بزرگ T ممکن است در تلاش برای دریافت پرش در برگشت به تولید در فرمونت کالیفرنیا.


تسلا

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ساخته شده است آن را کاملا روشن چگونه او احساس می کند در مورد کالیفرنیا دقیق پناهگاه در محل سفارشات. و با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه توسط سان فرانسیسکو کرونیکل تسلا فرمونت کارخانه ممکن است آماده سازی خود را راه اندازی مجدد تولید حداقل به صورت محدود.

ایالت کالیفرنیا حکم داد که تسلا را تولید اتومبیل بود غیرضروری و مجبور گیاه برای رفتن بیکار. اما آن را نگه داشته رفتن یک هفته پس از آن قرار بود به تعطیل حتی اگر کارخانه را در نهایت توقف تولید.

در حال حاضر این وقایع می گوید: کارخانه ممکن است آماده برای شروع به بالا با استناد به یک منبع ناشناس که در این گزارش به توصیف به عنوان “آشنایی با عملیات کارخانه.” تسلا نمی پاسخ به این وقایع را درخواست دهید و یا به یک جداگانه پرس و جو ساخته شده توسط Roadshow.

در حالی که این کارخانه از لحاظ فنی تعطیل و کارمندان در حال کار در فریمانت برای کمک به حفظ تاسیسات و ماشین آلات در آن مجاز است تحت کالیفرنیا پناهگاه در محل سفارشات. این وقایع منبع ادعا شده است وجود دارد افزایش در کارکنان برای کمک به کارخانه آماده بازگشایی در اوایل هفته آینده. بخشی از ساخت کارخانه آماده بازگشایی به احتمال زیاد شامل قرار دادن تجهیزات جدید و سیاست های در محل برای کمک به کاهش گسترش COVID-19.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا مدل S محدوده می کشد بیشتر جلوتر از EV…


8:35

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de