elizabeth-warren-2-gettyimages-1158522550

سناتور. الیزابت وارن شده آوازی مدافع برای شکستن بزرگ با تکنولوژی شرکت هایی مانند آمازون است.

جو Raedle/گتی ایماژ

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

نه لیبرال سناتور آمریکایی در حال بازجویی آمازون رهبران بیش از اخراج از چندین فعال کارکنان است که صحبت کردن در مورد اتهام نا انبار شرایط در طول coronavirus همه گیر.

نه سناتور با ارسال نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در چهارشنبه, درخواست برای جزئیات بیشتر در مورد شرکت های انضباطی و فسخ سیاست های ذکر چهار کارگرانی که از کار اخراج شدند “زیر خود حس کرد.”

قانونگذاران چند تا از آنها را مکرر آمازون منتقدان سنسور. Elizabeth Warren, Bernie Sanders, Cory Booker, Sherrod قهوه ای, کریستن جیلیبرند ادوارد Markey, Richard Blumenthal کامالا هریس و تامی بالدوین.

“با توجه به حذف تاریخ از این چهار کارگران وکالت از طرف بهداشت و ایمنی شرایط را برای کارگران در آمازون انبارها قبلی خود خاتمه دادن” نامه “و آمازون مبهم بیانیه عمومی در مورد نقض ‘سیاست های داخلی’ ما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر به درک دقیقا چه کسانی که سیاست های داخلی هستند.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اخراج کارکنان آمازون را متهم به شرکت از عذاب


9:05

آمازون در روز پنج شنبه در دفاع از اخراج تماس آنها را نامربوط و حوادث جدا.

“این افراد بودند فسخ برای صحبت کردن علنی در مورد شرایط کار و ایمنی, اما نه برای نقض — اغلب بارها و بارها — سیاست مانند ارعاب فیزیکی فاصله و بیشتر” آمازون سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما از هر کارکنان حق انتقاد و یا اعتراض خود را به کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی. ما مشتاقانه منتظر به توضیح در جزئیات بیشتر در پاسخ به امان نامه.”

آمازون تحت فشار زیادی از کارگران و مقامات منتخب در طول همه گیر با کارکنان برگزاری چندین تظاهرات بیش از دو ماه گذشته و نمایندگان مجلس بارها و بارها سوال آمازون شیوه های ایمنی. اضافه کردن به این انتقادات Tim Brayیک مهندس برجسته و آمازون معاون رئیس جمهور ترک در اعتراض یک هفته پیش بیش از این اخراج و گفت: روشن بود که آنها “turfed برای حس کرد.”

آمازون اغلب در دفاع از آن تلاش برای حفاظت از آن صدها هزار نفر از کارگران انبار با استناد به متوسط چک, عمیق شستشو و مقررات از ماسک و دستکش. بزوس در هفته گذشته گفت: شرکت قصد دارد به صرف 4 میلیارد دلار در این سه ماهه برای حمایت های اضافی و تست قابلیت های.

اما ده ها تن از آن در انبارها را تایید کرده بود coronavirus موارد و چهار انبار کارکنان فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به گزارش رسانه های تایید شده توسط این شرکت است. آمازون کاهش یافته است به افشای تعداد کل coronavirus موارد و coronavirus-مرگ و میر ناشی از آن در کارگران است.

در میان کارکنان سناتور ذکر شده در نامه مسیحی Smallsکه متوقف شد در اواخر ماه مارس پس از برگزاری یک تظاهرات در جزیره استاتن انبار که در همان روز. این شرکت گفت که او از کار اخراج شد برای نقض یک پرداخت قرنطینه سفارش. چند روز بعد معاون گزارش داد که آمازون top وکیل دیوید Zapolsky انتقاد Smalls در یک درز یادداشت کرد و گفت Smalls بود “نه هوشمند و یا بیان.”

بوکر قهوه ای, Gillibrand, Blumenthal و بهداشت ، باب منندز با ارسال نامه ای مشابه افزایش نگرانی ها در مورد Smalls’ شلیک یک ماه پیش. نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در اواخر مارس گفت: آمازون ممکن است نقض دولت خلاف کاران قوانین هنگامی که آن را اخراج Smalls.

در اواسط ماه مارس خبر رسید که آمازون اخراج دو tech کارگران امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا و همچنین به عنوان بشیر محمدانبار کارمند در مینه سوتا است. هر سه نفر ذکر شده در یمن.

آمازون گفت: کانینگهام و کاستاریکا از کار اخراج شدند به صورت “نقض سیاست های داخلی از جمله ما درخواست سیاست با استفاده از منابع شرکت به درخواست پول و امضا از همکاران خود را.” زنان هر دو از رهبران گروه فعال آمازون برای کارکنان آب و هوا و عدالت گفت: آنها به اشتراک گذاشته بود یک دعوت نامه برای یک جلسه مجازی برای کارکنان به بحث در مورد انبار شرایط. آنها به زودی پس از خاتمه یافته است. محمد که درگیر شده است در کارگر تظاهرات اخراج شد برای “مترقی اقدام انضباطی برای زبان نامناسب/رفتار است.”

CNET در اواخر ماه آوریل گزارش جرالد Brysonیکی دیگر از آمازون انبار و کارمند در استاتن آیلند بود که درگیر در این اعتراضات وجود دارد و اخراج به اتهام آزار و اذیت و زبان نامناسب. وال استریت ژورنال گزارش داد در ختم کورتنی Bowden بود که فشار برای زمان پرداخت کردن برای کارگران پاره وقت.

همچنین در روز پنج شنبه آمازون کارکنان و چندین کارگر گروه های حمایت گفت: آنها تحویل هزار امضا به بزوس آمازون و اجرایی جی کارنی خواستار بازسازی یک سیاست اجازه می دهد کارگران را نامحدود پرداخت نشده زمان در طول بحران بهداشت و درمان. سیاست به پایان رسید مارس 1, با کارگران در حال حاضر مورد نیاز برای ارائه به صورت شخصی یا پزشکی برگ نبود.

علاوه بر دموکرات در کنگره دیوید Cicilline در روز پنج شنبه گفت که او اگر لازم باشد حکم بزوس به شهادت بر ضد تراست نگرانی در مورد شرکت خود را. بزوس گفت: به نظر می رسد به کشیدن پاهای خود را در ارتکاب به نظر می رسد قبل از کنگره است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de