مجموعه ای از دقیق اسناد ایجاد شده توسط ملت را بالا بیماری محققان به معنای به گام به گام مشاوره به رهبران محلی تصمیم گیری درباره زمان و نحوه بازگشایی اماکن عمومی مانند حمل و نقل انبوه, روز, مراقبت, مراکز و رستوران ها در طول هنوز هم مواج همه گیر شده است کنار گذاشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تیم با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب” بود تحقیق و نوشته شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است.

قرار بود منتشر شود روز جمعه گذشته اما آژانس دانشمندان گفته شد هدایت “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” با توجه به CDC رسمی. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

ادامه مطلب: ایالات متحده coronavirus نیروی کار خود ادامه خواهد داد و تمرکز بر بازگشایی اقتصاد: مغلوب ساختن پیشی جستن

AP به دست آمده و یک کپی از یک دوم فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آن است. راهنمایی توضیح داده شد در AP داستان آخرین هفته قبل به کاخ سفید تصمیم به کنار گذاشتن آن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است از نزدیک کنترل انتشار از راهنمایی و اطلاعات در طول همه گیر موجب جدید کروناویروس که دانشمندان هنوز در تلاش برای درک با رئیس جمهور خود را پیشرو هرزگرد روزانه جلسات تا هفته گذشته.

به طور سنتی آن بوده است CDC نقش به مردم و مقامات محلی از هدایت و علم مبتنی بر اطلاعات در بهداشت عمومی بحران. در طول این یکی اما CDC به حال نه به طور منظم همه گیر اخبار مربوط به جلسه در نزدیک به دو ماه. CDC مدیر دکتر رابرت Redfield شده است یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار اما تا حد زیادی وجود ندارد و از ظاهر عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن retools COVID-19 نیروی کار به تمرکز بر اقتصاد

مغلوب ساختن پیشی جستن retools COVID-19 نیروی کار به تمرکز بر اقتصاد

کمبود زمان واقعی اطلاعات عمومی از کشور کارشناسان زده بسیاری از فعلی و سابق دولت مقامات بهداشت به عنوان خطرناک است.

“CDC همواره آژانس بهداشت عمومی آمریکایی ها به نوبه خود در زمان بحران گفت:” دکتر هوارد کوه, یک استاد دانشگاه هاروارد و سابق بهداشت از مقامات رسمی دولت اوباما در طول H1N1 “آنفولانزای خوکی” همه گیر در سال 2009. “استاندارد در یک بحران است که به نوبه خود به آنها را برای آخرین اطلاعات و آخرین راهنمایی و آخرین نشست خبری. که رخ داده است نیست و هر کس می بیند که.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جای آن به دنبال قرار دادن تعهد در متحده برای رسیدگی به COVID-19 پاسخ. این رویکرد به مدیریت همه گیر شده است منعکس شده در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی از این ادعا که او نیست مسئول این کشور بدون زرق و برق آزمایش اولیه تلاش خود را به شرح هفته گذشته از دولت فدرال نقش به عنوان “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر” برای دولت نیاز به تست کمک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ترس از ‘پناهی’ 2nd coronavirus موج رو به رشد در میان کارشناسان بهداشت و درمان

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany تکرار که در یک جلسه چهارشنبه. “ما مشورت به صورت جداگانه با ایالات اما به من گفت: این (یک) فرماندار رهبری تلاش کنند. این دولت به رهبری تلاش … که دولت فدرال مشورت خواهد شد. و ما این کار را هر و هر روز.”

رد بازگشایی راهنمایی توضیح داده شد توسط یکی از مقامات فدرال به عنوان یک سنگ محک سند بود که به عنوان یک طرح برای گروه های دیگر در داخل سی دی که در حال ایجاد همان نوع از مواد آموزشی برای امکانات دیگر.

هدایت شامل مشاوره دقیق برای ساخت سایت های خاص تصمیم گیری های مربوط به بازگشایی مدارس و رستوران ها و اردوهای تابستانی و کلیساها و مراقبت از مراکز و موسسات دیگر است. آن را به حال شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در سی دی و شامل جزئیات “تصمیم درختان” نمودار جریان استفاده می شود توسط مقامات محلی به فکر می کنم از طریق حالات مختلف. یک صفحه از سند را می توان در CDC وب سایت از طریق موتورهای جستجو, اما به نظر می رسد مربوط به هر CDC صفحات.

