gettyimages-1211735293

باکره رسانه ها و O2 ادغام خواهد شد در £31 میلیارد معامله است.

TOLGA AKMEN/خبرگزاری گتی ایماژ

دو از بریتانیا بزرگترین شرکت های مخابراتی O2 و رسانه ها در حال ادغام برای ایجاد یک جدید مخابراتی غول پیکر آنها تایید شده در روز پنج شنبه.

£31 میلیارد دلار ($38BN) معامله را ببینید اپراتور تلفن همراه O2 است که متعلق به شرکت Telefonica و پهن باند اپراتور باکره رسانه ای است که متعلق به آزادی جهانی تبدیل به یک شرکت برای ایجاد یک رقیب به Sky و BT. تازه شکل گرفته مخابراتی لوله قادر خواهد بود برای ارائه به مشتریان بسته از جمله سرگرمی های پهن باند و تلفن همراه. موضوع به مصوبات قانونی معامله است که انتظار می رود به اطراف اواسط سال آینده.

“ترکیب O2 شماره یک کسب و کار تلفن همراه با باکره رسانه superfast شبکه های پهن باند و سرگرمی خدمات خواهد بود تعویض بازی در انگلستان در زمانی که تقاضا برای اتصال بیشتر شده است هرگز و یا مهم تر” گفت: Telefonica مدیر عامل خوزه ماریا آلوارز-پالت, در بیانیه ای.

مایک سیب زمینی سرخ کرده, مدیر عامل آزادی جهانی اضافه شده است که این دو شرکت به طور کامل حمایت از دولت بریتانیا دیجیتال و اتصال به اهداف است.

ادغام خواهد شد ترکیب O2 5G شبکه با باکره رسانه گیگابیت پهنای باند سرویس با گرد هم آوردن یک ترکیب پایه مشتری خود را از بیش از 40 میلیون نفر. O2 که در اصل BT خود Cellnet ارائه دهنده تلفن همراه قبل از آن بود چرخید در سال 2002 و در حال حاضر یکی از بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه. BT به دست آورد EE در سال 2016 به یک اپراتور تلفن همراه به عقب در زیر سقف آن به شکل یک غول مخابراتی که باکره رسانه ها و O2 به دنبال رقیب.

“این ادغام بین بریتانیا بزرگترین موبایل شرکت و غالب باند پهن پیکر را ایجاد titan از ارتباطات صنعت است که تقریبا به طور قطع پرتاب کردن یک چالش به غالب ترین بازیکن, BT گفت:” ارنست Doku موبایل متخصص در سایت مقایسه قیمت Uswitch. “این طبیعی و مکمل متناسب با O2 بازگشت به ثابت-خط پهن باند و رسانه ها تقویت تلفن همراه آن گزاره است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de