سارقان به سرقت رفته اند £166,000 ارزش از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از یک انبار در سالفورد شبانه پلیس گفته اند.

بیشتر منچستر پلیس (GMP) نیروی دیروز راه اندازی شد رسیدگی به یک شب سرقت در ترافالگار کسب و کار, پارک, دیدم که دزد را با 80,000 ماسک صورت در نظر گرفته شده برای بیمه خدمات درمانی, شورای کارگران و مراقبت از خانه کارگر.

کارآگاه بازرس کریس Mannion گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “تحقیق ما تا کنون نشان می دهد که وجود دارد سه مجرم در تیره, لباس, حداقل دو نفر از آنها مرد هستند و آنها نیز بر این باور بودند که در سه جداگانه وسایل نقلیه – سفید مرسدس بنز اسپرینتر ون خاکستری فولکس واگن کدی ون و خاکستری و نقره ای و مستغلات وسیله نقلیه است.”

“قابل توجه است چه عمدی محاسبه شده و هدفمند این حادثه شد. مجرم بودند در صحنه برای حدود دو ساعت و سایر موارد دیگر از PPE به سرقت رفته بودند گفت:” دی Mannion.

“این است که به خصوص مشمئز کننده جرم و جنایت هنگامی که شما در نظر PPE در نظر گرفته شده برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه کارگر و در یک زمان هنگامی که ما در حال تلاش برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و یکی دیگر در برابر یک دشمن مشترک – Covid-19.

“برای دانستن افراد وجود دارد خارج وجود دارد که آماده هستند به سرقت تجهیزات نگه می دارد که خط مقدم کارگران و آسیب پذیر امن است و کاملا رک و پوست کنده تکان دهنده است.

“من مصمم هستم که از ما گرفتن این مجرمان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

به سرقت رفته PPE بود به عرضه به یورکشایر شورا و مورگان تیلور پرستون-بر اساس شرکت است که تامین تجهیزات به بیمه خدمات درمانی و مراقبت از خانه.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با پلیس در 0161 856 5345 به نقل از حادثه تعداد 42.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de