بانک مرکزی انگلیس هشدار داد پنج شنبه که اقتصاد بریتانیا می تواند رنج می برند عمیق ترین آن سالانه انقباض در بیش از سه قرن به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از تندرست سال آینده.

در آنچه آن را توصیف به عنوان “قابل قبول” سناریو بانک گفت: اقتصاد بریتانیا خواهد بود 30 درصد کوچکتر در پایان نیمه اول سال از آن بود که در شروع آن با سه ماهه دوم شاهد 25 درصد رکود به تنهایی زیر 3 درصد کاهش ،

بیکاری پیش بینی شده است به بیش از دو برابر و به حدود 9 درصد است اما این رقم شامل نمی شود 6 میلیون کارگر است که باید حفظ شده است توسط شرکت به عنوان بخشی از یک طرح است که می بیند این دولت پرداخت تا 80 درصد از حقوق و دستمزد.

ادامه مطلب: بریتانیا می گوید coronavirus مرگ و میر در حال حاضر بالاتر از 32,000 بالاترین در اروپا

بانک مرکزی گفت: اقتصاد باید شروع به بهبود می یابند در طول نیمه دوم سال به عنوان مستند محدودیت شروع به برداشته شود و “مادی” در بخش دوم از این دوره است. آن اشاره کرد که timeliest شاخص های از انگلستان تقاضای باید تثبیت شده در هفته های اخیر البته در سطوح بسیار پایین بعد از بی سابقه آبشار در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان یک نتیجه آن را پیش بینی می کند که اقتصاد را تا پایان سال 2020 با 14 درصد انقباض. با توجه به آمارهای بانک خواهد بود که بزرگترین میزان کاهش پس از 1706 و به طور قابل توجهی بیش از هر چیزی دیده می شود در پس از جنگ جهانی اول زمانی که اقتصاد نیز کم گذاشته اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. پیش بینی سقوط نیز سه برابر بیشتر از رکود 2008-9 در طول بحران مالی جهانی.

در دراز مدت این بانک معتقد است که اقتصاد بریتانیا می تواند احیای سرعت اگر همه گیر می آید تحت کنترل در سطح جهان است. این فکر می کند که اقتصاد می تواند انتخاب کنید تا 15 درصد در سال آینده خواهد بود که بزرگترین افزایش سالانه پس از 1704. در واقع این بانک انتظار دارد که اقتصاد به بیشتر یا کمتر را به جایی که آن را قبل از وقوع در عرض سه سال با بخش مالی کمک به بخش شرکت ها از طریق فشار است.

شیوع کروناویروس: بریتانیا رونمایی تضمین زندگی برنامه ریزی برای مراقبت از سلامت کارگران

شیوع کروناویروس: بریتانیا رونمایی تضمین زندگی برنامه ریزی برای مراقبت از سلامت کارگران

“ما انتظار بهبود اقتصاد به طول زمان اتفاق می افتد اگر چه خیلی بیشتر به سرعت از جلو و پشت از بحران مالی جهانی گفت:” اندرو بیلی بانک فرماندار جدید که تنها شده است در راس پس از مارس.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت برخی دراز مدت آسیب به ظرفیت های اقتصاد اما در سناریوی ما قضاوت در این اثر به نسبتا کوچک است.”

این سناریو به وضوح بستگی دارد در چه مدت این مستند محدودیت در محل باقی می ماند. این بانک به عهده گرفت که هر دو طرح کردند و اجتماعی فاصله دستورالعمل خواهد بود فاز بین ماه های ژوئن و پایان سال. آن را در ضمن در میان نیست در موج دوم از عفونت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این چشم انداز تیره صادر شد پس از سیاست های پولی بانک کمیته تصمیم به نگه داشتن اصلی آن نرخ بهره را در رکورد پایین 0.1% و تصمیم گرفتند در برابر گسترش بیشتر از آن خرید اوراق قرضه برنامه. دو نفر از نه سیاستگذاران می خواستم برای افزایش بانک محرک برنامه توسط یکی دیگر از 100 میلیارد پوند ($124 میلیارد دلار).

ادامه مطلب: نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون خواست به نشان می دهد که چگونه انگلستان ممکن است شروع به کاهش coronavirus مستند

این سیاستگذاری پانل قبلا اعلام کرده بود بزرگ کاهش در نرخ بهره و گسترش در آن محرک برنامه و قابل ملاحظه برنامه اعطای وام به آن تلاش می کند برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر.

بیلی گفت: بانک بود و آماده برای حمایت از اقتصاد بیشتر است. بسیاری از اقتصاددانان فکر می کنم بانک را به یکی دیگر از بسته محرک اقتصادی در چند ماه آینده و واکنش در بازارهای مالی نسبتا مثبت با پوند ثابت در $1.24.

“پرتاب سینک آشپزخانه در بهبود اقتصادی و بي پروا اقدام در بین جلسات آن را بیش از حد تعجب آور است که بانک مرکزی انگلیس تصمیم گرفتند در برابر هر گونه عمده تغییرات جدید در این هفته گفت:” جیمز اسمیت, در بازارهای توسعه اقتصاد در نشستند. “پس از تمام بازارهای مالی در حال آرامش.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de