بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه باید منتشر نمی شود در شکل کنونی آن بدون افزایش حریم خصوصی و داده های حمایت یک کمیته پارلمانی گفته است.

کمیته مشترک حقوق بشر گفته است: “نگرانی قابل توجهی” که باید قبل از آن است نورد از برای عموم مردم در سراسر کشور.

این برنامه که در حال حاضر در حال trialled در Isle of Wight, سوابق کاربران حرکات و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هشدار به مردم آنها را در تماس با اگر آنها توسعه coronavirus علائم.

وزیران را مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک ابزار کلیدی برای مطالعه گسترش coronavirus و کمک به آنها را به راحتی مستند محدودیت.

اما حریم خصوصی مبارزات انتخاباتی گروه های مخالف آن مقدمه و یک گروه از انگلستان دانشگاهیان کار در سایبر, امنیت, حریم خصوصی و قانون به تازگی با امضای یک نامه مشترک گفت: این می تواند باز کردن درب به طور کلی نظارت است.

دولت اعلام شد اما هریت هارمن صندلی کمیته مشترک حقوق بشر گفت: تضمین های خود را در حفظ حریم خصوصی بودند “کافی نیست”.

“تماس با ردیابی برنامه شامل بی سابقه جمع آوری داده ها,” او اضافه شده است. “باید قوی قانونی برای حفاظت از افراد در مورد آنچه که داده ها استفاده خواهد شد که به آن دسترسی دارند و چگونه از آن خواهد شد محافظت از هک.”

در این گزارش به نام برای قانون جدید کشیده می شود تا حاکم بر برنامه داده ها-قابلیت جمع آوری و تضمین داده و حقوق بشر حمایت.

اعضای کمیته گفت: آنها به شدت نگران آن است که این برنامه هنوز در معرض شده اند به عمق مجلس بررسی و نمایندگان مجلس باید می گویند: “در اولین فرصت”.

“دولت داده است اطمینان در مورد حفاظت از حریم خصوصی به طوری که آنها باید بدون اعتراض به کسانی که اطمینان بودن مندرج در قانون” خانم هارمن گفت.

(PA)

“مجلس قادر بود تا به سرعت به توافق برسند به دولت فراگیر قدرت. آن را کاملا امکان پذیر است برای مجلس به انجام همان قانون برای محافظت از حریم خصوصی است.”

این کمیته همچنین خواستار یک نهاد مستقل برای نظارت بر برنامه اثر حمایت و رسیدگی به شکایات عمومی پیشنهاد ایجاد یک تماس با دیجیتال ردیابی کمیشنر حقوق بشر.

اعضای گفت: وزیر بهداشت باید بررسی عملیات خود را هر 21 روز و شفاف در مورد چگونه داده ها استفاده شده است.

“بدون پاک کردن اثر بخشی و مزایای این برنامه این سطح از اطلاعات در حال جمع آوری خواهد شد و نمی تواند قابل توجیه و آن را در نتیجه سقوط ناپاک از داده ها حفاظت از قانون و حقوق بشر حمایت” در این گزارش هشدار داده است.

دادن مدارک به کمیته روز دوشنبه رئیس واحد توسعه آن هشدار داد از “عواقب ناخواسته”.

متیو گولد اجرایی NHSX گفت: مقامات نمی دانم “دقیقا چگونه آن کار خواهد کرد”.

“وجود خواهد داشت عواقب ناخواسته ای وجود دارد که برای اطمینان حاصل کنید برخی از چیزهایی که ما را به تکامل,” او اضافه شده است.

“هنگامی که ما آن را راه اندازی نمی توان آن را کامل و به درک ما از این ویروس ایجاد خواهد شد تا این برنامه است.”

گزارش منتشر شده روز پس از مستقل نشان داد که این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای راه اندازی حملات سایبری و یا به ارسال مخرب هشدار باعث مردم را به منزوی کردن و بی ارزش.

بر خلاف برنامه های طراحی شده توسط دیگر سازمان ملل که تکیه بر مثبت Covid-19 نتایج آزمون, آن اجازه می دهد تا کاربران را به خود گزارش علائم.

NHS تماس با ردیابی نرم افزار خواهد شد که عواقب ناخواسته’

دکتر مایکل Veale یک مدرس حقوق دیجیتال و مقررات در دانشگاه کالج لندن گفت: هیچ چیز برای جلوگیری از افراد “بدتر تحریک اطلاعیه”.

او هشدار داد که مردم می تواند “از دست دادن اعتماد در سیستم” و چشم پوشی از هشدار اگر آنها کشف کاذب هشدار صادر شد.

National Cyber Security Centre (NCSC) نیز نگرانی از امکان حملات سایبری که در آن هکرها می تواند تولید “واقع بینانه به دنبال نزدیکی رویدادها” برای تعداد زیادی از مردم.

ایان لوی به NCSC را مدیر فنی, مدیر گفت که خود تشخیص آورده بود “چالشهای امنیتی” که در آن مشغول به کار بود به کاهش است.

او افزود که از بین بردن خود گزارش از برنامه “مدیریت این بیماری بسیار سخت در انگلستان” در میان انتقاد از دولت را تست کرد.

مقامات گفته اند که اگر بیمه خدمات درمانی کشف یک تشخیص اشتباه بود دیگر هشدار گفتن مردم در آنها می تواند به توقف خود جدا خواهد شد.

اما با محدود تست انجام شده در انگلستان مشخص نیست که چگونه اغلب مردم این اظهارات را تایید خواهد شد.


برنامه تولید شده تا به نگرانی های حریم خصوصی آن “متمرکز” سیستم که کاربر می فرستد داده ها به یک سرور کنترل توسط مقامات دولتی.

دیگر کشورها از جمله ایرلند با استفاده از یک “غیر متمرکز” مدل است که با این نسخهها کار از طریق فردی همراه می کند و ساخت یک پایگاه داده مرکزی در چگونه این بیماری گسترش یافته است.

دفتر کمیساریای اطلاعات را قبلا پیشنهاد کرد که یک رویکرد غیر متمرکز خواهد بهترین محافظت از حریم خصوصی کاربر و ارزیابی NHSX را حفاظت از داده ها ارزیابی تاثیر.

حریم خصوصی فعالان مطرح کرده اند و نگرانی است که این نرم افزار را می توان توسعه یافته برای نظارت بر افراد حرکات و تماس با ما, اما دولت تاکید کرد که کاربران نمی خواهد نیاز به نام خود و یا سایر اطلاعات شخصی.

مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: اهداف آن بودند “صرفا و به سادگی به کنترل گسترش ویروس” و از مردم خواست تا این برنامه را دانلود کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de