روسای سلامت در حال حاضر به افشای شواهد برای توجیه تصمیم بحث برانگیز به رها کردن توده تست در شروع این بیماری همه گیر ارشد MP اعتراض کردند.

گرگ کلارک صندلی عوام علم کمیته حمله بهداشت عمومی انگلستان (PHE) برای دو بار نادیده گرفتن درخواست خود را به فاش کردن آن – هشدار یک مقام رسمی تحریم ممکن است به دنبال.

“آن است که از اهمیت حیاتی قادر به یادگیری درس” آقای کلارک گفت: در ابتدای شواهد تازه وارد نمایید.

“پس از آن است که بسیار تاسف بار و در مورد این که این مدرک در حال نکردن از کمیته.”

انتقاد می آید که تصمیم برای پایان دادن به جامعه آزمایش در 12 مارس – در حالی که کشورهای دیگر ادامه داد: برای پیگیری و ردیابی قربانیان بالقوه – در ادامه به سگ دولت است.

مت, Hancock, سلامت, وزیر مقصر است “ظرفیت محدودیت” اما برخی از کارشناسان هشدار داده اند این اجازه را همه گیر را نگه دارید و منجر به مرگ و میر غیر ضروری.

یک مدیر سابق سازمان جهانی بهداشت نشان داد که 44 آزمایشگاه چپ شده بود بیکار متهم PHE تنها اجازه می دهد امکانات خود را استفاده می شود.

آقای کلارک سابق وزیر کابینه گفت: کمیته: “این تصمیم به صراحت رد کره جنوبی رویکرد ممکن است به یکی از محوری ترین تصمیمات اتخاذ شده در این بیماری همه گیر”.

او نشان داد PHE خواسته شده بود برای ارسال به کمیته مدارک در پشت تصمیم ماه گذشته درخواست های مکرر در 1 مارس هنگامی که آن را شکست خورده می رسند.

این کمیته به دنبال برای پیدا کردن که چرا “جرم آزمایش با استفاده از چند آزمایشگاه” رد شد به نفع یک “بیشتر متمرکز رویکرد”.

استفاده از آزمایشگاه خصوصی تنها با توجه به پیش بروید زمانی که آقای Hancock راه اندازی شد هدف از 100,000 روزانه آزمون تا پایان مارس – یک معیار هنوز هم نمی رسید.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de