simpsons2

سیمپسونها پیش بینی یک نوع از coronavirus راه بازگشت در سال 1993.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

اینکه آیا یا نه شما باور سیمپسونها متحرک مجموعه تلویزیونی است که هنوز هم خنده دارطی آن 30 سال در هوا یک چیز است برای برخی: این نشان می دهد که واقعا خوب در پیش بینی آینده است.

نه تنها سیمپسونها پیش بینی فعلی ما coronavirus همه گیر
آن را نیز به نحوی می دانستم که ما را مورد تاخت و تاز قتل اورلئانزدر همان سال.

در سال 1993 سیمپسون ها فصل قسمت “مرگ در زنجیر” (فصل 4 قسمت 21) نشان می دهد که یک ویروس مرموز از آسیا و حمله به شهر اسپرینگفیلد. یک بیمار کارخانه کارمند در ژاپن عطسه به بسته های متعدد حاوی آبمیوه گیر است که هر کس از هومر سیمپسون به اصلی اسکینر سفارشات.

زمانی که ساکنان اسپرینگفیلد باز کردن جعبه خود را از ژاپن دریافت آنها محصولات خود را — و کل بسیاری از میکروب ها است. این بیماری به نام اوزاکا آنفولانزا گسترش مانند آتش سوزی و شهر کوچک باید تحمل ترسناک بیماری همه گیر است که احساس می کند کمی بیش از حد مانند آنچه در جهان است رفتن را از طریق در حال حاضر.

همانطور که انتظار می رود شهروندان اسپرینگفیلد طوفان بیمارستان به عنوان یک angry mob خواستار درمان, حتی اگر آن را فقط یک دارونما.

زمانی که آنها دست کشیدن بیش از یک کامیون تفکر آن شامل درمان, یک جعبه با برچسب “زنبور قاتل” سقوط به زمین باز و رها کردن گروهی بزرگ از کشنده حشرات به وحشت جمعیت.

در حالی که این زنبور قاتل نیست همان است که ما تهدید جدید از غول های آسیایی اورلئانز (با نام مستعار “قتل اورلئانز”) به تازگی کشف برای اولین بار در ایالت واشنگتن آن را به طرز مرموزی نزدیک به واقعیت است.

یکی از ساکنان اسپرینگفیلد حتی منازعه مرگبار حشرات از هوا و آن را می خورد که پیش بینی کرد که قتل اورلئانز همچنین یک میان وعده عالی. چگونه آنها می دانید؟!

دیگر غیر طبیعی لحظات در این قسمت عبارتند از اسپرینگفیلد شهردار گرفتن این ویروس به طور جدی یک شورش بیش از یک بنای تاریخی سیاسی و حاشیه احساس frazzled بیش از نیاز به بازی دایه به او و خانواده بیمار در خانه گیر کرده.

شاید همه ما باید توجه و نزدیک به سیمپسونها برای بیشتر سرنخ در مورد چگونه 2020 در نهایت تابه. پس از همه, سیمپسون ها نیز گیراندم دیزنی خرید فاکس نزدیک به 20 سال پیشو همچنین به عنوان پیش بینی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را یک روز بود رئیس جمهور ایالات متحده.

خالق سیمپسون Nostradamus (er نه مت گرونينگ) و فاکس نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de