بیمارستان سلطنتی چلسی اعلام کرده است آن را از دست داده و نه از ساکنان آن به Covid-19 بیماری همه گیر.

صفحه اصلی بازنشستگی برای جانبازان که دارای جمعیت 290, ساخته شده اعلام جلوتر از ام در روز جمعه.

آن را نشان داد پنج نفر از مرگ و میر رخ داده در بیمارستان در حالی که چهار سالگی درگذشت در حالی که از دریافت درمان در بیمارستان.

در مجموع 58 نفر از ساکنان آن را بهبود پس از هر دو تست مثبت یا نشان دادن علائم این بیماری است.

کلی سر آدریان برادشاو فرماندار از بیمارستان سلطنتی چلسی گفت: “بسیاری از ما بازنشستگان را به خطر انداخته اند زندگی خود را در خدمت ملت ما از طریق جنگ و درگیری در جایی در این جهان فقط به عنوان ما کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت کارگران در حال ارائه حیاتی و گاهی اوقات خطرناک خدمات به ملت اینجا در خانه در طول این Covid بحران است.


“ما سلام به همه کسانی که مشغول به کار در بهداشت و مراقبت بخش در این زمان و ما درک می کنیم تنها بیش از حد مشکلاتی که با آنها مواجهند.”

به طور کلی برادشاو گفت: این بیمارستان در حال حاضر دارای ظرفیت آزمون از همه کسانی که نشان می دهد علائم بیماری و همچنین تمام کسانی که زندگی و کار در همان محل اقامت مناطق.

او گفت: این بیمارستان خواهد بود مارک VE روز “به شیوه ای مناسب به وضعیت فعلی”.

“ما را به تأمل در بدهی است که ما نسبت به کسانی که در خدمت ملت در هر ظرفیت در طول جنگ جهانی دوم در اروپا” به طور کلی برادشاو گفت.

“به خصوص که ما یک خانه برای جانبازان ما را به یاد داشته باشید کسانی که در نیروهای مسلح ما چند تا از آنها که در حال زندگی در اینجا در بیمارستان سلطنتی.”

او گفت: جانبازان خواهد لذت بردن از برخی از “داخلی, اجتماعی-حوادث دور” اما این خواهد بود “در مقابل افت اخیر ضرر و زیان ما رنج می برد”.

پس از اعلام این, Chelsea FC در توئیتر خود نوشت: “همه ما در باشگاه فوتبال چلسی ارسال ما عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان و همه کسانی که در ارتباط با چلسی بازنشستگان پس از امروز خبر غم انگیز.”

یکی از قربانیان بود 75 ساله فرد Boomer-هاوکینز که گذشت در تاریخ 1 آوریل.

آقای هاوکینز صرف 20 سال با رویال سبز کت پیاده نظام و شد چلسی بازنشسته در سال 2017.

در ادای احترام در Facebook, پسر تری هاوکینز گفت: “امروز من ترک یک پست برای همه شما که می دانستم پدر من یک چلسی بازنشسته و خیلی دوست داشتم پدر و پدر بزرگ و دوست برای بسیاری از.

“متاسفانه در 21:34hrs در آوریل 1 2020 پدرم ما را ترک کرد پس از تبدیل شدن به قربانی دیگری به این ویروس مرگبار است.”

توصیف پدرش در آخرین لحظات او نوشت: “اگر دولت نشان داد فیلم از کسی که در پایان با این ویروس آن خواهد مردم را بترساند و آنها را توجه به توصیه من مطمئن هستم.

“لطفا همه در خانه بمانند حفظ فاصله خود پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را. اگر نه, شما ممکن است قرار دادن کسی که دوستش دارید از طریق این.

“پدرم مرد بزرگی بود او بسیار دوست داشتنی شده توسط بسیاری از خواهد بود و بشدت از دست رفته است.”

انجمن مطبوعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de