقم افزایش در موارد

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافت 10,559 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن در سراسر کشور شمارش به 165,929 کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز روز چهارشنبه گفت:.

این چهارمین روز متوالی است که موارد افزایش یافته است توسط بیش از 10 ، 000. روسیه همچنین گزارش داد 86 جدید مرگ و میر آوردن آن مرگ و میر به 1,537.

هنکاک چهره قضایی بررسی بیش نیست زنده’ سفارشات

به وزیر بهداشت شده است با تهدید یک بررسی قضایی در میان ترس بيماران حقوق بشر در معرض خطر هستند از استفاده نادرست از بحث برانگیز نیست زنده سفارشات در طول coronavirus همه گیر می نویسد شان Lintern.

وزیران گفته شده است که آنها باید با استفاده از قدرت اضطراری به موضوع از یک جهت به پزشکان و پرستاران در بیمه خدمات درمانی نیاز آنها را مطابق با قانون در تلاش برای احيای سفارشات (DNARS) و برای اطمینان از بیماران به درستی مشورت.

در هفته های اخیر شده اند وجود دارد تعدادی از گزارش بيماران DNARs در جای خود قرار داده و بدون دانش خود را و یا در GPs تحمیل پتو تصمیم گیری باعث یک نامه هشدار از NHS انگلستان ارشد, پرستار, در ماه گذشته.
 

چین پول اضافی برای واکسن شکار

چین را گسترش می دهد کمک های مالی خود را در صورت نیاز به حمایت از ابتکار سازمان ملل متحد برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن و درمان Covid-19 وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت:.

سخنگوی وزارت Hua Chunying نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چه مقدار بودجه چین ممکن است به من بدهید.

کشورها در سراسر جهان وعده داده شده در این هفته به ارائه بیش از £6.5 میلیارد دلار به جستجو.
 

تبلیغات

توکیو عفونت رای دادن قطره

توکیو گزارش داد 38 مورد از coronavirus در چهارشنبه Jiji نیوز گفت: به مناسبت پنجمین مستقیم بعد از کاهش تعداد عفونت های جدید در ژاپن سرمایه است.

شینزو آبه گسترده در سراسر کشور وضعیت اضطراری در روز دوشنبه تا 31 مارس گفت: ميزان عفونت کرده بود و در عین حال به رها کردن به اندازه کافی برای توجیه پایان دادن به اقدامات.

انگلستان به دنیا دومین کشور اعلام کرد: مرگ و میر. اما آن را پیچیده تر از آن است

بریتانیا در حال حاضر ثبت 32,000 مرگ و میر با کروناویروس یک شکل است که فقط پیشی گیرد و ایتالیا در حالی که ما در کل می ایستد و در حدود 70,000. این در حال حاضر در ایران توسط بوریس جانسون منتقدان به عنوان اثبات این که پاسخ او به این بیماری همه گیر شده است و بدتر از هر کسی به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می نویسد جان Rentoul.

اما انگلستان رتبه بندی در جدول لیگ از غم و اندوه و دلایل آن در حال پیچیده تر از آن است. پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی انگلستان مجموعه ای از برخی از آنها در دولت در جلسه هفته گذشته است.

اول, کشورهای مختلف ضبط و میر متفاوت است. ایتالیا رقم به احتمال زیاد به کم گرفتن به عنوان این است که چین در حال حاضر ایستاده در کمتر از 5,000 مرگ و میر. برخی از کشورها هستند بیشتر احتمال دارد به رکورد Covid-19 یا مشکوک Covid-19 با مرگ و اینکه آیا یا نه آن گزارش شده است به عنوان علت مرگ است. یک “مرگ با کروناویروس” متفاوت است از “مرگ و میر ناشی از کوروناویروس”.
 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de