منt یک شهر شاید بهترین و شناخته شده آن در قرون وسطی خیابان آلن کبک و خردل. در حال حاضر به نظر می رسد نوریچ ممکن است یکی دیگر دلخواهی ادعا می کنند به شهرت.

شرق Anglian شهرستان دارای بالاترین coronavirus نرخ مرگ و از هر شهر و شهرستان در انگلستان و ولز است.

فقط سه نفر از اینجا مرده بود تا 17 مارس بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط دفتر آمار ملی.

این شهر مربوط به مرگ و میر می ایستد در فقط 2.5 به ازای هر 100,00 مردم است. برای بافت مربوطه به طور متوسط در سراسر انگلستان و ولز است که تقریبا 15 برابر بالاتر در 36.2. در بدترین ضربه منطقه – Newham در لندن – که تعداد قله در 144.3.

همه از آن را افزایش می دهد یک سوال جالب: فقط آنچه که آنها انجام می دهند در اینجا برای حفظ این گریم چوب خط حساب کردن ؟

“من فکر نمی کنم ما در بر داشت گلوله سحر و جادو می گوید:” آدم Gretton سخنگوی با نورفولک و دانشگاه نورویچ بیمارستان NHS Foundation Trust. شکل او می گوید: مثبت – “اما هیچ کس در اینجا خیلی خوشحال… مردم بر روی کار سخت پیش رو”.

او نه به عنوان آن می رسد تنها کسی مشتاق به بازی بازی های شماره پایین. مدیران و پزشکان در بیمارستان کاهش به صحبت می کنند به مستقل از ترس این خبر از چند مقایسه مرگ و میر را در برخی از راه تشویق مردم در این شهر به استراحت مداوم مستند.

دکتر لوئیس اسمیت مدیر بهداشت عمومی در نورفولک در ضمن اشاره می کند که فایرفاکس اطلاعات تنها اجرا می شود به 17 آوریل. “در حالی که این آمار و ارقام خوش آمدید,” او می گوید: “واقعیت این است که ما نمی خواهد که یک تصویر کامل از Covid-19 تاثیر در شهرستان ما برای برخی از زمان.”

در واقع, شده اند وجود دارد چند مرگ و میر بیشتر در نورویچ در زمان تاخیر پس از.

با اینحال چیزی در اینجا به نظر می رسد رفته اند به سمت راست.

در حال حاضر اصلی در شهرستان نورفولک و دانشگاه نورویچ بیمارستان در مجموع 36 تخت های مراقبت ويژه و دیگری 60 افزایش فضاهای موجود در صورت لزوم. تنها چهار نفر از کسانی که 96 گرفته شده توسط Covid-19 بيمار که از دوشنبه.

“این خبر بسیار خوبی است اما من فکر می کنم تا حد زیادی می توان آن را قرار داده پایین به قبل موجود عوامل ساختاری و نه از نورویچ انحراف بیش از حد به طور گسترده ای از ملی رویکرد می گوید:” استاد Andy Jones, یک محقق در نورویچ دانشکده پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا.

کلید میان آن است که این شهر را به انزوا و rurality او می گوید.

“یک اصطلاحی وجود دارد که هیچ یک از عبور از نورویچ,” او می گوید مستقل امروز. “شما واقعا فقط اگر شما نیاز به وجود داشته باشد. در راه است که شده است وجود دارد به مراتب کمتر فرصت برای ویروس برای رسیدن به اینجا.”

به عنوان یک شهر آن است که به هیچ وجه یکنواخت مرفه – آن رتبه 61 محروم ترین منطقه در انگلستان در سال 2019 – اما نه نشانی از آن رنج می برند همان مقیاس از فقر به عنوان مثلا, West Midlands, Greater Manchester, یا Merseyside. برای یک ویروس است که حملات سخت حداقل به خوبی خاموش – میزان مرگ و میر دو برابر بالا در مناطق فقیر به ثروتمند – این است که یک عامل مهم.

به طور مشابه سطح از شرایط بهداشتی اساسی به نظر می رسد نسبتا پایین در نورویچ در مقایسه با دیگر شهرستانها. شرایط مانند بیماری ریوی COPD مثلا نمی فراوان به عنوان آنها در شمال و شرق و جنوب یورکشایر. در حالی که نورویچ خود جاده با آلودگی سطوح بالاتر سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل از جمله سطح نازل شدن در اطراف مناطق روستایی است.

“اگر شما یک جمعیت است که نسبتا مرفه و نسبتا سالم – و من استرس نسبتا – که جمعیت شروع از یک موقعیت قوی در نظر Covid می گوید:” جونز.

Pertinently شاید وجود یک کم غیر سفید جمعیت در اینجا. برخی از 92.6 درصد از مردم در اینجا که با توجه به سرشماری سال 2011 در مقایسه با 86 درصد به طور متوسط در انگلستان و ولز است.

“که احتمالا یک عامل دیگر می گوید:” جونز. “ما می دانیم که غیر سفید جمعیت به نظر می رسد بیشتر به طور قابل توجهی تاثیر Covid. به حدی که به نظر می رسد در ارتباط با توسعه اجتماعی و محرومیت اقتصادی, اما ممکن است برخی از اضافی حساسيت بالاتر از این است که واقعا درک در حال حاضر است.”

متی پاکر شورای شهر را عضو کابینه برای بهداشت می گوید: در این مستند شده است به خوبی مشاهده کرد – برش بالقوه انتقال – و آن شهر سازمان کار کرده اند به طور موثر از طریق این بیماری همه گیر.

“ما مطلقا نمی تواند راضی,” او می گوید. “آنچه که من مطمئن هستم که در مورد هر چند که این شهر مشغول به کار به عنوان یک تیم با ساکنان کلید کارگران مقامات محلی همکاری سازمان های پلیس و کسب و کار همه با هم برای کمک به جلوگیری از گسترش و حفاظت از محلی عالی بیمه خدمات درمانی – که با شکوه کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر در خط مقدم.”


در عین حال در بالا و فراتر از همه این ممکن است یک عامل است که ارائه می دهد بسیار بیشتر – اگر بیشتر نگران کننده است – توضیح برای پایین مرگ و میر.

زمانی که بریتانیا مستند اعلام شد در 23 مارس, نوریچ بود و تنها تعداد انگشت شماری از موارد شناخته شده Covid-19. اول آن تایید تشخیص در واقع آمده بود فقط یک هفته قبل از. به تمام مفاهیم و اهداف این شهرستان توقیف شد قبل از این ویروس بوده و مجاز به گرفتن نگه دارید. در اپیدمی شرایط آن را تعطیل قبل از اینکه بیشتر از بقیه از انگلستان است.

این ممکن است می گوید جونز برخی از مشکلات باعث بیرون آمدن در انتهای دیگر. “نورویچ نمی خواهد که همان سطح از ایمنی به عنوان مناطق دیگر” او اشاره می کند.

اما این به آن معنا است که اگر یک تست پیگیری و ردیابی برنامه می تواند مستقر موثر زمانی که محدودیت ها کاسته و سپس اجتماعی مکث مجاز مستند آمده اند دقیقا در زمان مناسب به منظور کاهش تلفات در اینجا.

از این آن است که شاید سخت برای جلوگیری از یکی از طاقت فرسا سوال: اگر این مستند تا به حال اجرا شده قبلی در سراسر بقیه کشور چگونه بسیاری از هزاران نفر از زندگی ممکن است ذخیره شده است ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de