یک امار شناس که کار بارها و بارها مورد استفاده توسط بوریس جانسون و دیگر ارقام دولت برای منحرف کردن سوال در مورد انگلستان بالا coronavirus مرگ و میر را متهم به نخست وزیر بد نمایش دادن نظرات خود را.

دیوید Spiegelhalter استاد از درک عمومی از خطر یک مقاله نوشت: در ماه گذشته در مورد پیچیدگی در مقایسه با کشورهای مختلف’ coronavirus میزان مرگ و میر.

“من سرد آماری روش این است که صبر کنید تا پایان سال و سال بعد از آن زمانی که ما می تواند تعداد مرگ و میر بیش از حد. تا آن زمان این گریم مسابقه نمی تولید هر جدول لیگ ما تکیه می کنند” او نوشت: در یک قطعه منتشر شده توسط نگهبان در 30 آوریل.

پس از آن پروفسور Spiegelhalter بارها و بارها ذکر شده توسط دولت در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا انگلستان coronavirus مرگ و میر است و دومین در جهان است.

انگلستان و افسر ارشد پزشکی, پروفسور کریس Ersin گفت: یک خیابان داونینگ جلسه ماه گذشته این مقاله نشان داد که در مقایسه با نرخ مرگ و میر در کشورهای مختلف بود “بی ثمر ورزش”.


آقای جانسون دوباره ذکر این قطعه نخست وزیر سوالات روز چهارشنبه گفت: در پاسخ به کار رهبر Keir Starmer: “من می اکو آنچه ما شنیده ایم از پروفسور دیوید Spiegelhalter و دیگران: در این مرحله من فکر نمی کنم که بین المللی مقایسه و اطلاعات هنوز وجود دارد به رسم تمام این نتیجه گیری است که ما می خواهیم.”

پروفسور Spiegelhalter صندلی از دانشگاه کمبریج را وینتون مرکز خطر و شواهد ارتباط بعد در توئیتر خود نوشت: “مودبانه درخواست به PM و دیگران: لطفا برای متوقف کردن با استفاده از مقاله نگهبان به ادعای ما می توانیم هر یک بین المللی مقایسه نشده است.

“من تنها اشاره به جزئیات جدول لیگ – البته ما در حال حاضر باید با استفاده از کشورهای دیگر را امتحان کنید و بدانید که ما اعداد بالا هستند”.

بریتانیا شد اروپا کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با مرگ و میر بیش از 30 ، 000 – بالاتر از هر کشوری در جهان به جز ما.

افزایش مرگ و میر باعث شده است تا تماس ها برای یک پرس و جو به همین دلیل بیشتر مردم فوت کرده اند در انگلستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی.

صحبت در روز سه شنبه به کشور مرگ و میر پیشی گرفت و ایتالیا پس از این قاره را بدترین ضربه ملت وزیر خارجه Dominic Raab پیشنهاد بریتانیا تلفات تنها بسیار بالا به دلیل آن بود که “رهبر جهان” در “جمع آوری آمار”.

“من فکر نمی کنم ما می خواهیم یک حکم واقعی در چگونه به خوبی کشورها انجام داده اند تا زمانی که این بیماری همه گیر است و به خصوص تا زمانی که ما باید جامع بین المللی داده ها در تمام علت مرگ و میر” او اضافه شده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de