شیوع کروناویروس: تهمت نمی خواهد اجازه دهید دکتر Fauci شهادت قبل از کنگره به دلیل آنها یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن-متنفر’

شیوع کروناویروس: تهمت نمی خواهد اجازه دهید دکتر Fauci شهادت قبل از کنگره به دلیل آنها یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن-متنفر’

برخی از این گزارش پیشنهادات در حال حاضر به نظر می رسد فدرال در وب سایت. اما راهنمایی های ارائه شده خاص طراحی شده توصیه هایی برای بازگشایی در یک مکان.

برای مثال در این گزارش پیشنهاد رستوران ها و کافه ها باید نصب عطسه سپاه پاسداران در صندوق پول و جلوگیری از داشتن بوفه سالاد و نوشیدنی ایستگاه. مشابه نکات به نظر می رسد در CDC سایت و غذا و دارو صفحه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما کنار گذاشتهشدن گزارش همچنین گفت که به عنوان رستوران شروع صندلی شام دوباره آنها باید فضای جداول حداقل 6 فوت از هم جدا کنید و سعی کنید برای استفاده از برنامه تلفن, تکنولوژی, هشدار یک حامی هنگامی که جدول خود را آماده است برای جلوگیری از دست زدن و استفاده از “buzzers.” که در CDC سایت در حال حاضر.

ادامه مطلب: خلاف کاران مدعی ایالات متحده موفق به آماده شدن برای coronavirus ‘کورکورانه” به دنبال رفع سریع

“شما می توانید می گویند که در رستوران ها می توانید برای باز کردن و شما باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما رستوران می خواهید بدانید چه این نگاه مانند?’ متحده را بیشتر دوست دارم, راهنمایی,” گفت: دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

کاخ سفید خود “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل های منتشر شده در ماه گذشته مبهم تر از CDC را گزارش منتشر نشده. آنها دستور دولت و دولت های محلی به بازگشایی مطابق با فدرال و محلی “مقررات و هدایت” و برای نظارت بر کارکنان برای علائم COVID-19.

کاخ سفید ارشاد همچنین شامل مشاوره توسعه یافته پیش از آن در این بیماری همه گیر است که باقی می ماند مهم اجتماعی مانند فاصله و تشویق به کار از خانه.

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

COVID-19: آمریکایی ها حاضر به فاصله فیزیکی به عنوان متحده بازگشایی

یک فرد نزدیک به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: CDC اسناد بودند هرگز پاک توسط CDC رهبری برای انتشار عمومی. این فرد گفته است که مقامات کاخ سفید نمی خواهید به ارائه راهنمایی برای چگونه بخش های خاص می تواند به بازگشایی آن را “شیب لغزنده” از آنجا که این ویروس موثر بر بخش های مختلف کشور متفاوت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

CDC شنیدن روزانه از استان و شهرستان ادارات بهداشت به دنبال علمی معتبر اطلاعاتی که برای تصمیم گیری آگاهانه.

هنوز, پشت صحنه, CDC دانشمندان مانند کسانی که در تولید ارشاد برای “باز کردن امریکا دوباره” در حال کار برای به دست آوردن اطلاعات به دولت های محلی.

ادامه مطلب: محققان آمریکایی پیش بینی 135,000 coronavirus مرگ و میر در ماه اوت با استناد به کاسته محدودیت

آژانس هنوز استخدام صدها ترین در جهان مورد احترام اپیدیولوژی و پزشکان که در زمان بحران هستند نگاه به تخصص خود گفت: سابق CDC مدیر تام فریدن. مردم را به کلیک بر روی سی دی coronavirus سایت بیش از 1.2 میلیارد بار.

متحده است که به طور مستقیم در رسیدن به این سی دی می توانید ضربه بزنید و راهنمایی است که آماده شده اما این است که کاخ سفید منتشر شده است.

“من فکر نمی کنم که هر دولت احساس می کند که CDC کمبود. این فقط روند گرفتن مسائل,” Plescia گفت.

Stobbe گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville و Zeke میلر در واشنگتن کمک به این گزارش.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de