خیابان داونینگ گفته است که هر گونه آرامش اجتماعی فاصله اقدامات در هفته آینده خواهد بود “بسیار محدود” به عنوان بوریس جانسون گفت: کابینه: “ما پیشرفت خواهد کرد با حداکثر احتیاط.”

تضمین آمد و به عنوان وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon هشدار داد که هر رقت از “ماندن صفحه اصلی” پیام می تواند “فاجعه بار” و ویلز دولت هشدار داد در برابر ارسال “پیام های مخلوط” به مردم است.

وجود هشدارهای امروز که پیشنهادات ظاهرا در جریان دوستانه به روزنامه ها که آقای جانسون قرار است به همه روشن برای حمام آفتاب پیکنیک و نامحدود ورزش خطر انداخته ارسال “پیام های مخلوط” به مردم جلوتر از آنچه که انتظار می رود به یک آفتابی بانک تعطیلات جمعه.

شماره 10 با صدور دادخواستی به انگلیسی به چوب موجود اجتماعی فاصله قوانین بیش از آخر هفته که نیاز به آنها را به ترک خانه های خود را برای تنها چند محدود دلایل و برای حفظ دو متر جدایی زمانی که در خارج از.

کابینه امروز با انجام شش هفته بررسی مستند اما هر گونه تغییر مورد توافق نخواهد بود اعلام کرد تا روز یکشنبه زمانی که نخست وزیر در حال برنامه ریزی یک 7pm تلویزیونی آدرس به ملت. او خواهد شد و سپس به روز رسانی نمایندگان مجلس و پرسش در دهان و دندان بیانیه ای خطاب به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه هنگامی که اسناد تنظیم کردن استراتژی خروج از برنامه در جزئیات نیز انتظار منتشر خواهد شد.

جلسه کابینه در برنامه های خود آقای جانسون گفت: “با در نظر گرفتن اینکه آیا وجود دارد می تواند هر ارتفاق عبارت از دستورالعمل های موجود ما در حال رفتن به انجام هر کاری که خطرات دوم اوج.

“ما پیشرفت خواهد کرد با حداکثر احتیاط به منظور محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“ما هدایت خواهد شد در هر مرحله با علم و اطلاعات و ما را از نزدیک پیگیری تاثیر هر گونه کاهش از اجتماعی فاصله اندازه گیری خواهد شد و دریغ نکنید برای تشدید قوانین در صورت نیاز.”

آقای جانسون سخنگوی رسمی به خبرنگاران گفت: انتظار می رود هر گونه آرامش دستورالعمل هفته آینده به “بسیار محدود” است اما برای تایید یا رد هر گونه اطلاعات بیشتر از تغییرات پیشنهادی.

“ما در یک لحظه بحرانی در مبارزه با ویروس و ما نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید که خطرات دور انداختن تلاش ها و فداکاری های مردم,” او گفت:.

پس از یک نشست ویلز کابینه سخنگوی علامت Drakeford را ویلز دولت هشدار داد این خطر وجود دارد که بحث از امکان کاستن از محدودیت های در معرض خطر تضعیف “ماندن صفحه اصلی” پیام و نشان داد که کاردیف ممکن است یک رویکرد متفاوت از لندن است.

و Ms ماهیان خاویاری گفت: او نمی خواهد فشار به محدودیت های بلند خیلی زود شمالی از مرز هشدار: “من به خصوص به شدت معتقدم که ما را به رها کردن به خوبی درک ماندن در خانه پیام در حال حاضر می تواند به طور بالقوه فاجعه بار اشتباه.”

خیابان داونینگ در حال حاضر آغاز شده به جای “ماندن صفحه اصلی” آموزش با واژه “امن” در پیام صادر شده در آن خوراک توییتر.

ویلز و سخنگوی دولت گفت: “برخی از گزارش امروز روزنامه ها گیج کننده است و خطرات ناشی از ارسال پیام های مخلوط به مردم در سراسر انگلستان است.

“اولین وزیر ولز را اعلام نتیجه تصمیم کابینه در دوره به دلیل. پیام ما برای این بانک در تعطیلات باقی ماندن صفحه اصلی محافظت از بیمه خدمات درمانی, صرفه جویی در زندگی می کند.”


آقای جانسون مورد بحث و بررسی برنامه های خود را با رهبران احزاب مخالف در وست مینستر پس از این صبح امروز در جلسه هیئت دولت است و انتظار می رود به صحبت می کنند و بعد از آن با رهبران تفویض دولت.

صحبت کردن در روزانه coronavirus جلسه Ms ماهیان خاویاری گفت: “پتانسیل تغییرات است که گزارش شده در رسانه های امروز نشده است مورد بحث با دولت اسکاتلند و یا تا آنجا که من می دانم با دیگر تفویض دولت است.”

وزیر اول اسکاتلند گفت که او ترجیح می دهند تمام چهار نفر از کشورهای انگلستان به ایجاد تغییرات “هم در همان سرعت” اما افزود: “من تحت فشار خواهد بود به بلند کردن اجسام محدودیت در موعد مقرر قبل از من به عنوان خاص به عنوان من می تواند این باشد که ما نمی خواهد خطر ظهور مجدد عفونت نرخ.”

او گفت: “اگر نخست وزیر تصمیم می گیرد که او می خواهد به حرکت در سرعت سریع تر برای انگلستان از نظر من مناسب است برای اسکاتلند است که او در حق من احترام خواهد که من نمی خواهد به انتقاد از او برای انجام این کار است.”

خیابان داونینگ گفت: در طول شیوع بیماری است که در آن می خواهد چهار بریتانیا در سازمان ملل به ظهور هماهنگ از مستند هر چند آن را روشن ساخته است که محدودیت می تواند reimposed در مناطق خاص در یک موضعی اساس اگر نقاط جدید از بیماری پدیدار شود.

خواسته آقای جانسون پیام را به هر کسی وسوسه به سر برای پارک ها و سواحل را به استفاده از آب و هوای خوب بیش از آخر هفته طولانی PM گفت:: “اجتماعی فاصله اقدامات یک دلیل دارد و ما را تشویق همه برای ادامه انجام آنچه تا کنون انجام داده اند و چوب قوانین و محافظت از بیمه خدمات درمانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de