Uber سه ماهه اول سال جاری درآمد نمایش عظیم ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس – CNET


uber-cash-1
آنجلا Lang/CNET

بارگذاری نشده تا به حال یک زمان آسان به عنوان یک شرکت عمومی است. رمان coronavirusآورده است که بسیاری از سوار-نقطه کسب و کار شرکت را به توقف کمک کنید. در روز پنج شنبه بارگذاری اولین-درآمد سه ماهه برجسته مشکلات مالی این شرکت را تجربه کرده است, نشان دادن ضرر و زیان قابل توجهی.

Uber گفت: درآمد خود را افزایش 14 درصد از سال قبل به $3.54 میلیارد کمی ضرب و شتم متوسط تحلیلگر پیش بینی $3.51 میلیارد دلار است. اما این شرکت ارسال شده از دست دادن خالص $2.9 میلیارد دلار در سه ماهه اول بود که بیشتر از حد انتظار تحلیلگران. این بزرگترین دست دادن که Uber ثبت کرده است بیش از گذشته سه چهارم.

“در حالی که ما سواری کسب و کار شده و ضربه های سخت و مداوم همه گیر ما گرفته اند و اقدام سریع برای حفظ قدرت ما در ترازنامه تمرکز منابع اضافی در حال بارگذاری می خورد و آماده سازی ما برای هر گونه بهبود سناریو” Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi در بیانیه ای گفت. “ما رد پای جهانی متغیر و ساختار هزینه باقی می ماند یک مزیت مهم به عنوان انتظار ما این است که سواری بازیابی متفاوت خواهد بود توسط شهرستان و کشور است.”

به عنوان مدیر عامل شرکت نشان داد بارگذاری دیده است هسته آن سوار-نقطه کسب و کار به طور قابل توجهی تحت تاثیر این بیماری همه گیرو حتی به عنوان شرکت تلاش کرده است به گسترش ارائه شده است. در طول چند ماه گذشته این شرکت گذاشته کارکنان توقیف دفاتر در سراسر جهان دیده می شود و سهام آن کاهش قیمت 68% از 41 دلار در اواسط ماه فوریه به 13 دلار در اواسط ماه مارس.

Uber نیست به تنهایی. کل اقتصاد است و زمین به توقف در طول همه گیر و مربوط به سفر کسب و کار شده اند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار. Airbnb گفت تخمگذار کردن 25 درصد از کارکنان خود را در اوایل این هفته و Lyft گفت: در هفته گذشته آن را رها از 17 درصد از نیروی کار خود را.

در روز سه شنبه بارگذاری شد تخمگذار کردن 14 درصد از کارکنان تمام وقت, در مورد 3,700 مردم است. این شرکت گفت: اخراج بخشی از یک طرح به منظور کاهش هزینه های عملیاتی با توجه به “چالش های اقتصادی و عدم اطمینان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.” Khosrowshahi نیز موافقت خود را صرف حقوق و دستمزد پایه باقی مانده از سال است. Uber در حال حاضر اجازه دهید به بیش از 1000 کارمند در سه دوره از کاهش در پاییز گذشته.

در طول سه ماهه اول بارگذاری گیر به آن “Uber برای همه چیز” سرود تمرکز بر روی آن بارگذاری می خورد و خدمات تحویل مواد غذایی و شروع طرح های جدید مانند دادن خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران رایگان و وعده های غذایی. این شرکت همچنین homed در آن بارگذاری حمل و نقل حمل و نقل خدمات برای تحویل کالا در سراسر کشور است.

در روز پنج شنبه بارگذاری گفت: آن منجر $170 میلیون دلار سرمایه گذاری در روروک مخصوص بچه ها, شرکت آهک. دیگر حامیان شامل حروف الفبا Bain Capital سرمایه گذاری و GV. با سرمایه گذاری آهک به دست آورد بارگذاری را دوچرخه و اجاره روروک مخصوص بچه ها, کسب و کار شناخته شده به عنوان پرش. Uber گفت: آهک را در حال حاضر بیشتر یکپارچه را به برنامه خود را.

بارگذاری شده موانع در جبهه های دیگر بیش از حد. همراه با Lyft این شرکت رو به یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط ایالت کالیفرنیا است که می تواند هزینه آنها صدها میلیون دلار جریمه های مدنی. دولت دادستان کل خاویر بکررا در زمینه طرح دعوی در دادگاه در برابر دو سوار-نقطه شرکت در روز سه شنبه ادعا آنها به نقض قانون دولت AB 5. این قانون که به اثر رفت در ماه ژانویه با هدف اطمینان از کارگران کافی نیروی کار حمایت, طبقه بندی آنها به عنوان کارکنان.

و به عنوان بسیاری از نقاط جهان همچنان پناه در محل با کروناویروس شیوع بارگذاری کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند در شار.

“در طرف دیگر از این تاریک دره Uber مدل کسب و کار به احتمال زیاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت برای چند سال آینده (حداقل)” Wedbush تحلیلگران نوشت: در یادداشت روز چهارشنبه. “این شرکت باید منطقی هزینه ها و کوچکتر عملیات به تمرکز بر رسیدن به سودآوری در این ‘طبیعی’ پس زمینه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر