دولت هشدار داده شد در سال 2017 است که استراتژی های ارتباطی خود را در این رویداد از یک بیماری همه گیر به حال کاستی های قابل توجهی است و می تواند گیج کننده به یک گزارش رسمی به بیرون درز کرده است نشان داده شده است.

در این سند مشخص شده “رسمی حساس” کشیده شد و تا بهداشت عمومی انگلستان به جزئیات درس های آموخته شده در طول یک مسخره همه گیر ورزش برگزار شده توسط دولت در سال قبل به نام ورزش ماکیان.

آن هشدار داد که پیام را توسط دولت فاقد هماهنگی و که عمده سیاست اطلاعیه ها در طول ورزش موجب پرده برداری کرد در یک صورت تصادفی – بازتاب انتقاد از وزرای واقعی رویکرد به کروناویروس مستند.

دولت به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت در اوایل Covid-19 همه گیر برای فرار عمده سیاست های اجتماعی مانند فاصله اقدامات با اتفاقی ناشناس جلسات به فرد روزنامه نگاران – کاشت سردرگمی در مورد آنچه در آمده بود.

به طور مشابه غیررسمی رویکرد به نظر می رسد به ظهور به امکان کاهش مستند اقدامات با ارشد “منابع دولتی” انتهایی آرامش از اقدامات مختلف در غیاب هر گونه اعلام رسمی. جدید گزارش می دهد که “در خانه ماندن” پیام رسانی است که به اوراق – با هیچ اعلام رسمی تا کنون – نیز باعث سردرگمی است.

این گزارش برای اولین بار به دست آمده از نگهبان روزنامه همچنین:

  • توصیه می شود که انگلستان نمی شد به اندازه کافی برای آماده “افراطی خواستار” یک آنفولانزای همه گیر
  • Forewarned نگرانی که یک بیماری همه گیر می تواند فشار زیادی روی اجتماعی سیستم مراقبت که در آن Covid-19 کشتار هزاران نفر
  • هشدار داد “سیلو” برنامه ریزی با بخش های مختلف صحبت کردن به یکدیگر و هیچ فراگیر ملی طرح
  • اشاره می کند که وزارت امور خارجه بود و نه درگیر در برنامه ریزی با وجود تصدیق کرد که اتباع ممکن است نیاز به عودت از خارج از کشور در صورت شیوع

مت, Hancock, از وزیر بهداشت خواسته شد در مورد توصیه های این گزارش آخرین ماه قبل از آن به بیرون درز شد و گفت: “پرسش من از مسئولان به عقب به زمانی که این برای اولین بار در مطبوعات چند هفته پیش و بررسی کنید که همه چیز را که توصیه شده انجام شد و این اطمینان که من کردم.”

به گزارش داغدار دولت ارتباطات رویکرد در طول مسخره پاندمی آنفلوانزا ورزش که شامل بیش از 950 نفر از ادارات دولتی این تفویض ادارات بیمه خدمات درمانی, برخی از گروه های محلی و شش زندان.

“در حالی که پیام های صادر شده در سطح محلی و توسط برخی از ادارات دولتی ارائه توصیه های مفید به سلامت پیام در سطح ملی نیست دستیابی به همان اثر” آن را می گوید.

“اطلاعات منتشر شده از [گروه] سلامت در سطح ملی تمایل به بالینی و عمومی و موفق به واکنش نشان می دهند به ورزش شبه رسانه های داستان که شد ارسال شده در [ساختگی در وب سایت های خبری مورد استفاده در ورزش].

“وجود دارد هیچ استراتژی ارتباطات به همراه کلید تصمیم گیری در سیاست از ورزش بود که به معرفی جمعیت بر اساس تریاژ. ارتباطات در جلسات کبرا متمرکز بر روش های در حال توسعه و ارائه پیام به جای حمایت از درک عمومی از سیاست خاص مسائل است.”

این گزارش همچنین هشدار داد که “پیام سلامت در سطح ملی در انگلستان موفق به ارائه مشاوره خاص به عموم و یا پاسخ سازمان. به نظر می رسد کمی توجه از قبل آماده شده و پیام های خود را برای عموم غیر از بسیار اساسی توصیه های بهداشتی و ویژگی های پیام گزارش که سازمان پاسخ بودند.

“آنها نمی ارائه هر گونه متن و یا اطلاعات اضافی در اطراف اعلام حرکت به جمعیت تریاژ; برای مثال این می تواند توضیح داد که این به معنای تاثیر بالقوه آن بر عموم و یک توضیح که چرا لازم بود.”

هجی کردن یک توصیه از مشاهده ورزش, این گزارش می افزاید: “همه گیر برنامه های ارتباطات توسعه باید برای اطمینان از آنها اطمینان لازم ارائه سطوح کافی از اطلاعات به عموم در سراسر انگلستان و طراحی شده به صورت خاص در سیاست مداخله که در آن مورد نیاز است.

“روش برای هماهنگی پیام به عمومی باید تقویت و تمرین توسط [وزارت بهداشت] NHS انگلستان و [بهداشت عمومی انگلستان] تیم های ملی در کنار همکارانش از تفویض مدیریت.

“پیام های متناقض از [بهداشت عمومی انگلستان] و NHS انگلستان ممکن است منجر به سردرگمی برای مردم است. برای در حالی که وجود دارد بدون نیاز به تغییر دادن مشاوره به صورت, عفونت, کنترل و پیشگیری از ابلاغ توسط PHE در یادگیری ورزش ‘اخبار’ در 18 اکتبر در مورد آینده اوج این بیماری همه گیر را درک عمومی از خطر ممکن است تغییر کرده است.”

با وجود هشدارهای زمانی که در دنیای واقعی همه گیر آمار دولت مورد انتقاد قرار گرفت برای تعدادی از اشتباهات مشابه: پیرو اطلاعیه مهم ناشناس در جلسات دوستانه به روزنامه نگاران در رسانه های دستچین – باعث سردرگمی در مورد آنچه در آمده بود. سرانجام تحت فشار به برگزاری روزانه جلسات مطبوعاتی با نخست وزیر و دولت دانشمندان است.

هفته گذشته شاهد موجی از گزارش در مورد آنچه که دولت با این طرح ممکن است شامل اما وزیران تنها در پاسخ رسما گفت: طرح پرده برداری خواهد شد بعد از آن – منجر به افزایش گمانه زنی ها و عدم قطعیت است.

یک سخنگوی دولت گفت: “بریتانیا یکی از آماده ترین کشورها در جهان است و به عنوان عمومی انتظار می رود ما به طور منظم تست برنامه های ما. چیزی که ما یاد گرفتیم از قبلی تمرینات به ما کمک کرد تا به سرعت پاسخ به این بی سابقه بحران جهانی است.

“ما باید به دنبال علم-led طرح اقدام طراحی شده در همه زمان ها برای صرفه جویی در زندگی می کند و ما حمایت بیمه خدمات درمانی. برنامه ریزی ما کمک به جلوگیری از بیمه خدمات درمانی در حال ضعف و بدان معنی است که ما در حال حاضر در حال حرکت گذشته اوج ویروس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de